AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

nasılmış numune çantası hiç dikkat etmemiştim aslında.dur bir bakayım:KK1:ben geçen orfilame kataloğunda gördüm onda vardı ama işte nasıl alıcam burda satan yok.aslında bir arkadaş özelden msj atmış üye yapabilirim diye ama işte tanımadığım birine kimlik bilgilerimi vermek tedirgin ediyor yoksa olurdum yani.nasılsa yılda bir kere alışveriş biile yetiyormuş.

hıc bakmadım bu aralar orıflamı kataloguna ama bı bak bızım canta belkı ısıne yarar bende almak ıcın kızların yorumunu beklıycem :)

534612921.png
dip1.png

Son düzenleme:
resimleri netten aldığım için yazıyorum ruj burda çok canlı çıkmış aslında bu kadar canlı durmuyor yani renk açısından :))

Son düzenleme:
bak cnm yeni aldığım diplenir bu hem fiyatı uygun hem güzel rujda avonda arayıpta bulamadığım flormardan aldığım turuncu rujum:KK34:

aa o rujun aynını ben yazın almıştım:) rengi çok tatlı ama hiç kalıcı değiller ya ben kalemde alttan sürüyodum ki biraz rengini korusun diye

Bende hayatımda ılk defa gul kurusu ruj ıstıyorum mat ama parlak degıl genelde ya kırmızı ya da kahve rengı tonları kullanırım

resimleri netten aldığım için yazıyorum ruj burda çok canlı çıkmış aslında bu kadar canlı durmuyor yani renk açısından :))

evet bendekide bu kadar bağırmıyor hafif şeftali ve turuncu karışımı doğal bir renk belki aynıdır.numarası 511 benimkinin

aa o rujun aynını ben yazın almıştım:) rengi çok tatlı ama hiç kalıcı değiller ya ben kalemde alttan sürüyodum ki biraz rengini korusun diye

cnm flormar supershine 511 tam olarak bumu seninkide ben dün akşam sürdüm geceye kadar çıkmadı dudağımdan ben birde bunun üzerine avonun trend serisinden olan cafe au layt sürüyorum daha güzel oluyor varsın olsun cnm dayanıksız olsabile ben yanımda sürekli makyaj öçantamı bulunduruyorum dışarda wc lerde tazelerim :KK1:zaten parfüm şişeside hiç eksik olmaz yanımda her fırsatta tazelerim fıs fıs ismayil gibi

Bende hayatımda ılk defa gul kurusu ruj ıstıyorum mat ama parlak degıl genelde ya kırmızı ya da kahve rengı tonları kullanırım

ben de gülkurusu allık istiyorum hep şeftali bronz ve pembe kullandım şimdiye kadar.ama şöyle tatlı çok koyu olmayan bir gülkurusu bulabilirsem almak istiyorum.aslında avonda böyle bir allık gördüm ama nasıl bilmediğimden almadım.kullanan varmı arkadaşlar?birde genellikle birkaç tonu barındıran allıklar daha doğal duruyor ama avonda o şekilde sadece top allık var sanırım.diğerlerinden görmedim ben

cnm flormar supershine 511 tam olarak bumu seninkide ben dün akşam sürdüm geceye kadar çıkmadı dudağımdan ben birde bunun üzerine avonun trend serisinden olan cafe au layt sürüyorum daha güzel oluyor varsın olsun cnm dayanıksız olsabile ben yanımda sürekli makyaj öçantamı bulunduruyorum dışarda wc lerde tazelerim :KK1:zaten parfüm şişeside hiç eksik olmaz yanımda her fırsatta tazelerim fıs fıs ismayil gibi

evet canım tastamam aynısı:KK66: ben çokmu yalanıyorum acaba:KK52: niye bende durmuyorki:44:

ben de gülkurusu allık istiyorum hep şeftali bronz ve pembe kullandım şimdiye kadar.ama şöyle tatlı çok koyu olmayan bir gülkurusu bulabilirsem almak istiyorum.aslında avonda böyle bir allık gördüm ama nasıl bilmediğimden almadım.kullanan varmı arkadaşlar?birde genellikle birkaç tonu barındıran allıklar daha doğal duruyor ama avonda o şekilde sadece top allık var sanırım.diğerlerinden görmedim ben
evet top allık var oyle ben ondan kullanıyorum ama o bronz goruntu verıyor bende bılmıyorum baska bu uyelık sayesınde farklı renkler de denıcem ınsallah yavas yavas yıllardır cesaret edemedıgım:)

kızlar çok sinirliyim ya bundan 1 hafta önce iade göndermiştim kargocuya verdim poşetin içinde baya vardı faturayı koymuştum içine an verirken düşmüş sonra kargoyu aradım göndermeyin die ertesi gün gittim biz gönderdik dediler nasıl sinir oldum avonu aradım tamam geri göndeririz dediler aradım az önce görünmüyor tam konuşurkende kontr bitti çok sinirliyim kızgınım:KK25:

ORNEYIN ASLA BU RENK BIR RUJ KULLANMADIM AMA YAZLARI HEP KULLANMAK ISTEDIM CESARET EDEMEDIM AVONUN NUMUNELERINDEN DENIYCEM E ALICAM SANIRIM :)

Uploaded with ImageShack.us

bende dudak yalama huyu biraz var ama rujluykende yapıyomuyum onu bilmiyorum bir daha dikkat edicem:KK1:fıs fıs lady demek ha:KK1: ben şuan little white dress kullanıyom güzel ama çok çok süper diyemem.eğer aradığım parfümü bulursam bende senin gibi fıs fıs adayıyım:KK52:

peki ödemesi nasılmış kapıdan ödememi yoksa kredi kartıylamı? iyide sen istanbulda deyilmiydin bende canlı canlı testırlarında deneyipde alsan daha iyi deyilmi insan avondan alışveriş yapa yapa dışarıdaki kozmetiklerde gözü kalıyor özellikle ruju deneyerek alman açısından:KK37:

kredi kartıyla cnm bizim araba falan yok almaya gitmek için de yarım saat yürümek lazım ve ben yürümeye tahammül bile edemez oldum doğum yaklastıkça.

kızlar bu deepliner nasıl oluyor sürümü nasıl bildiğiniz makalar varmı eyeliner mi deeplenermi daha iyi:44:

bende deepliner kullanıyorum cnm valla markasını bilmiyorum ama güzel çok uzun süre yetiyor alınca o yüzden yazısı silinmiş :)

X