AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Bende çok severek aldım Red 2000' ama bende süremiyorum ateş gibi resmen.birde kapalı olunca çok dikkat çekiyorum

evde sur canım sende gozunede sadece sıyah bır kalem alt tarfına ve ıcıne tamam mıs gıbı

sarı ıken saclarım yıne kırmızı ama bordoya calan tonlarda kullanırdım cok goze carpmayan ama sacımın rengı koyulasınca kırmızı tam favorım oldu

pro go to ruj nasıl pekı kardesım ondan ıstıyor baby lıps ını o renk verıyormu
baby lips güzel bence.. iddialı değil ama dudağa hoş bir renk veriyor.. doğal bi canlılık katıyor.. ben beğendim..

mavişcim nude ruj color trend serisinden olan mı

bir de fazla renk vermemesi normal çünkü adı üstünde nude çıplak yani
dudaktan dudağa da değişir bence

selam arkadaşlar yarım saattir okuyorum anca bitirdim önceki yazıları
k1 deki secret fantasy parfümün kokusunu bilen var mı güzel midirki?:26:

ben beğendim karamelimsi şekerli bi kokusu var fiyatına göre kalıcı sayılır

ha yok yok o değilhani içinden parlatıcı çıkan varya sıkıyosun alt tarafından işte o.perfect nude olan

şekerli kokuları seviyosan güzel gelir sanada.ben hiç beğenmedim çünkü öyle kokulardan hiç hoşlanmam

vaay avondaki en idialı renk red 2000 bunu cesaret edip sürebiliyorsan iyi ben hiç kırmızı süremiyorum pek gitmiyor bana .)

kuşum bende red 2000 manyağıym yıllardr onu kullanıorm valla yazın çok zor oluo ama yinede yaz kış kullanıorm kırmızı ruj siyah kalem hastalığı var bende sabah kalktığım gibi elimi yüzümü yıkayıp red 2000imi ve göz kalemimi çekerm hemen

ay maşallah size ya ben hayatta o kadar iddialı renkler kullanamam:18:hatta gelinlikle bile kız biraz iddialı sürdüde sildirdim biraz daha yumuşattım rengini.sanki yakışmıyor gibi yada çok dikkat çekiyor gibi geliyor banagözlerimi belki dahamı seviyorum bilmiyorum ama onu daha çok ön plana çıkarmak istiyorum hep

mavişcim bende nude yokmuş pink sunrise varmış o da ten rengi
ama nude'u göremedim CT serisinde??

yok canım yok o değil ben yanlış söyledim sana sonra düzelttim ama görmedin herhalde.hani ortasından parlatıcı çıkan varya alt kısmından sıkıyorsun hatırladınmı?ismini unuttum onunişte o rujun perfect nude olanından

anladım cnm ama onu beğenenler de vardı galiba

pink sunrise nasıl bi renk cnmm??
tam nude makyaj için ruj rengi
fakat CT serisi bende topaklanma yapıyo maalesef
ben de parlatıcıyla kullanıyorum hatta bazen kırmızı likit rujdan bi kaç nokta sürüp hafifçe renklendiriyorum

kahve agırlıkmı yoksa kahve-pembe karışımımı yoksa toprak tonlarındanmı canm pekii??

Cagin bana bugün uğurlu geldin kız:) Kargoya verildi sonunda siparişlerim yarın Elimde olur OH BE

kahve agırlıkmı yoksa kahve-pembe karışımımı yoksa toprak tonlarındanmı canm pekii??
pembelik yok.. kahve kahve de (koyu) durmuyo.. hani nude makyajda sürdükleri ruj rengi var ya naturel bi açık uçuk kahve ten rengi gibi.. toprak tonu ona mı deniyo bilmiyorum :78:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…