Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ganophone yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam eğer...
evet en kolay tedavi yöntemi bu zaten.. ve bunu 6-7 kereye kadar deneyebiliyorlarmış

boshayallersmile bu ay o kadar çok rüyamda gördüm ki o duyguları hep yaşadım. ne güzel bişeymiş ya yavrunu kucaklamak:teytey:

sağol pembeciğim ... evet burası çok sıcak....
ateş ölçmememe rağmen burdayım ben..

dedim ya ben de burayı cok sevdım..

suan bır kac kısıyı yazdıklarndan tanımaya calısıyrm ve alısmaya...

bırbırımız tanıdıkca daha da keyıflı olacak emınım.. o yuzden burdayım..

canım ben sabah idarada yaptım pozitif şimdide kan verdim geldim 4 te çıkacak sonuç eşim gidip alacak artık ben gitmicem ama kanda bakılması gerek bence kesin olsun demi

Allah razı olsun cnm darısı tüm iteyenlein başına inş
burası gerçekten sıcaktır herkes benimle benim kadar sevindiler

senin az kalmış canım hadi bakalım yeni yılda güzel haberler verirsin inşallah
yeni haber varmı ??
ayşe hamileymiş sanırım hayırlı olsun allahım güzel hamilelikler geçirmeyi nasip etsin canım

evt cnm hamişim Allahım sizlerede nasip etsin inş
kan verdim ondada bişey çıkmaz inş
daha ailelere sölemedikbayanssulusmilebayanssulusmile

bizi haberdar et ayşeciğim tamam mı mutlaka topikte bekliyor olacağız

pembeciğim hoşgeldin safalar getirdin

cnm bende ates olcmeyı ogrendgm zaman yapmya basladım ama pek de anlamıyorum

bı durumlar bellı olsun sonra paylasacam.....

8 gundur 36.7 de atesım takılı kaldı ıyı mıdır bılemem... regle 4 gun kaldı bakalım ben her seyın hayırlısını ıstıyorum...

sızlerden ogrendıklermı de uygulamaya calısıyrm mesela stres yapmamak ...
kafaya takmamak.....

Hadi gözün aydın Ayşecim, bence değerin çok güzel maşallah. Tekrar edecek misin? Aslında bence gerek yok boşuna stres olma. Ama içim rahatlasın dersen de tekrarla. Ee artık al bakalım doktor randevunu, 5. hafta için alırsan herhalde kese net görünür, belki kalp atışı bile duyulur inş :sm_cool:

Herkesin ateşi farklı canım. Demek ki senin regl zamanı böyle oluyor. Şimdi yumurtlamaya kadar böyle devam eder veya biraz yükselir. İlk ayınsa ateş ölçtüğün, yumurtlamayı önceden bilemediğimiz için ya ovulasyon testi kullan ya da regl bitiminden sonra gün aşırı çalışın. İnşallah gelir bu ay bebeğin.

Ohh süper canım. 14. gün çatlamış galiba. 15. gün de olabilir. Çalışma da güzel. Hadi hayırlısı bakalım.

Merhaba pembe, topiğimiz diye söylemiyorum başka türlüdür valla. Aramıza hoşgeldin. Yumurtlama sonrası ateşten bişey anlamak pek mümkün değil, hamile olsan da olmasan da yüksek gidiyor. Ama sabit gitmesi güzel bence. İnşallah topiğe girip en hızlı hamile kalan sen olursun :)))

Tubacım, kısa liste daha iyi. O uzundaki bazı arkadaşlarımız artık ölçmüyorlar sanırım. Ben de arada güncellerim. İsteyen olursa kopyalar günceller, canımız çektikçe koyarız listemizi, taaa ki liste sıfırlanana kadar :)))

Masalcım bunu okumazsın herhalde. Ama hakkında hayırlısı olsun canım. Dünyaya bi kere geliyoruz, tadını çıkarmak lazım. Hepimize Allah hayırlı evlatlar versin, bizi yokluklarıyla sınamasın, bu duyguyu aratmasın. Canın sıkılırsa gene gel. Özleriz.

kızlar sonucum geldi
207 sizce nasıl

maşallah canım sonucun çok güzel.... süper maşallah.. daha adet günün bile değil...
bu sonuç sağlıklı bir gebelik olduğunu gösteriyor şu an için ilerki günlerde de inş doktorundan güzel haberler alırsın keseni ve kalp atışlarınıda inş en yakın zamanda gösterir sana bence testi tekrarlamana gerek yok 1 hafta sonra yada 1o gün sonra git keseni de görürsün inş..

:enbuyukkk: bu topik daha çook hamiş çıkartacak inş...

ay benim de canım çekti şimdi bak test mi yapsam ne:) dermiişiiiiiiiiim ..

ayşeciğim sen ve hamiş çıkan diğer arkadaşlar lütfen buraya da uğramayı unutmayın arada sırada gelin kızlar olur mu boşlamayın bizi... garip bırakmayın biizi

tubliiiş arkadaşı soruyordum geçen cevap çıkmadı biraz aradım diğer topiklerdeymiş. biraz kızdım hamileyim dedin kaçtın bi daha haber alamadık gelde muhabbet edelim dedim ama bakalım daha cevap yook kardeşimizden....

Navetna kız naber gÖrÜn mÜyorsun? Tam kapatacaktım sen geldın

Aaaaaaaaaa cok sevindim A&S, ne guzel, ooooohhhh:)
kendimin olmus kadar sevindim.
Iyi bak kendine ve bebisine. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Beklenmeyen adet tarihi...

diloks…………..6/ocak (?)
loveli.................6-7/ocak(dinleniyor)
masal01………..9/ocak
Tuba373...........15/ocak (dinleniyor) ateş ölçmüyorum ama burdayım:)
hilalbebik..........15/ocak
pembe50... ......16 ocak
pelly1…………..17/ocak (dinleniyor)
papatse.............25/ocak
aabeyazmelek...24/ocak
miray15………...1/şubat(?)
hatunsultan…….2/şubat
navetna........ ....8/şubat
sabırsız80.........8/şubat
şekerkız67........? (dinleniyor)

arkadaşlar beklenen adet tarihinizi yazın ekleyelim...

Ben ates olcerken yanlis termometre ile olcuyormus galiba. Basak thermometre olmasi gerekiyormus oyle okudum.
sizin ki normal mi basal mi arkidisler?

nevetnacım....
cnm ya ben bıraz mukemmellıyetcı ve bır seyı kafama takınca hemen olup bıtsın ısteyen bır yapım var ne yazıkkı,bu ozellıgım zaman zaman benı cok uzuyo... takmamak ve bos veremıyorum ...

ama bebek olayında bunu aşmaya calışıyorum yoksa cok uzuluyorum....

6 aylık evlıyım ve 2 aydır da bebek dusunmeye basladık...

kasmamaya ve bos vermeye calışıyrm baska konularda yapamasam da bu konuda boyle ılerlıyecem yoksa cok yıpranırım dıye dusunuyrm...

ya bişi sorucam ovulasyon testi ne olaki :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…