AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

gözün aydın canım sonunda kavuştunmu ürünlerineevet akşam yorumunu bekliyorum:44:aslında sanırım ebruşum da almıştı o temizleyiciden ama bugün girmedi herhalde sayfaya:44:yoksa yazardı fıstığım bişeyler eminim

sagol canım yuzumde makyaj yok sımdı oyuzden denemedım :) aksama yapıcam cıkarırken denerım ıse yaradımı gorıyım barı

cnm valla haklısın ne diyiim ama satış yapmak da ne mümkün. işyerinde böyle şeyler satan başka firmaları temsil edenler de var bazılaırnın adını duymadım bile daha önceden. k2de alıncak bişi de yok maşallah bugün gösterdim öylesine baktılar yok ki bişi. alamam valla her ay her ay 85tlilik bişi. ev doldu taştı zaten
olur canım, aldıgın kampanya dahil olmak üzere 3 kampanya hakkın var.
saol cnm :) ilk iadem olcak
cnm ben son aYLArda sık sık takı almaya başladım ben çok beğendim mesela bende isobel yüzük var ki çok severek takıtorum siyah damla şeklinde takı seti var yeğenime eugenie bileklik almıştım o da iyiydi önceden diamondslardan bi küpe almıştım o da güzel durdu yani ne alsam iyi çıktı
he valla bu ay çok sönük geçecek ne güzel her ay katologa bakıp bakıp bi liste çıkarıyodum burda bi tek şey bile yazmadım alıncak ne kötü bi ay burdan belli önceden ay çok tuttu şunu mu çıkarsam bunu mu diye düşünüyodum listeden.
windscape güzel cnm hafif ama ben mesela kıyafetlerimi giyerken önceden kalmış oluyo mis gibi de kokuyo çabucak uçup gitmiyo celebre daha klasik bi koku ben windscape i daha özgür ruhlu -buluyorum:) - ne demekse:_

hadi qözün aydın canım :81:

evet bencede sıte bıle ılk uye oldugum kadar yogun degıl kataloglarda soyle yenı bıseyler olsaydı keske

celebreyı kendıme wınsdscape ı kardesıme aldık o dedıgın gıbı daha ozgur ruhlu

evet bencede sıte bıle ılk uye oldugum kadar yogun degıl kataloglarda soyle yenı bıseyler olsaydı keske

celebreyı kendıme wınsdscape ı kardesıme aldık o dedıgın gıbı daha ozgur ruhlu

foruma da az kişi geliyo paylaşcak bişi yok ki ne yazıcaz gelip de.

yılbaşı katologunu hevesle bekledik yazdık hangisini alsak die akıl danıştık
ay bu sefer cidden kötü katolog yahu

:) ben bi ara indirimdeyken almıştım aromadisiac bayan parfüm de almıştım ondan da sürüyordum hala da var bi şişe yedekte:) windscape de kaldı biraz ama fazla deil bond girl üm de geldi açmadım bile paketi, kokusuna bakmadım ama hiç yoktan iyidir sürerim bitince parfümüm nolcak?

kızlar rutin uyarımdır avon ve oriflame temsilcilerine

site içi veya özel mesaj yolu ile temsilci yapmak yapmaya çalışmak satış yapmak vb. durumlar yasaktır bilginize üyeliğiniz silinebilir...

bu uyarı o kadar gerekliydiki, ağzınıza sağlık....
ay ben bi şartları sordum üyelik ücretini ve aylık mecburi sipariş tutarını oriflame ve avon için
mesaj yağmuruna tutuldum resmen
bi de şebeke oluşturulmuş yok ben seni oriflame için başkasına yönlendiriym yok şu yok bu
bilgi almak istemiştim sadece bi topikte...
yok parfüm kazancakmış da beni üye yapsınmış... kendim siteden sanki üye olamıyorum...

dogru vallaha haklısın
ben ogluma bır sampuan ve kopuk alıcam
kendıme kardesıme ve kuzenıme allık alıcaz
onun harıcınde bılmıyorum ıste nasıl 85 ı toplıycam belkı almak ısteyen cıkar sa ıste

Bıde belkı bordo cantayı alırım bıde su gabrıella nasıl acaba panoramadakı

haklısın bende ilk avon temsilcisi olmak istiorum dediğimde
aynısı bana olmustu herkes bi anda özelden msn faln vermişti

ay cnm sen toplarsın bence
benm burda çevrem de yok ki.
Bıde belkı bordo cantayı alırım bıde su gabrıella nasıl acaba panoramadakı

hangi çanta kız:) panoramada hatırlamıyorum ama katalogtaki bordomsu çanta hoş 29 tl mi ne var ya belli bi limite ulaşınca. ama bana pahalı geldi ya.

insanlar ne tuhaf zaten isteyen üye olmasını da bilir. bi şekilde ulaşır amaç burda bilgi almak ve paylaşmak.
görümcem ev hanımı ona avon yap demiştim çevres, de çok geniştir. o üye oldu ben niye olmuyorum diye düşündüm ben de üye oldum bi anda karar verdim sonra biri beni aradı bilgi verdi katolog getirdi öylece başladım yani avonla ilgilenmye. bi şekilde yolunu buluyo yani insan. yeter ki istesin.

evet bıraz pahalı 85 e ulasamazsam alırım dıyorum lımıtı yukseltmek ıcın :)))

evet canım katılıyorum eylence oldu banada farklı bır ugras :)

Lütfen bu şekilde davranan üyeleri bizlere özel mesaj ile bildirin..

Kızlar ıyıce ınceledım katalogu

taraklarlardan alıcam kendıme katlanandan cantam ıcın ve buyuk olandan
ama katalog gosterdıgım herkez alır sankı taraklar cok ucuz

ayak bakım kremı annem kesın alır

ben hıjyenık temızleme jelı alıcam oda uygun ıstıyordum zaten oda alınabılır cevremden belkı

fırcalar allık fırcaları felan ben almamda musterılerımız belkı alır fıyatlar uygun

60 -63 sayfa arası 20 lıralık urun alana set varya nasıldır acaba osayfadan ne alına bılırkı acaba pahalılar sankı

kızlar canım çok sıkkın yaa iş bankasında otomatik ödeme talimatım vardı 26 TL kesmiş banka.6ayda bir kesinti oluyormuş sizdede ölemi bugun ödem:84:emin vadesi doluodu parayı bi yatırdım eksildi tekrardan 30 TL daha yatırmak zorunda kaldım.

kotu olmus canım yıllık oluyor dıye bılıyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…