AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

aynen ya bende sinir oluyorum işte:84:birde sadece makyaj ürünü olsa bu kadar canım sıkılmıcak ama dudaklarım çatladı ellerim mahvoldu vücudum desen kaşınıyor kuruluktan yüzüm geriliyor.hepsimi biter ya :KK58:valla kimin yaptığını sadece tahmin ediyorum ama kesinleşmeden tepki vermek istemiyorum açıkçası:44:benimle görüşmek isteyen davet eden bir komşum var ama kişiliksizin dedikoducunun biri ben muhatap almıyorum her defasında reddediyorum kendisini.belki o gıcıklığına yapmıştır diye düşünüyorum:KK47:eline ne geçecek bu şekilde anlamış değilim:44:istemediğim biriyle görüşmek zorundada değilim sevmiyorum kardeşim zorlamı:KK19:

bende burda kımseyle gorusmuyorum canım aman bosverrrr

Ya konu dısı bana kızıcaksınız bılıyorum ama sızden baska sorucak kımsem de yok tupperware ben kullanıyorum ama hıc satmadım oda avon gıbımı ınternetten kayıt olunuyormu bılıyormusunuz

kızmayın olurmu:KK50:

Ya konu dısı bana kızıcaksınız bılıyorum ama sızden baska sorucak kımsem de yok tupperware ben kullanıyorum ama hıc satmadım oda avon gıbımı ınternetten kayıt olunuyormu bılıyormusunuz

kızmayın olurmu:KK50:

canım özeline bakarmısın? cevap yazdım sana

Hala kargodan mesaj yok kargonuz gelıcek dıye

benimde kargom hala gelmedi:KK19:adamlar birde unutup geri götürürlerse var ya tam deli olucam:84:zaten hafta da bir kez geliyolar taa gelecek çarşambaya kalır o zaman:84:eşimde cebini almamış ki arayım öğreneyim:KK19:kim gıcıklık yapıp böyle birşey demişse Allah belasını versin:KK47:belki oda bu sayfaya yazıyodur yada okuyodur.duyduğum kadarıyla oda avon satmaya başlamış:26:

benimde kargom hala gelmedi:KK19:adamlar birde unutup geri götürürlerse var ya tam deli olucam:84:zaten hafta da bir kez geliyolar taa gelecek çarşambaya kalır o zaman:84:eşimde cebini almamış ki arayım öğreneyim:KK19:kim gıcıklık yapıp böyle birşey demişse allah belasını versin:KK47:belki oda bu sayfaya yazıyodur yada okuyodur.duyduğum kadarıyla oda avon satmaya başlamış:26:

canım gelırler ama sanırım oyle seyler olunca donerken ugruyorlar dagıtımları bıtırdıklerındee

evet evet şimdi gördüm yurtiçi arabasını okulun önüne geldi sonunda:nazar:oh çok şükür valla üstümden yük kalktı cildim 1 hafta daha dayanamazdı :81:eşim birazdan öğrenciyle gönderir sanırım:nazar:

:) gozun aydın canımmm

sağol canım merakla bekliyorum şimdi:KK1:ilk kez avonu bu kadar heyecanla bekledim valla:KK9:eşimde göndermicek herhalde şimdiye gelmesi lazımdı .saat 12 de kendisi yemeğe gelirken getirecek sanırım:44:

sağol canım merakla bekliyorum şimdi:KK1:ilk kez avonu bu kadar heyecanla bekledim valla:KK9:eşimde göndermicek herhalde şimdiye gelmesi lazımdı .saat 12 de kendisi yemeğe gelirken getirecek sanırım:44:

yemege az kaldı dıye gondermez sanırım canım olsun geldı sayılır benımkı gelıcekmı bugun acaba

yemege az kaldı dıye gondermez sanırım canım olsun geldı sayılır benımkı gelıcekmı bugun acaba

evet sanırım oda öyle düşündü şuan ders saati zaten sadece nöbetçi öğrenci gönderebilirdi oda başka işle meşgulse göndermemiş olabilir.yani umarım öyle olmuştur birde eşim yokmuş okulda adamlar geri götürüyormuş koliyi:KK30:

arkadaşlar k1de sayfa 75 te yeniyazan bi yüzükvar 3lü ortasındaki altın rengi RİNG HEART YÜZÜKOLAN NASIL O BİLGİSİ OLAN LÜTFEN CEVAP BEKLİYORUM BASİTMİDURUYOR GÜZELMİ MÜŞTERİM İSTEDİ AMA BEĞENİRMİ ACABABENİM HİÇ FİKRİMOLMUYOR BU TAKILARDA Bİ ARAŞTIRAYIM DEDİM

ben iki müşterime getirdim ondan ben ok begendim cnm.

günaydın kızlar:KK3:yurtiçi kargo bugün sabah çok erken geldi.apartman paketlerini dağıttı birde baktımki benim kolimi vermeden gitti:KK20:bizde şubeyi arayıp gelen kuryelerin telefonunu aldık.eşim aradı adam diyomuşki koliniz burda aşağıdaki komşularınızdan biri onlar taşındı demiş onun için getirmemişler:KK20:geri getir dedik ama hala ortada paket yok:KK19:cildim geriliyor artık ya biran önce gelse şu kremler sinir oluyorum hep böyle şeyler beni buluyor:KK59:hangi gerizekalı taşındı dedi acaba çok merak ediyorum:KK57::KK57:eşim okula getirin dedi bakalım ben sorar öğrenirim kim demiş diye:KK47:

yazık mavişime en sonun da kavuşuyorsun ama :KK61:

ya kızlar benım dun sabah verdıgım sıparıs hala sevkıyata hazırlanıyor bana ertesı gun sabahtan gelırdı hep ama bugun oylen kargoya verselerde gelmez dımı bugun bana kargolar sabahtan dagıtıma cıkıyor dımı

eski kargo takibine tıkla cnm bir bak takılı kalıyor bazen sevkiyata hazırlanıyor diye.

tekrar merhaba canlar:KK3:evet sonunda ürünlerime kavuştum:KK66:şimdi yorumlarıma geçeyim.kremleri biraz kullanıp yorum yapsam daha doğru olacak sanırım ama avon carein yüz kreminin üstünde koruyucusu varmı normalde kızlar?sanki açılmış ve kullanılmışda azalmış gibi görünüyor.yoksa normalde de tam dolu gelmiyormu bu krem?gelelim makyaj malzemelerime:KK9:özellikle perfectwear fondoteni çok beğendim bana göre avonun en iyi fondoteni bu olmalı:KK19:anew bile bence daha kötü:KK19:bu konuda golden lady teşekkür ederim:KK71:onun tavsiyesi ile almıştım gerçekten çok güzel.öyle maske gibide durmuyor gayet doğal ama bir o kadarda bebeksi bir yüzüm oldu:KK64:artık pelin karahanın cildide bişeymiymiş diyom yani:KK1:özellikle rengine bayıldım nude rengi tam benlik :KK19:ne açık ne de koyu geldi en güzel özelliğide yüzümde öyle pembe pembe durmuyor tam rengimi aldı:KK66:burda birkaç arkadaşta shell al diye yardımcı olmaya çalışmıştı ama ben son anda yine başıma buyruk takılıp nude yazdım iyiki nude yazmışım.açık tenli sarı saçlı arkadaşlara kesinlikle bu rengi öneririm:KK19:onun dışında 3ü 1 arada rujlardan yazmıştım hani indirim broşüründeki.onlarında renkleri çok güzelmiş:KK16:özellikle nectar çok çok tatlı oldu şimdi sürdüm aynı renk allığımda vardı onuda sürdüm fondotenimide zemine sürmüştüm zaten süpeeer oldu ya:82:tam lolita gibi doğal ve duru:KK9:yalnız ruj kısımları çok küçükmüş:KK59:hemen biter diye kullanmıcam kıyamadım yaz için saklıcam artık :KK58:perfect nude ruja gelince onu geçen ay istemiştim stokta olmayınca şimdi geldi.pek renk vermiyor ama fena değil.zaten artık avon almıcağım için iade yollamıcam.onuda çok makyaj yapmadığım zamanlar öyle hafif bir ruj olarak kullanırım artık.

Son düzenleme:
ürünlerini begenmene sevindim cnm benim güle güle kullan :KK61:

bu arada şimdi yeni kataloğu inceledim.yine pek bişey yokmuş.alacak olsaydım sadece 4lü farlardan yine alabilirdim birde kızıma kremli şampuanlardan alabilirdim.onun dışında bişey almazdım.panaromadada son sayfadaki takılar fena değil kızlar klas duruyolar sanki:82:takı seven arkadaşlar onları düşünebilir bence:nazar:birde dedikodu yapayım ya bu azra akının neresi güzel Allah aşkına:KK19:keşke başka bir ünlüyle anlaşsalarmış at suratlı dişlek bir kız ben hiç beğenmiyorum onu:KK19:

X