AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

KIZLAR YARDIM SİPARİŞLERİ GİRDİM AMA devam diyorum sayfa ilerlemiyor.sürekli 1. sayfa geliyor.ne yapmalıyım.

KIZLAR YARDIM SİPARİŞLERİ GİRDİM AMA devam diyorum sayfa ilerlemiyor.sürekli 1. sayfa geliyor.ne yapmalıyım.

avonun internet sitesinde sorun var canım. bi çoğumuz siteye giremiyoruz istersen bekle biraz düzelirse girersin siparişleri

kızlar benim çarşamba günü kargomun gelmesi gerekiyodu yani msj geldi telefonuma bugün gelcek die ben 4 e kadar bekledim evden çıkmam gerekiyodu alamadım yani aradım tekrar getirirler dediler bugün yine aradım gelecek bugün dağıtıma cıktı dedi su saat oldu gelen giden yok gelirmi acaba yoksa gidip benim mi almam gerekecek kargonun yeri de bana o kadar ters bi yerdeki nsıl gidilir onuda bilmiyorum üfff bana bi akıl verin kızlar

8 e kadar çalışıolar cnm bekle yinede

giremedim.takım öncümü aradım oda hafta sonu sevkiyat yok istersen pazartesiyi bekle dedi.pazar yine girmeye çalışırım inş salı elimde olur bekliyo herkes 4 gözle.bu arada gün hediyesi falan çıkıverse şansıma moralim düzelirdi..

Arkadaşlar diamondesque solitarie kolye ve küpeyi daha önce almış veya görmüş olanınız var mı?
Eğer basit duran birşey değilse bu kampanya almak istiyorum ama zinciri falan çok mu incedir kolye ucu, küpesi küçükse diye tereddütteyim.

ben aldım o diamondesqueden cnm kullanıorm çok memnunun kocaman bişey değil ama çok küçkte değil zinciride normal incelikte

kızlarr bronzlaştırıcı inciler olan allığı kullanıyorum ve çok memnunum doğal bi hava katıyor şimdide pembe tonlarında bi allık istiyorum hangisini önerirsiniz? bu pırıltılı top allıkların pembelisi var o nasıl pembe tonu veriomu belli belirsizmii belirgin bişi arıyorumdaa:26:

ben aldım o diamondesqueden cnm kullanıorm çok memnunun kocaman bişey değil ama çok küçkte değil zinciride normal incelikte

İyimiş o zaman ben bunuda sepete ekliyim.:))

Ben uzun zamandır top allık kullanıyorum ve çok memnunum.
Pırıltılı top allığın pırıltısı çok mudur az mıdır bilemem ama ben pembe tonlarında pırıltısız top allığı kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.

pırıltısız pembe tonlarında top allık göremedim ben hiçç duu bi daha bakem kataloğa aynı allıktanmı bahsedioruz

pırıltısız pembe tonlarında top allık göremedim ben hiçç duu bi daha bakem kataloğa aynı allıktanmı bahsedioruz

yok tatlımm benim sorduğum pırıltılı top allık bunda pembe tonları daha yoğun kullanınca pembeliği belli olsun istiyorum ama kullananlar varsa daha ii fikir alabilirim

Siteye giremeyen arkadaşlarım Gün hediyesi henüz yok sürekli takipteyim Sizlerden önce görürsem habr vericem:)

ben de aaliyah kolye ve yüzüğünü aldım gerçektende güzelmiş:80::80:

ya bu avon çok canımı sıkıyo perşembe günü verdim siparişimi normalde cuma günü gelen kargo nie gelmedi.yarın sabah 10a kdr gelirmi acaba?evden çıkmam lazım ayrıca ürünleride almam lazım getiricem die söz verdim mahçup olcaz gene yaaa ufffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…