Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Cnlarm ya bı bakar mısız? Nevetnacım bak bu lıstem
25 gunde bır regl olurum..
Buradakı butun sayfaları tabıkı okuyamadım ama bu yontemı ogrendgm zaman uygulamaya calıştım gec mı kaldım bılmıyorum..
23 aralıkta regl oldum 28 aralıkta bıttı… (adetın 2.gunu de tarcın corekotu tarcın kurune basladım)
29aralıkta******* 30aralık
31aralıkta******* 1ocak = gece ates yontemını ogrendım 37 derece çıktı
2ocakta********* ates sabah 36.2
3ocak = ates 36.4
4 ocak = ates 36.3
5 ocak = 36.7
6 ocak =36.7
7ocak =36.7
8ocak =36.7
9ocak****** =36.5
10ocak =36.7
11ocak =36.6
12 ocak =36.7
16 ocak regl gunum merakla beklıyorum yorumlarınızı

sabırsızcım adet olmuşsun hayırlısı bekliyorduk dimi,
ayşeye sorsaydık şu vajinadaki durumu eğer dediğim gibiyse artık aşağı bakarız

Cnlarm ya bı bakar mısız? Nevetnacım bak bu lıstem
25 gunde bır regl olurum..
Buradakı butun sayfaları tabıkı okuyamadım ama bu yontemı ogrendgm zaman uygulamaya calıştım gec mı kaldım bılmıyorum..
23 aralıkta regl oldum 28 aralıkta bıttı… (adetın 2.gunu de tarcın corekotu tarcın kurune basladım)
29aralıkta******* 30aralık
31aralıkta******* 1ocak = gece ates yontemını ogrendım 37 derece çıktı
2ocakta********* ates sabah 36.2
3ocak = ates 36.4
4 ocak = ates 36.3
5 ocak = 36.7
6 ocak =36.7
7ocak =36.7
8ocak =36.7
9ocak****** =36.5
10ocak =36.7
11ocak =36.6
12 ocak =36.7
16 ocak regl gunum merakla beklıyorum yorumlarınızı

4 ocak gibi pembem aklinialirimsmile

4 ocaktan sonra yükselmişş canım tahminimce 17-18ocak adet günün

aaaaaaa gerçek mi ne güzel kutlarız burda
sen akıntını gördün mü şu yapışkanı

lovelım 2 ocakta sol kasıgım cok agrımıstı ben o gum yumurtladm sandımbilmiyorumkismile

Evet lovelim bekliyordum dunden sonra, belki dedigjn gibi asagiya bakariz check etmek icin:)
bu arada ben de Teraziyim, yegenim de terazi, 1 yasinda daha, baktim da bu ay olursa bebrkte terazi olacakmis.. Ayyy ne guzel:KK66: bir bakmissin herkes bu ay olunca bebekleri terazi olmus:KK66:

ganophone yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam eğer...
evet en kolay tedavi yöntemi bu zaten.. ve bunu 6-7 kereye kadar deneyebiliyorlarmış

dogru canım ilk hamileligimde onu kullanmıştım

boshayallersmile bu ay o kadar çok rüyamda gördüm ki o duyguları hep yaşadım. ne güzel bişeymiş ya yavrunu kucaklamak:teytey:

rüyan hayırlara çıksın tubacım eminim çok güzeldir ne güzel sen o duyguyu rüyandada olsa yaşamışsın bende kızımı görmek için dua ediyorum...

canım ben sabah idarada yaptım pozitif şimdide kan verdim geldim 4 te çıkacak sonuç eşim gidip alacak artık ben gitmicem ama kanda bakılması gerek bence kesin olsun demi

Allah razı olsun cnm darısı tüm iteyenlein başına inş
burası gerçekten sıcaktır herkes benimle benim kadar sevindiler

evt cnm hamişim Allahım sizlerede nasip etsin inş
kan verdim ondada bişey çıkmaz inş
daha ailelere sölemedikbayanssulusmilebayanssulusmile

amin canım kan degerinde güzel maşallah kalp atışlarınıda duyarsın inşallah...

Hadi gözün aydın Ayşecim, bence değerin çok güzel maşallah. Tekrar edecek misin? Aslında bence gerek yok boşuna stres olma. Ama içim rahatlasın dersen de tekrarla. Ee artık al bakalım doktor randevunu, 5. hafta için alırsan herhalde kese net görünür, belki kalp atışı bile duyulur inş :sm_cool:

Herkesin ateşi farklı canım. Demek ki senin regl zamanı böyle oluyor. Şimdi yumurtlamaya kadar böyle devam eder veya biraz yükselir. İlk ayınsa ateş ölçtüğün, yumurtlamayı önceden bilemediğimiz için ya ovulasyon testi kullan ya da regl bitiminden sonra gün aşırı çalışın. İnşallah gelir bu ay bebeğin.

Ohh süper canım. 14. gün çatlamış galiba. 15. gün de olabilir. Çalışma da güzel. Hadi hayırlısı bakalım.

Merhaba pembe, topiğimiz diye söylemiyorum başka türlüdür valla. Aramıza hoşgeldin. Yumurtlama sonrası ateşten bişey anlamak pek mümkün değil, hamile olsan da olmasan da yüksek gidiyor. Ama sabit gitmesi güzel bence. İnşallah topiğe girip en hızlı hamile kalan sen olursun :)))

Tubacım, kısa liste daha iyi. O uzundaki bazı arkadaşlarımız artık ölçmüyorlar sanırım. Ben de arada güncellerim. İsteyen olursa kopyalar günceller, canımız çektikçe koyarız listemizi, taaa ki liste sıfırlanana kadar :)))

Masalcım bunu okumazsın herhalde. Ama hakkında hayırlısı olsun canım. Dünyaya bi kere geliyoruz, tadını çıkarmak lazım. Hepimize Allah hayırlı evlatlar versin, bizi yokluklarıyla sınamasın, bu duyguyu aratmasın. Canın sıkılırsa gene gel. Özleriz.

inşallah bakalım artık nevetna igneyi vurulduktan sonra 36 saat sonra ilişki demişti doktor
sen napıyorsun nasılsın görüşmüyeli..

lovelım 2 ocakta sol kasıgım cok agrımıstı ben o gum yumurtladm sandımbilmiyorumkismile

çatlamış olabilrsin yada çatlayacakmışsındır haber vermiştir benimde öyle agrılarım oluyor çünkü...

pardon ya yemek yapmak için ayağa kalktım pc kablosuna takıldım pc bozuldu sonra elektrik gitti şimdi geldi

X