Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yaa bilmiyordum, simdi test yapsam dogru cikmaz zaten ki, erken ya adetime var daha.
bugun aksama veya yarin sabaha kadar artik akintinin rengi degismezse yaparim..
vallahi burda doktora gitmek cok kolay degil,bir sure prosedur vs..gorecegiz o zaman.
umarim yoktur birsey:KK43:

ATEŞÖLÇENLER.........................beklenmeyen adet tarihi

diloks…………..6/ocak (?)
loveli.................6-7/ocak(dinleniyor)
masal01………..9/ocak
tubiloshh...........9/ocak ? nerdesiiiin tubiş hamileyim dedin bir daha haber alamadık
sabirsiz80……..13/ocak
Tuba373...........15/ocak (dinleniyor) ateş ölçmüyorum ama burdayım:)
hilalbebik..........15/ocak
pembe50... ......16 ocak
pelly1…………..17/ocak (dinleniyor)
A&S…………….17/ocak
papatse.............25/ocak
aabeyazmelek...26/ocak
miray15………...1/şubat(?)
hatunsultan…….2/şubat
navetna........ ....8/şubat
şekerkız67........? (dinleniyor)

arkadaşlar beklenen adet tarihinizi yazın ekleyelim...

Son düzenleme:
ATEŞÖLÇENLER.........................beklenmeyen adet tarihi

diloks…………..6/ocak (?)
loveli.................6-7/ocak(dinleniyor)
masal01………..9/ocak
tubiloshh...........9/ocak ? nerdesiiiin tubiş hamileyim dedin bir daha haber alamadık
sabirsiz80……..13/ocak
Tuba373...........15/ocak (dinleniyor)
hilalbebik..........15/ocak
pembe50... ......16 ocak
pelly1…………..17/ocak (dinleniyor)
A&S…………….17/ocak
papatse.............25/ocak
aabeyazmelek...26/ocak
miray15………...1/şubat(?)
hatunsultan…….2/şubat
navetna........ ....8/şubat

arkadaşlar beklenen adet tarihinizi yazın ekleyelim...

benıde benıde ekle:) ama ne zaman olurum bılmem dınlenmede yazabılırsın

kızlar iyi akşamlarrrr

gecmıs sayfaların tamamını okumam pek mumkun olmadı..dün katıldım aranıza...:)

yenı yenı sızlerı tanıyacagm

sabırsızcım.. hayırlısınıı dile gerisini bosvermeye bak..

şekercım sana da gecmıs olsuuun..

tubacm..lovelım.. mrblar...

mrb kıslar ben hala hasta olmadımm 34.gün bugünn geceleri uyuyamıyorumm kasıklarım hala ağrıo allhım ne zormuş hasta olamamak sabah kalkınca dua edıorum olayım bugun diye hiç boyle bişi için dua edicemi bilmezdim bilmyenler için yeniden yazayım benım regl tarıgım 4 ocaktı ama bu ay 18yada 19. gun yumurtladığım için 8.yada 9 ocakda olurum diye bekledım olmadı 9 ocakta kanda baktırdım negatif bebek yok madem hasta olayım diorum 4 ocaktan bu ayan doğru düzgün uyuyamıorum gece sürekli uyanıorum tekrar dalamıorum yaa doktora gıtsem söktürücü verecek ben doğal yolla olayım istıyorum hem uyku için hem adet olmak için bana ne önerrisiniz bu arad ılk defa regl gecıkmesı yasıorum normalde 27 gunde bi olurum

masalcim umarim en kisa zamanda reglin gelir..
aklina isine ver, ne bileyim ben de ayni seyi yapmaya calisyiroum zor oluyor. ama geceleri yatinca allak a dua ediyorum, bebek yoksa sabah hemen hasta olayim diye.
sen de biraz komik gelse de gece yatinca bedeni de yeter bebek yoksa adetim gelsin.
sonucta beyin ureme organlarini kontrol ettigi icin biraz cok takmak bu isleri karisriyor..

masalcim umarim en kisa zamanda reglin gelir..
aklina isine ver, ne bileyim ben de ayni seyi yapmaya calisyiroum zor oluyor. ama geceleri yatinca allak a dua ediyorum, bebek yoksa sabah hemen hasta olayim diye.
sen de biraz komik gelse de gece yatinca bedeni de yeter bebek yoksa adetim gelsin.
sonucta beyin ureme organlarini kontrol ettigi icin biraz cok takmak bu isleri karisriyor..

aynen canım bende dua edıorum olayım biranonce diye ben hep takıodum hep gun sayıodum ama bu ay dahada taktım demekki gerçii artık takmıorum bılıorum beebk yok hala nıye gelmıo onu anlamadım bazen karnımın alt tarafı hafifi ağrıo sevınıorum hah dıorum gelecek yine fos :)))cuma gıdıcem doktora zaten cnm bu hasta olamamak vucudumu cok etkıledı delı gıbı gezıorum ortalıkta uykusuz uykusuz :))))))

ay kiyamam sana ya.. sorma bende de ayni sey, 2 gunum var gunume, hem dua ediyorum bir yandan olmazsam hemen hasta olayim diye, bir yandan da acaba diyorum. Insanoglu iste:)
Ondan dua ederken diyorum ki hayirlisi ise gelsin bebisim, yoksa hemen hasta olayim ama gelirse de seviniirim:)
Saglik olsun ya, sen de kendini oyalamaya bak..

sana da merhaba pembeciğim:KK66:

lovelim nasılsın:KK66:

masalcığım canım relax ol biraz tatlım... papatya çayı rahatlamana ve uyku problemine yardımcı olacaktır inş... hazır poşet çay olarak satılıyor marketlerde... rahatla ve uyumaya çalış inan bir an önce gelecekti reglin... bana da olmuştu geçtiğimiz aylarda ilk kez gecikince şok olmuştum ama çok şkür düzene döndü.. zihnini rahatlat ve relax olmaya çalı tatlım inan stres bu hale getiiyor insanı

merhaba kızlar ben daha adet olmadım ama akıntım rengi değişti koyulaştı 4 gün sonra adet olurum ateşim hala sabit 36.6 gelecek sanırım vücudum düzenine dönüüyor küürtajdan beri 23 günde bir oluyordum artık 30 günde bir olurum bu iyi bence

akıntımın renginden anlayabiliyorum canım şimdi gitgide koyulaşacak ordan anlıyorum 2 gün kala kahverengi lekelenme olur sonra adet olurum

Aslinda 30 gunde bir olmak daha iyi 23 gunde bir olmaktan galiba. Yani ortalama olan 28 gune yaklastigin icin.
Kendini bilmen ve sakin olman da cok guzel birsey. Hadi bakalim.

loveli ya benim akintim cok azlasti, kesildi bile diyebilirim, artik wc e gidip bakmaktan yoruldugum icin biraktim. isim var zaten ona konsatreyim.. artik carsambayi bekliyorum..benim de artik duzenim sasti, cok bilmem cok okumak iyi degil aslinda yaa

canım umarım yerleşmedir ama ümitlenme güzelim çünkü genelede adet öncesi kuruma başlıyor ya ondan olabilir ben de şimdi öyle bi de bişey dicem yanlış anlamada parmağını vajinaya değdirsen eğer eline engel gibi bişey geliyorsa adet olacaksın yok gelmiyorsa ve yumuşakça ise ümitlenebiliriz sapık gibi hissettim kendimi ben de yavaş yavaş rahim ağzı aşağıya iniyor

1. 06 Ocak R
2. 07 Ocak 36.5 R
3. 08 Ocak 36.2 R
4. 09 Ocak 36.6 R
5. 10 Ocak 36.7 *****ov. testi çok belirgin ve kont.çiz.çok yakın koyulukta
6. 11 Ocak 36.5 ov. testi çok çok silik hiç yok gibi

selam kızlar, nasılsınız, ben sapıttım iyice afalladım ya, işten gelince ovulasyon testini yaptım, sonuç varla yok gibi ancak gözünün içine içine sokarsan ışık altında belli belirsiz bir şey görüyorum, ne yani ben bugün yumurtladım mı şimdi bugün mü çatladı yani, ee şimdi benim bu akşamda mı çalışmam lazım, akşamki yetmez mi acep? sonra baktım ateşim de bugün düşmüş dün daha yüksekti Allah Allah....bilmiyorumkismile
ayrıca o günlerdir olan sağ kasığımdaki sancı ve sızı da kalmadı arkadaşlar ya bugün bir fark ettim ki yok, acımıyor şişlik de inmiş ne diyorsunuz bu işe.....

Son düzenleme:
olabilir bugünü de değerlendir ama kasma eğer istemiyorsan yapma rahat ol bence ama yumurtlama olmuş sanırım

X