AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızın kac yasında bende yapardım eskıden
ne bılıyım aykırı buluyor herhalde kızmıyorda ıstemıyo yanı

benim kız 15 yaşında hep siyah giyinir tam bir rock metalci evdeki posterleri bir görsen için ürperir :KK1:onun yaşına gidiyor o saç stili ama olgun bayanlara ben pek yakıştırmıyorum daha çok genç kız işi..

anlamadımkı ben ocak ındırım brosurunden gosterdım arkadasıma ayın ılk gunude sıparıs vercektım

tmm cnm doğru yoldasın dediğin gibi ilk günü girmelisin yada bir kaç gün içinde ondan henüz kimse sipariş veremez yılbaşında başlıyor:))

benim kız 15 yaşında hep siyah giyinir tam bir rock metalci evdeki posterleri bir görsen için ürperir :KK1:onun yaşına gidiyor o saç stili ama olgun bayanlara ben pek yakıştırmıyorum daha çok genç kız işi..

ay neguzel genc kızın varrr ya sadece ıddalı olanları degıl kızılın hepsıne karsı ama bende cok sevmıyorum zaten :)) sarı yapma deseydı kandırırdım bırsekılde ama kızılı cok sevmedıgım ıcın onemsemıyorum

kızlarr sayfaları amma doldurmuşuz 70 e dayandı :KK52: neyse ben kaçıyorum sizlere hoş sohbet ve iyi akşamlar:2:

tmm cnm doğru yoldasın dediğin gibi ilk günü girmelisin yada bir kaç gün içinde ondan henüz kimse sipariş veremez yılbaşında başlıyor:))

bıde bısey daha sorucam demın sordum ama kımse gormedı 120 lık numunenın cantası guzel gorunuyor nasıl alsam makyaj cantası gıbı kullanabılırmıyım ve ıcındekı numuneler kacartane

niyeki:44:makyaj makyajdır aslında.yani gözüne kaşına dudağına ne farkediyor acaba çok ilginçmiş::44:

bende hep full makyaj yaparım rujunda en koyusunu sürüyorum eşimde ruju pek sevmiyor birlikte bir yere gidiyoruz o farkedene kadar kullanıyorum dudagımda ruju eşim farkedince sil biraz diyor siliyorum sonra yine üstünden geçiyorum:KK1: canım benim yorulmuştur bana rujunu hafiflet demekten :)

cnm talihsizlik olmuş yapacak bir şey yok ama o ruj gerçekten güzel o rengi deyilde charget chery var bizde kızımın çok beğendiği ruj rujun kimyasıda güzel şöyle düşünecek olursan 9 tl ye ikisini alamazsın yine hesaplı oluyor bence birini satarsın diğeri sana bedavaya gelir cnm bence böyle yap:44:

dedğin gibi yaparım herhalde cnm satarım jöleyi ihtiyaç yoktu 2 tl diye alayım dedim sadece :)

ya işte bende sinir oluyorum ona madem bitmiş kaldırın o ürün resimlerini öyle deyilmi:117:

Yanii aynı şekilde Just Play erkek parfümüde kalmamış ama resimi hala daha duruyor.:KK4:
Bir de o takı seti siparişti neyse ben siparişimi verene kadar belki girer geçen ay indirim broşürünün ilk sayfasındaki Arabian Glow allık ilk siparişimde stokta olmadığı için yok gözüküyordu ikinci siparişimde bir kez daha denedim geldiydi bu Avon'un işleri belli olmuyor.:KK68:

Kızlar ben bırsonrakı sıparısım mesela kayınvalıdem arkadasları ıcın bıseyler ıstedı butun kolıyı o adrese yollaya bılırım dımı gecıcı adres olarak

slm ben yeni üye oldum katalog 1 den bildiğiniz güzel kahverengi ve pembe tonunda rujlardan hangilerini önerirsiniz..:KK61:

Kızlar bu ay bırdaha satısım yok dıyordum ya yıne parfum ve rumel gozkalemı sıparısı aldım
ındırım katalogundanda grı goz farı ıle vucut jelı bende sasırdım

cnm korkma ben aldım o kalemden müşteriye pırıltılı değil.hatta hani bu pırıltılıydı falan diyodu..:KK9:
ay cnm çok saol olmazsa da ben kullanıcam zaten napalım siyah her zaman lazım:)
kızlar bişey sorucam.gerçi şimdiye kadar pek nadir sorularıma cevap alabildim neyse. bu k1 indirim broşürünün en arkasında 1 zincir 4 kolye varya almak istiyorum ama nasıldır.çok ufak şeylere benziyolar.ne dersiniz yorum bekliyorum.
cnm ben pek beğenmedim onları bi arkadaşımda görmüştüm basit duruyo sanki çok da minicik. ama sen bilirsin tabii.
gunaydın kızlar hafta sonu anşatmıstım karsı komsum parayı odemıyor uclu parfum setınınde ıkısını gerı verdı bırı onda demın kapıyı caldım ufak kardesı ben karısmıyorum dedı bende dedım ablana soyle o parfumude gerı versın para felan da ıstemıyorum :KK43:(
alla alla ne demek karışmıyorum ya! sanki birbirlerinden gizli iş yapıyolar var ya ben olsam hırs yapmıştım her gün 3-4 kez gidip çalmıştım kapılarını o gıcıksa ben daha gıcık terbiyesizler!
benımde yabancı musterım yok ama kapıkomsum ıstedı kendı ya bende bısey demedım esımde kes dıologu bu ınsanlardan zarar gorursun dıyor ben herkezı ıyı nıyetlı sanırımyorum galıba
kızkardesımle konustuk demın o bayanın verdıgı fullspeed e musterı buldu bıle ama gunah olmasın dıye tek fıyatına vermıycem ama boylelıkle benım zararım sadece kadının vermedıgı 20 lıra olucak oda basımın gozumun sadakası olsun vermezse napalım tanımama sebeb oldu
cnm bence ver tek fiyatına sonuçta kullanılmamış. biçok temsilci böyle uygunken alıp bi kampanya sonra filan satarak para kazanıyo bizim gibi her ay alıp satmıyo yani:)

kızlar ya biz dün atmden son faturamı yatırdık ama hala görünmüyo sorun yoktur dimi? ne zaman fatura ödendi die görünür ki. diğer kargom çıkmış yola onu da dün girmiştim bugün yolda hörünüyo topu topu 4 üründü zaten.

valla benimki bakımıma hiç karışmaz çünkü evlendiğimizdede böyleydim şimdide bazen soruyorlar bu sarı saçlarına eşin kızmıyormu diye üstelik şu an belime kadar uzun makyajımada kızmaz ojesiz hiç gezmem evde bile kırmızı ruju zaten ben sürmüyorum doğal kahve tonlarında yapıyorum makyajımı evet dediin gibi çok garip kızıl saçlı bir bayana eşimde birkere öyle yorum yapmıştı acaba kızılı dahamı çok beğeniyorlarda dikkat çekmesin istiyorlarr hmm bunu bir düşünmek lazım:KK52:

benim eşimde saçıma makyajıma hiç karışmaz:KK61:2 yıl önce bırak kızılı nerdeyse kırmızıya boyadım saçımı:KK1:hani pembenin çok koyusu oluyor ya çok açık şarap rengi işte öyle:KK9:ama belki doğumdan yeni çıktığımdanmı kendime pek bakamadım o aralar ondanmı bilmiyorum ama pek yakışmadı bana sanki:KK58:bende doğal renginne boyatıp uzatıp kestirdim tekrar platin sarı röfle attırdım.şimdide iyice sklaştırıp dahada sarı yapıcam bakalım nasıl olacak:KK1:benim eşimle tek sorunum dekolte:KK45:etek biraz kısa olsa yada hafif bir göğüs dekoltesine kıyamet kopar:KK47:dün yün bir elbise giydim hani kazak gibi ama uzun oluyor ya işte onlardan.boyuda dizimin biraz üstünde altına kalın çorap giydim sırf kızmasın diye.kızmadı ama sürekli gözü bacaklarımdaydı:KK45:insan haliyle rahatsız yürüyor öyle bakıncada:KK20:elimdeki kısa montumu sürekli önümde bacaklarımın üstünde tuttum durdum:KK19:

ay cnm çok saol olmazsa da ben kullanıcam zaten napalım siyah her zaman lazım:)

cnm ben pek beğenmedim onları bi arkadaşımda görmüştüm basit duruyo sanki çok da minicik. ama sen bilirsin tabii.

alla alla ne demek karışmıyorum ya! sanki birbirlerinden gizli iş yapıyolar var ya ben olsam hırs yapmıştım her gün 3-4 kez gidip çalmıştım kapılarını o gıcıksa ben daha gıcık terbiyesizler!

cnm bence ver tek fiyatına sonuçta kullanılmamış. biçok temsilci böyle uygunken alıp bi kampanya sonra filan satarak para kazanıyo bizim gibi her ay alıp satmıyo yani:)

kızlar ya biz dün atmden son faturamı yatırdık ama hala görünmüyo sorun yoktur dimi? ne zaman fatura ödendi die görünür ki. diğer kargom çıkmış yola onu da dün girmiştim bugün yolda hörünüyo topu topu 4 üründü zaten.
dun yatırdıysan hemen gorunmezmı cnm yaaaaa allah allah

ındırım katalogundakı ocak ayının krem goz farı nın sılverı yokmu artık kızlar

kızlar şu fırsat köşesndeki yeşil kapaklı saç kremini şiddetle almanzı tavsiye ediorum saçımı 1 ayda 10 kere boyadm içlerinde orielle açtrmakta var keçe gibiydi bu krem düzeltti yemn ederm şu an ipek gbi eski sağlığına kavuştu 2 yıl önce hediye gelmişti saçım yıkarken bile ayrılmıodu düşünün nasıl taraym dedm şunu bi kullanaym var ya bayıldm bayıldm

Son düzenleme:
kızlar şu fırsat köşesndeki yeşil kapaklı saç kremini şiddetle almanzı tavsiye ediorum saçımı 1 ayda 10 kere boyadm içlerinde orielle açtrmakta var keçe gibiydi bu krem düzeltti yemn ederm şu an ipek gbi eski sağlığına kavuştu 2 yıl önce hediye gelmişti saçım yıkarken bile ayrılmıodu düşünün nasıl taraym dedm şunu bi kullanaym var ya bayıldm bayıldm

hadi ya ne güzelmiş:KK9:bende bir bakayım şu krem hangisiymiş:KK61:teşekkürler tatlım:KK71:

ya kızlar fırsat köşesinde kozmetik çantası diye bişey varya o nasıl?içi ve büyüklüğü nasıl bilen varmı?

kızlarrr konuyla alakası yok ö.dilerim ama çok kötüyüm ya saçlarım uzamıyoooorrrrr ve muhtemelen 3 martta evlenme teklifi alıyorummmm saçım brazcık çabuk uzasa offf bi fikriniz yada bildiğiniz bişeyy var mı lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK43::KK43:

X