Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bebek kız insallah canım benım.senın dedıgın gıbı ayın 15 ine kadar beklıcem.umarım ates böyle gitmeye devam eder.

belinay ilk kez bu ay mı ates ölçmeye basladın.gecen aylarda ölçtüysen kaca düşünce adet oluyordun.bence korkma negatıf çıkacak dıye.en azından hamişsen sevincini erteleme derim ben.tablona baktım canım 14.gün yumurtlamıssın.eger tuttuysa testte de cıkar artık.16 gün geçmiş üzerinden.bence hamişsin ates süper:nazar:

belinay ilk kez bu ay mı ates ölçmeye basladın.gecen aylarda ölçtüysen kaca düşünce adet oluyordun.bence korkma negatıf çıkacak dıye.en azından hamişsen sevincini erteleme derim ben.tablona baktım canım 14.gün yumurtlamıssın.eger tuttuysa testte de cıkar artık.16 gün geçmiş üzerinden.bence hamişsin ates süper:nazar:

ilk kez bu ay ölçüyorum canım.....ayyyy ne güzel şeyler söylemişsin çok sağol inşallah dediğin gibi çıkar...allahım kucaklarımızı boş bırakmasın...en kısa zamanda versin hepimizea.s.

sagol canım benim insallah.
canım birde umutlandırmak gibi olmasın ama önceki yazılarına baktım da 1 hafta önce belim cok agrıdı demişsin.bu da yumutladıktan 8-9 gün sonrasına denk geliyor.yumurtladıktan sonra döllenme olursa 10 güne kadar tutunuyor rahme zaten .bel agrın da ondan olabilir.ayyy cok heyecan yaptım senın adına.bekliyorum güzel haberini canım.a.s.a.s.

kızlarrr bişey sorucam benim bu sabah ateşim 37,0 çıkmıştı...2 haziranda adet olmam gerekiyordu....sabah ateş düşük çıkarsa o gün içinde adet olunuyormuşya... benim sabah 37,0 yüksek çıktı ama adet olacakmışım gibi bişiler oluyo kasıklarıma olurmuyum sizce...

canım ateşin düşmediğse adet olmasın ve sabah test yap :) inşallah ümitliyim senden ence bişiler olabilir sende:))

sagol canım benim insallah.
canım birde umutlandırmak gibi olmasın ama önceki yazılarına baktım da 1 hafta önce belim cok agrıdı demişsin.bu da yumutladıktan 8-9 gün sonrasına denk geliyor.yumurtladıktan sonra döllenme olursa 10 güne kadar tutunuyor rahme zaten .bel agrın da ondan olabilir.ayyy cok heyecan yaptım senın adına.bekliyorum güzel haberini canım.a.s.a.s.

ay inşallah canım gönlümdeki bebek yönünde ama olmazsada ne yapam öbür aya inşallah..

hepimize dua ediyorum canım benim inşallaahh olacak hepimizin bebişleri:)

canım ateşin düşmediğse adet olmasın ve sabah test yap :) inşallah ümitliyim senden ence bişiler olabilir sende:))

teşekkür ederim canım ya ama böyle sanki gece adet olacakmışım gibi karnım ağrımaya başladı...ateşimi ölçtüm az önce 37,2 çıktı doğru bir ölçüm zamanı değil ama merak ettim adetmi olacağım diye

bebek kız insallah canım benım.senın dedıgın gıbı ayın 15 ine kadar beklıcem.umarım ates böyle gitmeye devam eder.

tamam canım böyle senin için daha iyi olacak canım:) ay neler öğrendik demi yok yumurtlama yok lutel faz:)) geçen yaza kadar yumurtlama nasıl olur bilmezdim.. ayy neler öğrendik:))

inş devam eder ve hamişsindir .:))

teşekkür ederim canım ya ama böyle sanki gece adet olacakmışım gibi karnım ağrımaya başladı...ateşimi ölçtüm az önce 37,2 çıktı doğru bir ölçüm zamanı değil ama merak ettim adetmi olacağım diye

canım yarın sabah ateşini ölç ve düşük çıkmazsa sanırım çalışıyorsun işe giderken bi test al ve bişi yemeden git işe su dahi içme işe gitiğinde testini yap...ve çıkan sonuç kesin sonuç olacak bence:)) hadi hayırlısı canım....

iyi sabrettin valla ben olsam 15. günü geçtiğim anda yapardım testi:))

belinay senin yarın sabahki ateşini merak ediyorum kaç çıkacak umarım düşmes ve kesin hamişsin derim:))

ama bu tabloda bile hamilelik gözüküyor gibi:)

canım yarın sabah ateşini ölç ve düşük çıkmazsa sanırım çalışıyorsun işe giderken bi test al ve bişi yemeden git işe su dahi içme işe gitiğinde testini yap...ve çıkan sonuç kesin sonuç olacak bence:)) hadi hayırlısı canım....

iyi sabrettin valla ben olsam 15. günü geçtiğim anda yapardım testi:))

ne yapim canım sabretmekten başka çarem yok negatif sonuç görmek istemiyorum artık... geeç yapayımda varsa çıksın....

belinay senin yarın sabahki ateşini merak ediyorum kaç çıkacak umarım düşmes ve kesin hamişsin derim:))

ama bu tabloda bile hamilelik gözüküyor gibi:)

inşallah canım ya ağzın bal yesin emi... çoook umutluyum bu ay zaten ama şu karın düşündürüyor beni.. sol kasığıma hafif batmalar olmaya başladı...

inşallah canım ya ağzın bal yesin emi... çoook umutluyum bu ay zaten ama şu karın düşündürüyor beni.. sol kasığıma hafif batmalar olmaya başladı...

canım o batmalar hamilelikdede oluyor:))

benımde çok belim ağrıyor..adet ağrısımı diyorum bendee .benım daha vaktim varr...

ama senin vaktin dolmuş ...peki ağzında tat değişikliği varmı?? birde yemek yaparken bi kokuya karşı duyarlıoldunmu sanki onun kokusu hala burnundaymış gibi hisediyormusun...

benım adetimede 2 gün var arkadaşlar ve ateşim 37.0 ve 36,8 lerde değişiyor neye yoracağımı bılemıyorum inşallah olumludur her ay negetif olunca çöküyor insan :KK43:

benım adetimede 2 gün var arkadaşlar ve ateşim 37.0 ve 36,8 lerde değişiyor neye yoracağımı bılemıyorum inşallah olumludur her ay negetif olunca çöküyor insan :KK43:

canım yumurtladığın günüde sayarak 15 gün say eğer o 15 gün içinde adet olmazsan test yaparsın...tamamen yazsan ölçdüğün günleri ve ısını yorum yazarız..

canım o batmalar hamilelikdede oluyor:))

benımde çok belim ağrıyor..adet ağrısımı diyorum bendee .benım daha vaktim varr...

ama senin vaktin dolmuş ...peki ağzında tat değişikliği varmı?? birde yemek yaparken bi kokuya karşı duyarlıoldunmu sanki onun kokusu hala burnundaymış gibi hisediyormusun...

evet ağzımın tadı bir garip 2-3 gündür yavan yavan geliyor herşeyin tadı boğazımda acır gibi üşütmekten sanırım o... yemeklere karşı hassasiyetim olmadı canım...

bel ağrısı bendede olmuştu gece uykumdan uyandırmıştı ama birkaçgünde geçti... inşallah hamişsindir canım dua edelim kucaklarımız boş kalmasın:1hug:

evet ağzımın tadı bir garip 2-3 gündür yavan yavan geliyor herşeyin tadı boğazımda acır gibi üşütmekten sanırım o... yemeklere karşı hassasiyetim olmadı canım...

bel ağrısı bendede olmuştu gece uykumdan uyandırmıştı ama birkaçgünde geçti... inşallah hamişsindir canım dua edelim kucaklarımız boş kalmasın:1hug:

ayy bişi diyecem sana ama yaa bilmiyorum ama aynı şeyleri yaşıyoruz sanki hani demişdin ya sabah 1 hafta önce çok üşümüşdüm diyee bende pazar günü çok üşüdümm...sıcak olduğu haldee.... sen sabah yazıncaa okuduyumda inanamadım ...
ve şimdide bel ağrısı diyorsun evet dünden beri bir ağrı var anlayamadım işde yapmıyorum bilemiyorum ve senınde ağrımış:))

sende kesin bişiler var canım tablon süper...sabah muakakk haberlerini bekliyorum..

işemi gidiyorsun canım?? bence yap varsa kesinlikle çıakr çıkmazsada üzülme canım umutlu ol yıkılma..biz seni anlıyoruz ama böyle beklemekde stres yapıyor ...bence biran önce yap kurtul yada 2 gün daha bekle düşmezse ateşin zaten kesin hamişsinn:))

belinay ne yuaptınnnnnnnnn ateşin kaç çıkdı bugün..

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmmm

bu sabahki ateşim 36,9 çıktııııııııııııııııııııı...yaşasınnnnnn....inşallah hamişimdir.:teytey:

sabah durakta servisi beklerken belim kopacak sandım şimdide koltukta zor oturuyorum belim ağrıyor......

bütün gece adet oldummu diye tuvalete taşındım zaten sanki karnım ağırır gibi oluyor kasıklarıma hafif batmalar oluyor.... allahım inşallah olmam....

bebeklik canım ben cumaya kadar beklemek istiyorum testi o zaman yapacağım kısmetse hasta olmazsam eğer....dua et benim için....

inşallah canım sende hamişsindir bakalım senin günler gelincede sıkı takip yaparız...senin kaç çıktı ateşin bu sabah..:nazar:

X