AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar ilkşah yayınlamış yine sanırım k2 yi ama bulamadım yardım edermisiniz hangi sayfada acaba ben bakamadım daha çok merak ediyorum

alıyım kendıme ya ben cnta gordummu hepsını almak ıstıyorum

benimde çanta hobim var hiç dayanamıyorum qörünce
ama o kadar çok çantam var ki napıcam bu kadarı bilmiyorum
Allahtan bi kız kardeşim var çantalar , takılar benden ona transfer oluyo

benimde çanta hobim var hiç dayanamıyorum qörünce
ama o kadar çok çantam var ki napıcam bu kadarı bilmiyorum
Allahtan bi kız kardeşim var çantalar , takılar benden ona transfer oluyo

ayakkabı ve canta ayakkabı kutularını sıgdıramıyorum bıyere :))) benımde kardesım var oda benımkadar canta delısı :)) ben oglum olunca daha cok dustum cantaya buyuk canta gorunce alasım gelıyor

numunelerden golden teach bı ruj akmıstım denemek ıcın renk verıyormu dıye

sonra ben yanaklarıma parıltılı sulu brı goruntu ıstıyorum balm alıcaktım vazgectım yaondan sureyım bakalım nasıl olucak dedım cok hos oldu :)))

peach yanlıs yazmısım

bende senin profil resmini kıskandım
ayakkabılar,renkleri perfect

o tarz ayakkabıları günlük hayatta kullanmam aslında ama yazlığa gidince abartmadan söylüyorum her renk bluza göre bu tarz ışıltıl terliklerim vardır hatta aynı modelden bir kaç renk bendede ayakkabı hastalığı var ama bu bana pahalıya patlıyo :26: çanta konusunda çok seçici olduğum için pek bir masrafım yok

benım bolgemde outlet magazalar var ben onları takıp edıyorum ayakkabıda da :) ıyı oluyor

cnm bahsettiğin golden peach bende beğendim renk güzel fakat içindeki yoğun simler dudak aralarına doluyor çirkin görüntü oluyor bu yüzden almadım.
ben ruj olarak kullanmam zaten sanırım yanı almam numunesını denedım rengı cok acık duruyorya meraktan :)))) yanagımda guzel oldu ama

ben ruj olarak kullanmam zaten sanırım yanı almam numunesını denedım rengı cok acık duruyorya meraktan :)))) yanagımda guzel oldu ama

evet cnm açık rengi yabancı ülkelerin katoloğunda bunun biraz koyusu var golden nektar o daha güzel ama tek kusuru çok simli .

ben normalde spor ayakkabı qiyerim dışarda
ama gerektiğinde en şık en klasiğinide qiymesini bilirim
yalnız profilindeki ayakkabıların pembesi çok tatlı yaa
şeklide çok hoş...

ben normalde spor ayakkabı qiyerim dışarda
ama gerektiğinde en şık en klasiğinide qiymesini bilirim
yalnız profilindeki ayakkabıların pembesi çok tatlı yaa
şeklide çok hoş...

çok beğendiysen al senin olsun hayatım kopyala yapıştır yap

ben şimdilik çıkıyorum arkadaşlar
oğlumu aşıya qötürücez eşim qelio aradı şimdi...
inşallah çok ağlamaz bebeğim
gelince tekrar yazarım..
qörüşürz... :80:

evet cnm açık rengi yabancı ülkelerin katoloğunda bunun biraz koyusu var golden nektar o daha güzel ama tek kusuru çok simli .

ya yabancı kataoglar cok guzel zaten bırkısmı baslıycakmıs bızım ulkede konfeksıyon kısımlarının ıyı talep gorur bence

ya yabancı kataoglar cok guzel zaten bırkısmı baslıycakmıs bızım ulkede konfeksıyon kısımlarının ıyı talep gorur bence

bilmem öylemi olur şahsen ben elime alıp incelemeden katologtan alamam gibi geliyor ama şöyle altlı üstlü spor pijama takımı olursa düşünürüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…