Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Günaydın Demet. Kız her gün şu alttaki sayacı değiştiriyorsun kaydirigubbakcemile5 bi karar ver kııııızzz :)

kızlar selammm
bugünkü tablomu da ekliyorum... dün ölçemedim :KK43:
ya sanırım bu ay da olmadı :KK43:
akıntım arttı. bide sanırım sivilcem çıkıcak üüüü
yorumlarmısınıss?

13.gün --- 36,0
14,gün --- 36,0
15.gün --- 36,0
16.gün --- 36,2
17.gün --- 36,3
18.gün --- 36.0
19.gün --- 36.4
20.gün --- 36.5
21.gün --- 36.6
22,gün --- ---
23.gün --- 36.8

Bence 15. değil 18. gün yumurtlamışsın canım. Buna göre beklenmeyen adet tarihin daha geç olabilir. 28. değil de 32. gün olmalı. Ama inşallah hiç gelmez. Akıntı ve sivilce önemli değil canım. Kimisi hamile kaldığım ay adet belirtilerim vardı, sivilce, ağrı vs ama olmadım diyor, kimi de hiçbir belirtim yoktu oradan anladım diyor. Adet günü geçene kadar bunlar boş. Benim mesela şu an adet öncesi sancı gibi sancım var, beklenmeyen günüm pazar. Ama geçen ay da vardı. Hamile olmazsam aaa adettenmiş diycem, hamile olsam hamileliktenmiş :)))))

Günaydın Demet. Kız her gün şu alttaki sayacı değiştiriyorsun kaydirigubbakcemile5 bi karar ver kııııızzz :)

ya cnm inan bilerek yapmıyorum benim sayaç hiç ilerlemiyor. bende mecburen değiştiriyorum herhalde bilg bir sorun var diye düşünüyorum ama eminde değilim canım...:CüvCüv:

selam kızlar, nihayet bu sabah adet oldum ben, ama çok sevindim var ya, çok şükür ilaçsız dr siz becerebildim bu ay adet olmayı inşallah artık normale dönerim gerçi üç gün geç oldu ama olsun,
nevetnacım yeni tarihim 2 ŞUBAT ekler misin listeye,
şimdi ovulasyon testimi sipariş edeceğim, yarından itibaren ateş ölçmeye de başlıyorum bakalım en azından bu ay ki gibi yok yumurtlamadım yok akıntım yoktu derdiyle uğraşmam

Ayy kız Demet takıldım ayol. Acaba neden öye oluyor?

Hatuncum, senin adına sevindim canım. Bak demiştik sana. O kist tekrarlamayacak, bi dahaki sefere bebek geliyor. Nereden mi biliyorum, çünkü 2 Şubat benim doğumgünüm :))) Artık bana güzel bir haber hediye edersin inşallah :)

ay sahi mi nevetna, çok şaşırdım inşallah öyle olur, birlikte kutlarız doğum gününü canım ya

Bence 15. değil 18. gün yumurtlamışsın canım. Buna göre beklenmeyen adet tarihin daha geç olabilir. 28. değil de 32. gün olmalı. Ama inşallah hiç gelmez. Akıntı ve sivilce önemli değil canım. Kimisi hamile kaldığım ay adet belirtilerim vardı, sivilce, ağrı vs ama olmadım diyor, kimi de hiçbir belirtim yoktu oradan anladım diyor. Adet günü geçene kadar bunlar boş. Benim mesela şu an adet öncesi sancı gibi sancım var, beklenmeyen günüm pazar. Ama geçen ay da vardı. Hamile olmazsam aaa adettenmiş diycem, hamile olsam hamileliktenmiş :)))))

TATLIM 18 İ OLMASI İMKANSIZ...
13 ünde çok aşırı yapışkan uzayan akıntım vardı.
17-18 de kupkuruydum.
ve bu 1-2 gündür başladı akıntım...
bide çok uzun zamandır ilk defa bu ay bukadar emin oldum yumurtladıgıma...
o düşüşte uyandıgımda üşüdüğüm için diye düşünüyorum. duş alıp yatmıştım. saçlarım sırılsıklamdı ve hiç ısınamadım sabaha kadar...
niysehh bekleyip görüces bakalım :)
teşekkürler yorumların için kuşum... benim de 3-5 gündür var adet olucam gibi agrı...

doğru diyorsun tubacım görüşemiyoruz nasılsın ben adetimi bekliyorum
senle beklenen adet demiştik dimi

EVET TATLIM AYNEN BEKLENEN ADET:)
aynen devam bu yola, zihnim az da olsa rahatladı :KK66:

bence bu ay bu topik ten çok hamiş çıkacak inş... son zamanlarda her ay en az 2-3 hamile çıkartıyoruz çok şükür, bi biz kalamadık:) gelen geçip gidiyor biz buraya sabitlendik:)

Merhaba Tubacıım. Size de bebekler sürpriz yapsın da görün gününüzü :)

Tubilosh, tamam o zaman canım. O gün üşüdüğün için öyle çıkmıştır. ınş ağrıların bebektendir canım.

ıyi gidiyor canım. Ateş ölçmüyorum, kafam rahat. Geçen iki ay son haftada test yapmıştım hep ve hep o tek çizgiyi görmüştüm. En az 5 test yapmışımdır iki ayda. Şimdiyse içimden hiç öyle bir his gelmiyor. Bugün ov.dan sonraki 10. günüm. Daha göğüsler şişmedi, sadece arada yumurtalıklarım sancıyor, ama geçen 2 ay da böyleydi. Ben tanıdım artık kendimi. Bebek geldiği zaman da inş anlayacağım gibime geliyor.

Merhaba Tubacıım. Size de bebekler sürpriz yapsın da görün gününüzü :)

Tubilosh, tamam o zaman canım. O gün üşüdüğün için öyle çıkmıştır. İnş ağrıların bebektendir canım.

BU AY GELME YOKUM:):)vereliniortak:teytey::dance: ÇOK GÜLERİM O ZAMAN CANIMCIM

Bu arada ŞekercıĞım nerelerde yahu.... Umarım ters bı durum yoktur. ıŞlerı mı yoĞun acaba

Ya herhalde doktora gitti şekerkız. Gelmediğine göre işleri vardır. Bişey olduğunu sanmıyorum.

ama doktora cuma gidecekti. değeri düşük ya kaygılandırıyor beni. bi doktora gitse de içimiz rahatlasa... umarım bu yazıyı görüpp bana kızmaz

Kızmaz güzelim söyledi ya kızmaz o sana. Sen hepimizin iyiliğini düşünürsün biz bilmez miyiz? Bak ben cuma gideceğini unutmuşum. O zaman ya işleri var ya da güne gitti diyelim. Pozitif enerji he mi :)))) Senin elti naaptı, canını sıkmıyor inşallah. Öbür forumda yumurta takibinden bahsetmişsin. 6 ay içinde olmazsa ben düşünüyorum yaptırmayı valla. Evet o vajinal ultrason hoş değil ama napalım. Hem rahim filminden sonra bana vız gelir valla.

Bak nevetna bu seferde senin isminin yaninda arti var..
:)
Sanirim birkac konu acik olunca mi oluyor bilmem ki?

X