Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hatunsultan 6. gun erken degil mi yumurtlama icin, bence sen gun asiri devam et ama ovulasyon testine de devam et.
bak bakalim nasil gidiyor

loveli ya ben cok anlamiyorum o rahim agzi pozisyonunu, biraz o konuda cahilim desem dogrudur.
keske anlayabilsem, akintimi da pek anlamiyorum, beyaz mi akiskan mi vs..
:KK43:

şöyle anlatayım parmağın değer değmez pütürlü bişey geliyorsa adet oluyorsun gelmiyorsa hamile olabilirsin bilmem anlatabildim mi :kedi:

ay ben de erken dedim zaten dün çok şaşırmıştım ya, bugün de test böyle çıkınca hepten şaşırdım, bu kadar mı yani şimdi ben bir ay ne bekliycem ne yumurtlama kaldı ne bişey oldu bitti valla.. Ama kimbilir o zaman belki ay sonuna doğru bir daha mı yumurtlayacağım acep,
normalde yani bu kist olaylarından önce 12-14 gün civarındaydı testler koyu çıkıyordu bir kere de 10. günü çıkmıştı, ama bu ilk defa oldu kızlar
Sevineyim mi üzüleyim ama, ama en güzeli yumurtlayabildiğimi öğrenmiş oldum yaaaa

lovelicim pardon kuzum ya demin kendi derdime öyle pat diye girdim çıktım, okudum ama soramadım sana,
niye yorgunsun bu kadar tatlım

hehe, baktim degiyor o puturlu seye parmagim:)) hehe..o zaman adetimi bekliyorumm

Son düzenleme:
bak bir yöntem daha öğrendik di mi heheheehhe sağlık olsun için rahatlamıştır en azından

kıyamam sana ben sen ne öğretmeniydin, ay beden eğitimi mi diyesim geliyor yanlış mıyım kız yoksa...

Çok geçe kalma yat da dinlen o zaman, senin zaten beklemediğin günün yakın artık bugece dersin falan da olmaz zaten iyi bir dinlen erkenden uyu.....

saol lovelicim vallahi iyi oldu ogrendim simdi takmam artik :)
sen de yat da, dinlen bakalim, madem yorgunsun. benim icin daha cok erken ondan buralarda dolasiyorum.. bir yandan da calisiyorum:))
gorusmek uzere..

günaydın arkadaşlar, hepiniz uyuya mı kaldınız ne yaptınız, gece çok mu yordu yoksa sizleri?

Ben de tablomu ekliyeyim sonra gelirim yine....

1. 06 Ocak R
2. 07 Ocak 36.5 R
3. 08 Ocak 36.2 R
4. 09 Ocak 36.6 R
5. 10 Ocak 36.7 *****ov. testi çok belirgin ve kont.çiz.çok yakın koyulukta
6. 11 Ocak 36.5 ov. testi çok çok silik hiç yok gibi
7. 12 Ocak 36.7

Nassınız kızlar. Geri geldim ben. Sizi çok özledim valla. Kıskanmadım kızzz, hoşuma gitti, arada bi girdim, ne güzel topiğimiz dedim valla. Benim çocuğum yok yahu, ben Hatun'a Allah bağışlasın bebişini demiştim, karışıklık oldu galiba. Hadi gelirim öğleden sonra.

günaydın nevetna, ama gitmişsin ben gelene kadar, bildiriyi de az önce fark ettim, sayfayı güncellerken, haklısın galiba, ben gün aşırıya devam etmeye karar verdim zaten dün gece, (bir de canım istememişti aslında asıl sebep :):):): )

kızlar gelin diye bekledim ama daha fazla sabredemicem
mendiller hazırmı
HAMıLEYıMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR

a&s çok tebrik ederim canım :nazar:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, darısı bizlerin başına :)

hihoyyyt :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Oooooooo Ayşe buraya eller havaya hey!!!! Ay ne güzel bi haber bu!!!! Demiştim zaten kesin bi hamiş var diye :))) ınşallah daha da olacak. Canım tebrikler. Allah tamamına erdirsin, bebeğini sağlıkla al kucağına inşallah.

ıdrar testi mi yaptın kan testi mi? Kaç gün geçti? Belirtin var mı? Ateş tablonu koyar mısın bir ara :)))

X