AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

canım sen kocaelinde mi oturuyosun
ben çok qeldim oraya...çokta severim oraları

yok canım tuzlada ama darıca mc donals varya e besde ona cok yakın ama tuzla olarak gecıyor

bende cok severım ama aslında ızmıt merkezde dogdum depreme kadar golcukte yasadım sonra ayrıldm ıstanbula yerlestık ama kısmetımde yıen butarafta olmak varmıs esım darıca beledıyesı bılgı ıslemınde :))

canım sorduğun healty glow farın rengi çok güzel ben kullanıyorum
birde çift taraflı çanta oda var oda kullanışlı çok büyük değil

O zaman ben morla kahve tonlarını alayım.:)
Stokta varsa o çantayıda alabilirim.

Kızlar bir de şu Avon Care'in 13. sayfadaki temizleyici&tonik&nemlendirici olan ürünü nasıl???
Yani krem gibi birşey mi üçü bir arada olunca nasıl birşeydir pek anlayamadım.

kızlar satma amaçlı değilde kendime bişeyler alma amaçlı üye olsam avona aylık bi şey ödeme zorunluluğu var mı yada her ay sipariş verme gibi bi zorunluluk var mı?

kızlar satma amaçlı değilde kendime bişeyler alma amaçlı üye olsam avona aylık bi şey ödeme zorunluluğu var mı yada her ay sipariş verme gibi bi zorunluluk var mı?

yok canım bısey odemıyorsun her ay satmanda gerekmıyor sadece ılk kayıtta 7bucuk lıra odemesı var oda ılk sıparısıne eklenıyor canım

cnm ilk üye oldugunda 7.5 tl üyelik ücreti var 1 kereye mahsus.ama 3 ayda bir sipariş vermezsen üyeliğin iptal oluyor.siparişin 85 tl ve üzeri olursa kargo ücreti ödemiyorsun ama 85 in altında olursa 8.5 tl kargo ücreti var.

bak ben o kargo parasını soylememıstım ((( zaten 85 ya uffff

oooo maşallah 85 mi olmuşbiz 75 çok diye mail atarken adamlar daha da çıkarmışlar limitikargoda yükselmiş aynı orantıdaneyse ki benim son siparişimden sonra yükselmiş

kızlar bu aydamı 85 limit?benim siparişim 78 di sonra geçen ay gelmeyen üründe girince 87 olmuştu.yani o ürün gelmeseydi kargomu verecektim ben:44:

kızlar bu aydamı 85 limit?benim siparişim 78 di sonra geçen ay gelmeyen üründe girince 87 olmuştu.yani o ürün gelmeseydi kargomu verecektim ben:44:

evet cnm yeni kampanyayla birlikte baslıyor herhalde uygulama.

arkadaşlar avonun sitesine girilmiyor acaba gün hediyesimi koyuyorlardır koysalarda bir an önce bizde ona göre davransak :)

canım damla şeklinde takı setini birisinde görmüştüm çok büyük küpesi kolyesi yinede sen bilirsin

mrblar kızlar bugun faturamın son ödeme günüydü yoğunluktan bir türlü ödeyemedim son dakikalarda kredi kartından çekeyim dedim son saat 5 te çelilebiliyomuş oda olmadı artık pazartesi kesin ödücem inş. da acaba hemen faiz koyarlarmı?

bu arada kataloğada yeni baktım çok güzel diyemicem çok fazla indişrim yok sevgililer günü için nasıl satış yapıcam hiç bilmiyorum yapamam heralde fincan takımıda hoşuma gitti amaa bakalım şimdilik bişey diyemicem,panaroma benim daha çok hoşuma gitti azra akının k3 te tanıtacağı takıları çok beğendim kesin kendime alırım onlardann çünkü çok hoş gözüküyoduu..tşkler ilkşahhh sayendee merakımız giderildi..

gün hediyesi koydukların da mesaj geliyo cebe

anladım cnm sağol.

benim iki gün geçmişti daha önce faiz gelmemişti.ama gelse bile ancak 1.2 tl bişi gelirki oda gelecegini sanmam yani cnm

bölge satış sorumlumdan az önce gelen mesaj kızlar aynen aktarıyorum."bu hafta sonu bütün takım öncüleri mutlaka 2 kayıt yapacak. eğer hafta sonu kayıt yapamayacaksanız yarın kayıt yapmak için stand kurulacaktır. katılım şarttır. saat 10.30da stand yerinde olun" yani katılmazsaak işten atacaklar bizi:) bu nasıl bi üslup bu nasıl bi tavır ya. bu kadını parçalara ayırsam off demem herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…