AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

gecen sıparısınde gelmeyen urunmu vardı canım belkı o gelıyordur

cuma saat ilk 5-10 dk içinde vermiştim siparişimi
yeni faturalandı saat 17 gibi..

kızlar bırkac sayfa gerıdede bu konuda sormustum takım oncusu nasıl olunuyor ve takım oncusu olunca bır lımıtvarmı yoksa temsılcılık gıbımı

tatlım aslında sevinmen lazım geçen siparişinde gelmeyen bir rujun vardı o geliyor normalide bu zaten ama eğer istemiyorsan geri gönderirsin.

evet o nude rujuda gönderiyolarmışsonunda açıldı.eksik yok neyse o ruj güzelse hiç göndermicem dursun napim şimdi yine iadeyle uğraşamam hem bir daha bişey almazsam neyden düşecekler iadeyi.bu faturayada yetişmez büyük olasılıkla

ınsallah guzeldır canım yarın yorumlarını beklıyorum
inş cnm ürünler gelince hemen inceleyip buraya yazıyorum hani belki alcak olan çıkar deyü...
tulip çanta aldım
joanne çanta aldım daha önce almıştım ablam kapmıştı elimden gene buldum hemen yapıştım kızlar ben beğendi o çantayı sportif bi çanta tam bana göre siz de düşünebilirsiniz bide bu fırsat köşesindeki ürünlerin fotoları büyümüyo ya ben ürünlerin adını kopyalaıp arama çubuğuna yazıyorum ordan çıkıyo onlara bakıp öyle karar veriyorum bazı sitelerde bu ürünlerin satışları var ya kocman resmini koyuyorlar eğer kararsız kalıyosanız tavsiye ediyorum böyle yapmanızı. azcık zaman alıyo ama olsun içime siniyo iadeyle filan uğraşmıyorum he bozuk gelirse o başka.
ben 650 ser yapamıycagım ıcın her ıkı sekıldede alamam :))
+1 aynen cnm ben de yapamam aldığım alacağım ürünlerin hepsini aldım zaten
bi de k14te ben tüm siparişleri verdm herkese de duyurdum ortaya söyledim gerçi ama bi arkdştan duydum far istiyomuş bi başka arkdş ama ta en son gün duydum siparişin. beklemiş son güne kadar ya bi de her gün görüyorum yani... valla önceden bi şekilde temin etmeye çalışıyodum gerekirse ben tamamlıyodum k14te bi baştan sipariş verdim sonra bi h.sonu bi arkdaşım geldi onun hatrına gene verdim bi daha da veremezdim yaniii

mavisim moralini bozmak istemem ama bende o rujdan almıştım kolim gelince iade edicem çünkü hiç renk vermiyor benim kendi dudağımın rengi daha iyi yani o derece

bende o satıs yapan sıtelerden bakıyıorum canım aynı dedıgın gıbı :)

ben bu ay 100 lıradan fazla olmaz dıye dusunuyordum ama kardesım sagolsun :))) zaten tava alabılırsen sana verıcem dıyorum ceyızıne :) guluyor

kızlar herkezın urunu eksızsız galıba ama dımı gec oldu ama
evet cnm benm eksiksiz meselaaaaa geç olacağı belliydi bu sefer ben arkadaşlara belki hafta sonu sipariş vermem bile dediydim belli olmaz bu avonun işleri diye şimdi yarın gelcek siparişler perş götürücem baya şaşırcaklar:) bence siz de gün söylemeyin yaklaşık tarih verin bir hafta içinde elimizde olur deyin:) ne olur ne olmaz avon bu hep gecikiyor diyoruz bi bakıyoruz ikinci gün kargo kapımda...
kızlar bırkac sayfa gerıdede bu konuda sormustum takım oncusu nasıl olunuyor ve takım oncusu olunca bır lımıtvarmı yoksa temsılcılık gıbımı

cnm valla tö olmak için 3 ya da 5 kişiyi üye yapıyosun avona sanırım bi de belli limitleri var hem senin hem de üye yaptığın kişilerin kotanız var yani doldurman lazım ben bi düşündüydüm zor geldi fazla da incelemediydim cnm çevren genişse üye bulman lazım ilk adımın bu olmalı cnm

mavisim moralini bozmak istemem ama bende o rujdan almıştım kolim gelince iade edicem çünkü hiç renk vermiyor benim kendi dudağımın rengi daha iyi yani o derece
benım numune cantamdakı rujların bırkısmını denedım rengını cok beyenıp ama surunce renk vermıyo ya gercekten bazıları aslında surmeden renklerı super ama benım bu aralar favorım red 2000 evde bıle onu surup gezıyorum

kota varsa zor tabı canım ya uzak sehırlerde arkadaslarım var belkı uye yaparım dedım ama kota takıb edemem ben bıle cok satıs yapmıyorumkı

vaay avondaki en idialı renk red 2000 bunu cesaret edip sürebiliyorsan iyi ben hiç kırmızı süremiyorum pek gitmiyor bana .)

Son düzenleme:
vaay avondaki en idialı renk red 200 bunu cesaret edip sürebiliyorsan iyi ben hiç kırmızı süremiyorum pek gitmiyor bana .)

ben yıllardır kırmızı ve kahve rengı tonları kullanıyorum ve mat kullanırım gecenlerde demıstım farklı renklerede alısmaya calısıyorum dıye :))) ama numunelerı gorunce elım yıne hemen ona gıttı

pro go to ruj nasıl pekı kardesım ondan ıstıyor baby lıps ını o renk verıyormu

vaay avondaki en idialı renk red 2000 bunu cesaret edip sürebiliyorsan iyi ben hiç kırmızı süremiyorum pek gitmiyor bana .)

Bende çok severek aldım Red 2000' ama bende süremiyorum ateş gibi resmen.birde kapalı olunca çok dikkat çekiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…