Ativan ilaç doktorumun reçetesi ile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kkforumkimkim

Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2023
779
120
33
Doktorum bana ativan isimli ilacı yazdı ancak bulamıyorum elinde olan varsa Allah rızası için parası karşılığı alabılırım doktorumun recetesını de gosterıp hayat memat meselesi elinde olan varsa varsa yazsın ya da bulunduğunuz yerlerdeki eczanelere sorarmışsınız belki eczacı tanıdığı olam elinde kalmıs olan vardır durumum gerçekten zor ve çok acil Allah rızası için yardım edin

şehrinizin eczacı odası ile iletişime geçin. ecza depolarını sizin için sorgulayabilirler.
profilinizde Ağrı'da yaşadığınızı beyan ettiğiniz için doğru olduğunu varsayarak Ağrı eczacı odası iletişim bilgilerini buldum. iletişim bilgileri web sitesinde paylaşıldığı için buraya yazıyorum:
0472 215 50 55
0554 021 04 50
lütfen mesai saatleri dahilinde arayınız. nöbetçi çalışan bulundurmazlar.
çok geçmiş olsun

Doktorum bana ativan isimli ilacı yazdı ancak bulamıyorum elinde olan varsa Allah rızası için parası karşılığı alabılırım doktorumun recetesını de gosterıp hayat memat meselesi elinde olan varsa varsa yazsın ya da bulunduğunuz yerlerdeki eczanelere sorarmışsınız belki eczacı tanıdığı olam elinde kalmıs olan vardır durumum gerçekten zor ve çok acil Allah rızası için yardım edin
Ativan piyasadan kalktı diye biliyorum. O yüzden bulunamıyor.

Belki elinde olan vardır doktorumun recetesını gösterip alabilirim ya da depolarda kuytu köşe eczanelerde kalmıştır bir umut gerçekten doktorumun tek çaren bu dediği ilacı ben nasıl bulucam
Geçen yaz doktorum bu ilaç artık yok demişti ordan biliyorum. Kimsede de olduğunu sanmıyorum. Malum ilaç bir seneden fazladir yok piyasada. Yurt dışından gelen bir ilaç galiba. Ordan sipariş olur mu bir bakın isterseniz.

şehrinizin eczacı odası ile iletişime geçin. ecza depolarını sizin için sorgulayabilirler.
profilinizde Ağrı'da yaşadığınızı beyan ettiğiniz için doğru olduğunu varsayarak Ağrı eczacı odası iletişim bilgilerini buldum. iletişim bilgileri web sitesinde paylaşıldığı için buraya yazıyorum:
0472 215 50 55
0554 021 04 50
lütfen mesai saatleri dahilinde arayınız. nöbetçi çalışan bulundurmazlar.
çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim arayacagım

Sağlık Bakanlığı 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç satışı yasaktır.
Bu sebeple ücretli ilaç tedariğiyle alakalı konular açılamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X