Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Aaa ben görmedim Allah Allah. Olabilir. Ya da yazıyorken belki. ılginç.

Kızlar bu arada dün gece Aşk ve Ceza denen diziyi izlediniz mi? Ayy çok saçmaydı. Nurgül Yeşilçay bakire bi kızmış, ilk geceden hamile kaldı. Sinir oldum. Evet biz de salağız yedik bunu dedim kendi kendime.

iyiyim canım bugün adet olmadım bakalım yarın ateşimi ölçtüm 36.6 çıktı dün 36.3 çıkmıştı nedense

Kızmaz güzelim söyledi ya kızmaz o sana. Sen hepimizin iyiliğini düşünürsün biz bilmez miyiz? Bak ben cuma gideceğini unutmuşum. O zaman ya işleri var ya da güne gitti diyelim. Pozitif enerji he mi :)))) Senin elti naaptı, canını sıkmıyor inşallah. Öbür forumda yumurta takibinden bahsetmişsin. 6 ay içinde olmazsa ben düşünüyorum yaptırmayı valla. Evet o vajinal ultrason hoş değil ama napalım. Hem rahim filminden sonra bana vız gelir valla.

canım uzun uzun anlatmıştım az önce sana ama malesef bi terslik oldu sitede sanırım msjımı bitirmeden silindi:)
tekrar özetleyeyim : kendi halinde takılıyor elti hanım:) ama hiç öne vermiyor gebeliğine ve bebeğine, beslenme sıfır 4. ayında kilo bile alamamış hiç bişey yemiyor.. hiç dikkat etmiyor tahlil ve kontrollerini bile hep gecikmeli yapıyor:KK43:
işte sahip olduğu nimetin farkında olmayınca zahmet çekmeyince böyle kıymetsiz oluyor kimi için, biz deliler gibi uğraşırken onların umru değil:KK43: ama son 2. li testi riskli çıkınca artık aklı başına geldi çok şükür

23-24 günde bir kürtajdan beri 16 aralıkta adet olmuştum en son

Yok merak etmesin Tuba, öyle sakınmayanların çocuklarına hiçbir şey olmaz. Tabii olmasın da, ama dediğin o kadar doru ki. Sokakta yalın ayak gezen çocuklar sapasağlam olurlar, benim babam çok pimpiriklidir, biz zırt pırt hasta olurduk. Üşütmeyelim diye sobalı evde annem her yıkamaya kalktığında bizi kavga çıkarmiş. Evde banyo, duş olmasına rağmen hatırlıyorum kardeşimi bebekken sobanın yanında leğende yıkarlardı. ışte biz de eltin gibi gamsız insanlara bakıp aslında örnek almalıyız biraz. Tak tak nereye kadar.

Yok Lovelicim yani ateşin kaç oluyor adet yaklaşınca? Yüksekse 36.6 inşallah böyle devam eder.

Aaa ben görmedim Allah Allah. Olabilir. Ya da yazıyorken belki. İlginç.

Kızlar bu arada dün gece Aşk ve Ceza denen diziyi izlediniz mi? Ayy çok saçmaydı. Nurgül Yeşilçay bakire bi kızmış, ilk geceden hamile kaldı. Sinir oldum. Evet biz de salağız yedik bunu dedim kendi kendime.

ya ablacığım bütün filmler öyle zaten ilk geceden hamile kalıyorlar:) ha öyle kolaydı sanki bizim canımız çıktı 2,5 yıldır be:KK43:
ceketini üzerine atsa hamile kalıyor bu karılar bizi de böyle yanlış bilgilendiriyorlar zaten.. herkes zannediyor ki korunacağım korunmayı bıraktığım ay hatta gün hemen olacak:) ben ilk korunmayı bıraktığımda sadece o ay 1 ilişkiye girdim nasıl olsa tutmuştur bebişe zarar vermeyelim dyorduk ne saçma değil mi çok komik biliyorum...:) bunun böyle olmadığını sonradan acı tecrübelerimizle öğrendik. o dizileri her izlediğimde ha öyle kolaydı diye sayıyorum:):)

kademeli düşüyor 36.3te ya da 36.2 de oluyorum
dün tamam adet oluyorum dedim ateşi görünce gelmedi bugün yükseldi geç mi adet olacağım acaba

dün bu kalp seni unutur mu da kadın hamileyim dedi ellerimi allah allah diye ne kolay sankii

Valla Tuba ben RTÜKe şikayet edicem, tüketici yanlış yönlendiriliyor :umursamaz: nasıl sinirden deliye döndüm dün akşam. Şimdi ne kimsayal gebelik, ne kese, ne kalp atışı, ne bchg mesele olacak. Caart diye doğuracak karı. Ben de öyle yanıyorum ki o korunduğum yıllara. Ben 3 ay hapla korundum. Sonra zararlı olabilir diye eşim korundu, az para mı döktük yaaa. Bıraksaydık keşke. Allah bana bir çocuk verirse. Ondan sonra da korunmayı düşünmüyorum haa. Gününe dikkat etsem yeter.

Lovelicim, hadi hayırlısı inşallah 36.6dan bi gram aşağı inmez ateşin :)

tubiloshh, Tuba ben çıkıyorum kızlar. Hazır iki Tuba bulmuşken dilek mi dilesem aslında. Ama dileğim malum herhalde. Görüşürüz yarın.

güle güle nevetnacım
dilek tutalım tubalar arasında dileğimiz aynı

Yok merak etmesin Tuba, öyle sakınmayanların çocuklarına hiçbir şey olmaz. Tabii olmasın da, ama dediğin o kadar doru ki. Sokakta yalın ayak gezen çocuklar sapasağlam olurlar, benim babam çok pimpiriklidir, biz zırt pırt hasta olurduk. Üşütmeyelim diye sobalı evde annem her yıkamaya kalktığında bizi kavga çıkarmiş. Evde banyo, duş olmasına rağmen hatırlıyorum kardeşimi bebekken sobanın yanında leğende yıkarlardı. İşte biz de eltin gibi gamsız insanlara bakıp aslında örnek almalıyız biraz. Tak tak nereye kadar.

aynen canım ben de aynısını söylüyorum... sakınan göze çöp batıyor işte.. ben o kadar iyi beslenirdim ki ilk 2 ay da 2-3 kilo almıştım.yeter ki bebeğim iyi beslensin diye. iş güç yapmazdım hep dinlenirdim ama bebeğim gelişemedi ve düştü. bu kız ise hiçbişeye dikkat etmiyor 1 kilo bile almamış 4 ayda ama maşallahı vay bebişinin.... yani tabi i bişey olamasın ama işte nasip olmayınca istediğin kadar sakın, nasip olunca da istediğin kadar hopla zıpla bişeycik olmuyor

aynen valla ben de korunmayacağım

navetna loveli vallahi ağzımdan aldınız lafı:) ben de korunmayacağım ya banane:) sıralayalım çocukları görsün cümle alem başta da kaynana görümceler:)
şaka bi yana Allah nasip ederse ilk bebişimden sonra bebeğim meme emmeyi bırakır bırakmaz tekrar çalışmalara başlayacağım inş en geç 2 yaşında iken korunmayı bırakacağım inş ne zaman olursa... eee malum yaşlar ilerliyor 2 lemek 3 lemek lazım değil mi:)

X