AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar 2011 yılının takvimi bende yok diye üzülüyordum sağolsun avon göndermiş pek bir sevindirik oldum:109:

ebru arkadaşımız burda şu tüpte olan efes calming fondoteni sormuştu ben sipariş ettim baktım fena deyilmiş yani orta derecede kapatıcılığı var şişede olanla aynı cnm çok iyi kapatmasada doğal bir görüntü veriyor ama anewin fondoteni ve perfect fondoten daha iyi.

slm kızlar dünde yazmıştım da kimse yoktu.gün hediyesi göndermişlermi sizede?yoksa yanlışmı yazmışlar listede fazladan 3ü 1 arada temizleyici var 0 liraya

bende istedim onlardan satmak için cnm dediğin gibi günlük iyi.ama o perfect wear süper ya çok begendim goldenlady cim.

slm kızlar dünde yazmıştım da kimse yoktu.gün hediyesi göndermişlermi sizede?yoksa yanlışmı yazmışlar listede fazladan 3ü 1 arada temizleyici var 0 liraya

ayy sanadamı tatlım o gün hediyesi deyil yeni yıl hediyesiymiş çok şanslısın bize hediye filan gelmedi

golden lady ben perfect wearın nude fondotenini söylemiştim onun rengi kağıt gibi demiştin ya renk yok gibi demiştin.kapatıcılık olarak fark yok dimi diğer renklerinden?birde çok bariz açıkmı yosa tenle bütünleşiyormu az sürünce?

cnm benim eski siparişime dedğinden yazmışlardı ama gönderilen adet bölümünde de 0 yazıyordu adet kısmına bi bak cnm bana gelmedi öyle birsey yazdıgı halde.

ayy sanadamı tatlım o gün hediyesi deyil yeni yıl hediyesiymiş çok şanslısın bize hediye filan gelmedi

aa niye o zaman herkese göndermemişler çok saçma ya yeni yıl hediyesi madem aslında ondan istedim ben aynısından 2 tane geliyor ladycim

cnm benim eski siparişime dedğinden yazmışlardı ama gönderilen adet bölümünde de 0 yazıyordu adet kısmına bi bak cnm bana gelmedi öyle birsey yazdıgı halde.

aaa dur bir bakayım o zaman belki bende de yoktur hiç dikkat etmedim oraya:44:

kapatıcılık aynıda cnm sen neden nude aldınki ben nude hiç denemedim bile çünkü onun bir ton koyusu ivory bile yüzünü çok beyaz yapıyor iyi kapattığı için neredeyse yüz hatlarını kaybediyor keşke nude almasaydın !

evet ebrusum aynı 0 tane kimse değilde avonmu kıyak geçecek ne diye yazmışlar listeye o zaman Allahım ya

ben bir kaç saat önce yüzüme shell tonunu sürdüm şu an yüzümde var şu an doğal duruyor ivory olsaydı çok açık olurdu birde nude düşünemiyorum bile:18:

canım ıvory en açığı nude 2. sırada diye aldım.normalde de başka markalardada ya 1 numara yada 2 numara uyuyordu tenime sen bunun rengi açık deyince bende 2 tercih ettim .birde nude çıplak demek ya sende renksiz gibi deyince soluk her tene uyar ve hafif soluk durur diye düşündüm açıkçası biraz seviyorum soluk ifadeyi

aman cnm begenmezsen yolla gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…