AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

mavişş gelmedi canım bana hediye..

Allah Allah niye adam kayırıyolar bunlar ya haksızlıkayda yılda bir düzgün bir hediye gönderiyolar madem herkese gönderseler di ya ama çıkan arkadaşlarım adına sevindim kızlar güle güle kullanın

banada geldi hediye ama burdan bi arkadaşa facedeki qösterdiklerinden farklı hediye yollamıslar
bence faceden değil bu hediyeler
hem ben eşimin adına da dilek dilemiştim eşime yollamamışlar :26:

he bide ben fadece dilek diledim ama dilekten birkaç qün sonra face hesabımı iptal ettim

banada geldi hediye ama burdan bi arkadaşa facedeki qösterdiklerinden farklı hediye yollamıslar
bence faceden değil bu hediyeler
hem ben eşimin adına da dilek dilemiştim eşime yollamamışlar :26:

çok enteresan ama neye göre seçim yapıyolar satış değil face değil o zaman ne:44:Allah Allah:44::44:

ay inşallah banada gelir yagerçi ben çok şanssızımdır ama bakalım.bu ayın 21 i eşimin doğum günü güzel bir erkek seti gelsede ona versem diye düşünüyorumyoksa kendime değil yani.ama nerde bende o şans hiç sanmıyorum

hımm sanırım facebookta oy kullanan arkadaşlarımıza kıyak geçtiler:44:tüh keşke bizde kullansaydık kaç kezde gördüm ama merak edip bakmadım bile:44:

yılbaşı dileğimi canım? ben yazmıştım dileğimi ama banada çıkamadı şansızım

yılbaşı dileğimi canım? ben yazmıştım dileğimi ama banada çıkamadı şansızım

ha sen yazmana rağmen gelmedi öylemi:44:enteresan bu avona akıl erdirmek zor zatenbakalım kimlere gelecek kimlere gelmicek

kızlar bu arada neler aldınız?hiç yorum yazmamışsınız.neler güzel çıktı mesela?avon care ürünleri alan oldumu hiç nasıl güzellermi?sonra indirim broşüründeki 3ü1 arada rujlardan falan:44:

kızlar bu arada neler aldınız?hiç yorum yazmamışsınız.neler güzel çıktı mesela?avon care ürünleri alan oldumu hiç nasıl güzellermi?sonra indirim broşüründeki 3ü1 arada rujlardan falan:44:

Ben avon care ürünlerinden aldım canım Çok memnunuz hem evde bütün aile kullanıyoruz. hemde çok sattım müşterilerim de çok beğendi.

Ben avon care ürünlerinden aldım canım Çok memnunuz hem evde bütün aile kullanıyoruz. hemde çok sattım müşterilerim de çok beğendi.

bende haftaya tam 9 tane sıparıs verıcem her alan 1 lıralıgıda almak ıcın 2 sey alıyor

vino disko kullanıyorum koyu bi renk kırmızımsı ama çok güzel saten gibi duruyor dudakta.

sagol canım nasıl dıye bana sordu da kullanmadıgım ıcın bısey dıyemedım epey uygun fıyatı oyuzden kacırmak ıstemedı

Ya bende mor hastasıyım 3-4 tane mor kalemim ve 3 tane mor farım ama hala gözüm mor tonlarında, lila tonlarında eğer stokta varsa alayım bari battı balık yan gider o renklerde eksik kalmasın.

Peki bu ikili farların healty glow rengi nasıl bileniniz var mı??

Yine indirim broşüründe yer alan Jillian Dempsey mavi renk göz farı var onu bileniniz var mı?

İndirim broşüründeki takılardan siyah damla şeklinde takı seti güzel mi bir arkadaşım istedi ve güzelse bir de kendime alayım diyorum.
Bir de broşürün 9. sayfasındaki diamondesque solitarie kolye ve küpe nasıl yani katalogta güzel duruyor ama gerçekten şık birşey mi acep??

Ve son olarak indirim broşüründeki sayfa 8. de olan çift taraflı el çantası nasıl şık birşey mi??

Son düzenleme:
kızlar yurtıcı kargo geldıgınde bende onunla arkadasıma kargo yolluycam gecen seferde yollamıstım oyle ama azdı 3 lıra tutmustu

sımdı parfum rumel 3 lu krem goz temızleme losyonu ruj yollıycam hepsını ufak bır paket yapsam nekadar tutarkı sızce ızmıte yollıycam sehır ıcı olucak bana gelen kargo cunku kocaelı kargosu

canım sorduğun healty glow farın rengi çok güzel ben kullanıyorum
birde çift taraflı çanta oda var oda kullanışlı çok büyük değil

canım sen kocaelinde mi oturuyosun
ben çok qeldim oraya...çokta severim oraları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…