avon 8 li far paleti nasıl kullanan var mı acaba ?

happygirl38

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
22
0
arkadaşlar avonun 8 li far paleti nasıl tavsiye eder misiniz? kalıcı mı ışıltılı mı ? almayı düşünüyorum ama kararsızım önerilerinizi bekliyorum......

ben 3 yıldır avon satış temsilcisiyim çok sattığım ürünlerden biri tavsiye ederim çok güzel kullanışlı almak istersende yardımcı olabilirim.

ben de bu ay naturel tonlarda olanını aldım çok beğendim ve renkli olan paletten de sipariş verdim memnun kaldım ben tavsiye ederim.

teşekkür ederim sanırım bende renkli olandan alıcam katalogda naturel olan sanki hep aynı tonlarmış gibi geldi bana nasıl renk tonları hep aynı mı??? :KK28:

arkadaşlar avonun 8 li far paleti nasıl tavsiye eder misiniz? kalıcı mı ışıltılı mı ? almayı düşünüyorum ama kararsızım önerilerinizi bekliyorum......

arkadaşım bence hiç far sürme daha iyi bunu almakdansa ben avon ürünlerini kullandığımda başıma gelmeyen kalmadı ne saçım kaldı ne kirpiğim ne gözümm bunun hesabını kim vercek kimseee.... sakın kullanma derim kirpiklerim döküldü resmen gözümde farı,kalemi bezeler yapdı doktora gittim tahlil yapıldı evet kozmetikden dedi buyrun işde ben artık avonu ayağıma ..... bile sürmem bir sürü marka var bunamı kaldınız

Son düzenleme:
arkadaşım bence hiç far sürme daha iyi bunu almakdansa ben avon ürünlerini kullandığımda başıma gelmeyen kalmadı ne saçım kaldı ne kirpiğim ne gözümm bunun hesabını kim vercek kimseee.... sakın kullanma derim kirpiklerim döküldü resmen gözümde farı,kalemi bezeler yapdı doktora gittim tahlil yapıldı evet kozmetikden dedi buyrun işde ben artık avonu ayağıma ..... bile sürmem bir sürü marka var bunamı kaldınız

bende hic yan etki yapmadı bu zamana kadar markayı kötülemeyn

Avonun cilt ürünleri dışında farı, göz kalemi, ruju, ojesi ben de hiç bir şey yapmadı kullanıyorum hep ama krem, fondöten ve pudrasını pek önermem.

X