Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayşeciğim içim kıpır kıpır oldu ya... hani ben üzüldüğümde demiştin ya kardeşim olsa bu kadar üzülürdüm diye ben de kardeşim olsa ancak bu kadar sevinirdim bu habere diyorum:KK66: nasıl da sevmişim kız sizleri, burdaki arkadaşlık gerçekten diğer topiklere benzemiyor...

bugün adetinin kaçıncı günüydü?

ayşeciğim beyaz akıntın o kadar bolsa korkma herşey yolunda inş.. inş kan testin güzel çıkacak... yoğun beyaz akıntı zaten gebelerde oluyor.. benim de öyleydi çok boldu

canım bolca var evt çamaşırım hep ıslak zaten beni şüphelendiren bi buydu bide göğüs acısı
bu arada çok sağol atatlım inş senin meleğinde çok bekletmez annesini
senin içinde dua ettim biliyomusun

ayşeciğim içim kıpır kıpır oldu ya... hani ben üzüldüğümde demiştin ya kardeşim olsa bu kadar üzülürdüm diye ben de kardeşim olsa ancak bu kadar sevinirdim bu habere diyorum:KK66: nasıl da sevmişim kız sizleri, burdaki arkadaşlık gerçekten diğer topiklere benzemiyor...

bugün adetinin kaçıncı günüydü?

canım inan bende öyleyidim biri hamileyim dese pc nin başında gözlerim doluyodu sevinçten birinden acı haber alsam keza çok üzülüyordum
bi gün acaba kızlar beim için sevinecekmi halay çekecekmi diyodum o gün bugünmüş
öle güzel paylaşımlar olduki burda
hepinizi çok seviyorum
henüz ailem bilmiyor
reglin 27. günü adete birgün var dı cnm

ayşecimm tebrikk ederim canım allh sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn benimde çok şükür reglim başlıo sanırım buna okadar sevineceğimi bilmezdim kıslar günlerdir mahvoldum uzayınca bılen arkadaslar bilio .. kıslar ben bebek işini artık rafa kaldırdım bu ay özeliikle bide 8 gun gecikince çok yıptrattım kendimi siz yapmayın diye söylüyorum eşimle doğru düzgün birlikte bile olamaz oldukk yanii tamam bebeği seviyorum ama eşimi daha çok seviyorum bunu anladım bu zamanda onunla aram bozulduğu zaman daha çok uzuluorum bebğin gelmediğinden çok..nasılsa diyorum zamanı belli rabbim biliyor ne zaman vereceğini ben ne yaparsamda ondan önce olmayacak barii evliliğimin hayatımın tadını çıkarayım..
arkadaşımın bir arkadaşı çok bebek istıyormuşş 2 yıl boyunca olmamaış kadın tefriciyeler dualar nasıl uğraşmış hamıle kalmış bebeği olmuşş bebekten sonra kadın bunalıma girmiş 11 aylık kızını boğarak öldürmüş kendısıde ınthar etmiş ama ölmemiş şimdi ruh ve sinir hastalıklarında yatıomuş öğretmen bir bayan..çok istedi ve olduu bebek ama hep hayırlısı demek lasımm..

bunu benim gibi bir an önce olsun diye yıpratanlar varsa diye yazıorum kılsar yanii herşeyin hayırlısını dilemek lasımm benim şuan kafam gerçekten çok rahat allahım ben ne yapmışım kendimede eşimede diyorum şimdi d eşim le aramız iyi çok şükür ama eşim şartlanıdğı içimn bi kaçkez olmadı diye çok taktı şimdi onun düzelmesini diliyorum..birde rabbimden, bebeğin geleceği zamana kadar hz yusuf sabrı diliyorum rabbim bana çok iyi bir ders verdi bu ay .ya nolur 1 gun geçsede umutlansam bari dıodum tam8 gun geçtı ve vucudum gerılmekten mahvoldu al sana dedi rabbim eşimle doğru düzgün beraber bıle olalammaya başladık sen beebk ıstıosun ben senın eşinide alıorum dedi rabbim ben hatamı anladım çok şükür sizde çok yıpratmayın kıslar..
kadınlar kulubunede girmıcem artık okudukça dahada beynıme yer edio sanırım uzak durmak daha iyi bu fikirden.. çok uzun olduu kususra bakmayın kıslar siz en azından benım yaşadığım sıkıntıları yaşamadan bunları görün istedimm hepinizin neler yasadığını benden iyi kimde anlayamaz yada benim gıbılerden.. hepinizi anlıorum çok sevdim hepinizi sabırla verdiğiniz yanırtları ama uzun bir süre aranızda olmicam inşalalh bigun müjdeli haberle dönerimm... hepinizin rabbim yar ve yardımcısı olsunn.. öptümm hepinizi...

canım bolca var evt çamaşırım hep ıslak zaten beni şüphelendiren bi buydu bide göğüs acısı
bu arada çok sağol atatlım inş senin meleğinde çok bekletmez annesini
senin içinde dua ettim biliyomusun

Allah razı olsun canım.. dularına devam et olur mu regl tarihim 15 ocak... ama bu ilk bu kadar aşırı bebek rüyası görmeme rağmen reglimi bekliyorum... çünkü ümit ettiğimde felaketim oluyorum. ben de artık reglimi beklemeyi deniyorum hiç gözyaşı dökmeden atlatıyorum son 2 aydır çok şükür..

ne güzel 27. gün çıkmış. ben rüyamda 5 gün öncesinden çıktığını gördüm ama korkuyorum yapmaktan yapamadım... kantesti yaptırmayı düşünüyor musun? yada ne düşünüyorsun anlatır mısın şeker

kızlar gelin diye bekledim ama daha fazla sabredemicem
mendiller hazırmı
HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR

cnm ya cok sevındm Allah hayırlı hamılelık ve haıyrlı dogum gecrmen dılegyle....
delikafaduldentatlım sızlerı yenı yenı tanımaya calısıyorum 2 gun oldu aranıza katılalı..
ama en sıcak bana tavır bu topıkten geldı tesekkur ederm kızlar...

1.gün 07.01.2010 ? Akşamüzeri regl oldum
2.gün 08.01.2010 35,8 Regl
3.gün 09.01.2010 35,4 Regl
4.gün 10.01.2010 35,7 Regl
5.gün 11.01.2010 35,5 Regl
6.gün 12.01.2010 35,7 Regl

merhaba kızlar ateşim çok düşük değilmi sizcede :S

sağol pembeciğim ... evet burası çok sıcak....
ateş ölçmememe rağmen burdayım ben..

ayşecimm tebrikk ederim canım allh sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn benimde çok şükür reglim başlıo sanırım buna okadar sevineceğimi bilmezdim kıslar günlerdir mahvoldum uzayınca bılen arkadaslar bilio .. kıslar ben bebek işini artık rafa kaldırdım bu ay özeliikle bide 8 gun gecikince çok yıptrattım kendimi siz yapmayın diye söylüyorum eşimle doğru düzgün birlikte bile olamaz oldukk yanii tamam bebeği seviyorum ama eşimi daha çok seviyorum bunu anladım bu zamanda onunla aram bozulduğu zaman daha çok uzuluorum bebğin gelmediğinden çok..nasılsa diyorum zamanı belli rabbim biliyor ne zaman vereceğini ben ne yaparsamda ondan önce olmayacak barii evliliğimin hayatımın tadını çıkarayım..
arkadaşımın bir arkadaşı çok bebek istıyormuşş 2 yıl boyunca olmamaış kadın tefriciyeler dualar nasıl uğraşmış hamıle kalmış bebeği olmuşş bebekten sonra kadın bunalıma girmiş 11 aylık kızını boğarak öldürmüş kendısıde ınthar etmiş ama ölmemiş şimdi ruh ve sinir hastalıklarında yatıomuş öğretmen bir bayan..çok istedi ve olduu bebek ama hep hayırlısı demek lasımm..

bunu benim gibi bir an önce olsun diye yıpratanlar varsa diye yazıorum kılsar yanii herşeyin hayırlısını dilemek lasımm benim şuan kafam gerçekten çok rahat allahım ben ne yapmışım kendimede eşimede diyorum şimdi d eşim le aramız iyi çok şükür ama eşim şartlanıdğı içimn bi kaçkez olmadı diye çok taktı şimdi onun düzelmesini diliyorum..birde rabbimden, bebeğin geleceği zamana kadar hz yusuf sabrı diliyorum rabbim bana çok iyi bir ders verdi bu ay .ya nolur 1 gun geçsede umutlansam bari dıodum tam8 gun geçtı ve vucudum gerılmekten mahvoldu al sana dedi rabbim eşimle doğru düzgün beraber bıle olalammaya başladık sen beebk ıstıosun ben senın eşinide alıorum dedi rabbim ben hatamı anladım çok şükür sizde çok yıpratmayın kıslar..
kadınlar kulubunede girmıcem artık okudukça dahada beynıme yer edio sanırım uzak durmak daha iyi bu fikirden.. çok uzun olduu kususra bakmayın kıslar siz en azından benım yaşadığım sıkıntıları yaşamadan bunları görün istedimm hepinizin neler yasadığını benden iyi kimde anlayamaz yada benim gıbılerden.. hepinizi anlıorum çok sevdim hepinizi sabırla verdiğiniz yanırtları ama uzun bir süre aranızda olmicam inşalalh bigun müjdeli haberle dönerimm... hepinizin rabbim yar ve yardımcısı olsunn.. öptümm hepinizi...

canım evet bizde böyle diyorduk eşimle, keşke birkaç gün gecikse de ümit etsek bari.. diyorduk be pskolojikmen hormonlarımı alt üst etmiştim o sıra biliyor musun 2 ay gecikmeli oldum sonra düzeldim...

burası hakkında ne düşünmek istersen onu düşünebilir yapabilirsin tabi ki ama buradan uzaaklaşmak çözüm değil... eğer burdaki yazıları okurken kötü oluyor ve kafandan atamıyorsan tabi ki girme.. ama bak ben mesela sadece bu topiklere giriyorum ve bana terapi gibi oluyor paylaşmak. çünkü eşimden başkası bilmiyor bu yaşadıklarımı kimseye anlatamıyorum.. burada arkadaşlarla paylaşmak iyi geliyor artı artık burası biizm için halimizi hatrımızı sorduğumuz dostluk muhabbet sitesi gibi oldu. ateş ölçmesekte burda buluşuyoruz kardeşlerle... bu da bize iyi geliyor...

eğer kafandan atmana yardımcı olacaksa Allaha emanet ol git tabiiki..

ama burdaki kardeşlerden kopamıyor insan ben den söylemesi:) bak bana ateş ölçmüyorum ama burdayım:)

aabeyazmelek nasılsın tatlım görüşemiiyoruz?

regl tarihin kaçtı

Beklenmeyen adet tarihi...

diloks…………..6/ocak (?)
loveli.................6-7/ocak(dinleniyor)
masal01………..9/ocak
sabirsiz80……..13/ocak
Tuba373...........15/ocak (dinleniyor) ateş ölçmüyorum ama burdayım:)
hilalbebik..........15/ocak
pembe50... ......16 ocak
pelly1…………..17/ocak (dinleniyor)
A&S…………….17/ocak (hamiş)
papatse.............25/ocak
aabeyazmelek...24/ocak
miray15………...1/şubat(?)
hatunsultan…….2/şubat
navetna........ ....8/şubat
şekerkız67........? (dinleniyor)

arkadaşlar beklenen adet tarihinizi yazın ekleyelim...
diğer liste çok uzun ya bir el atmak lazım navetnam sen halledersin:KK66:

Son düzenleme:
r.1gün 28 aralık:36,2
r.2gün 29 aralık:ölçmedim
r.3gün 30 aralık:36,3 (serenope ilaç başladım)
r.4gün 31 aralık:ölçmedim
r.5gün 1 ocak:36,3
r.6gün 2 ocak:36,3
r.7gün 3 ocak:36,3 (ilacım bitti)
8gün 4 ocak:36,2:hulya:
9gün 5 ocak:36,2:hulya:
10gün 6 ocak:36,2 (1saat geç ölçtüm)
11gün 7 ocak:36,2:hulya:
12gün 8 ocak:36,2 (çatlatma ignesi oldum)
13gün 9 ocak:36,0
14gün10 ocak:36,0:hulya:
15gün11 ocak:36,3:hulya:
16gün12 ocak:36,6

tubacım iyiyim sen nasılsın annemler geldi almanyadan oyüzden giiremedim bir türlü malum birde çalışma aklinialirimsmile 28 gün adet oluyorum 24 ocak olması lazım

senin az kalmış canım hadi bakalım yeni yılda güzel haberler verirsin inşallah
yeni haber varmı ??
ayşe hamileymiş sanırım hayırlı olsun allahım güzel hamilelikler geçirmeyi nasip etsin canım

r.1gün 28 aralık:36,2
r.2gün 29 aralık:ölçmedim
r.3gün 30 aralık:36,3 (serenope ilaç başladım)
r.4gün 31 aralık:ölçmedim
r.5gün 1 ocak:36,3
r.6gün 2 ocak:36,3
r.7gün 3 ocak:36,3 (ilacım bitti)
8gün 4 ocak:36,2:hulya:
9gün 5 ocak:36,2:hulya:
10gün 6 ocak:36,2 (1saat geç ölçtüm)
11gün 7 ocak:36,2:hulya:
12gün 8 ocak:36,2 (çatlatma ignesi oldum)
13gün 9 ocak:36,0
14gün10 ocak:36,0:hulya:
15gün11 ocak:36,3:hulya:
16gün12 ocak:36,6

hadi hayırlısı tatlım... Allah gönlüne göre versin inş...

bu arada bende iyiyim sağol canım:hulya: adetimi bekliyorum..... emin olarak bekliyorum gelse de diğer ay belki yumurtlama takipi yaptırmayı düşünüyorum.
sanırım sende yaptırıyorsun bahseder miisn biraz dr kontrollerinden

çok bekledim bişey yapmadan.. tamam sorun yokken gitmek istemedim dr a ama gidersem daha az stres olurum gibime geliyor.. gideyim de bir kaç deneyeyim inş y. takipini..

evet canım adetliyken gitmiştim doktora baktı karnımdan cuma günü gittigimdede altan baktı yumuşlara 20mm olmuş ama hap kullanmama ragmen 1 tane yumurtam var digeri ufak
sen sor sormak istedigini ben cevap vereyim

hapı 5 gün mü verdi bana öyle yapmıştı.. 1,5 yıl önce bir kez denemiştik y. takibini. göğsüde kist yaptı bir daha gitmemiştim. bana dokundu ilaç sanırım.. ama bu ay yaptırmayı düşünüyorum belki bilmediğimiz bi sorun vardır da o çıkar ortaya belki de diyorum

yok canım ben 3 günü başladım 5 günde bitiyor ilaç hangi ilacı kullandın canım
yaptır canım bunda bir şey yok zaten

X