Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

oyy şekerim yaa mafoldumben adını görünce topikte besmele çekip açtım, inş iyi haberdir diye ama çok üzüldüm canım ya. Benim de genel olarak okuduğum duyduğum şuydu: Düşük başlarsa bebekte büyük ihtimal bir anomali vardır, başlayan düşüğü kimse kolay kolay durduramaz. Allah'ın bildiklerini biz bilmiyoruz değil mi? Dediğin gibi bak hamile kalabiliyorsun, çok şükür daha sonra müdehaleyle falan olmak zorunda kalmadı, kendi kendine gitti. Ama bak kızların söylediği doğru, birçok arkadaşımız kimyasaldan birkaç ay sonra tekrar hamile kaldılar. :1hug: Canım benim.

evet cnm hayırlısı olsun nasıp deılmış buay.rabbım hayırlısını versın tum ısyenlere azda olsa yasadımya hıssettımya onada sukur rabbım en yakın zamanda verır bıtanedaha

Ayşecim niye sanmıyorsun ki? FF kalın kırmızı çizgiyle çizmiş, zaten demiştik ya o gün yerleşme ya da yumurtlama. Ama bana kalırsa da 19. gün yumurtlamışsın. Bundan sonra böyle yüksek devam ederse kesinleşir. Sen ov. testi kullanmıyordun sanırım. Onu kullanınca iyi oluyor, birbirinin sağlaması gibi. Peki siz 17. 18. gün çalıştınız mı? Çalıştıysanız gerisini boşver, olacaksa oluyor zaten.

Şekercim canım seni gördüğüme çok sevindim. Aferin bak ne güzel tevekkül ediyorsun, bu anlarda çok sevap kazanıyorsun. ısyan etmemek çok önemli. Allah bizi beteriyle sınamasın. Ağrın var mı canım? Normal adet gibi misin? Keşke biraz daha dinlenseydin diycem ama işte de kafan dağılır tabii

Ayşecim niye sanmıyorsun ki? FF kalın kırmızı çizgiyle çizmiş, zaten demiştik ya o gün yerleşme ya da yumurtlama. Ama bana kalırsa da 19. gün yumurtlamışsın. Bundan sonra böyle yüksek devam ederse kesinleşir. Sen ov. testi kullanmıyordun sanırım. Onu kullanınca iyi oluyor, birbirinin sağlaması gibi. Peki siz 17. 18. gün çalıştınız mı? Çalıştıysanız gerisini boşver, olacaksa oluyor zaten.

canım 16 ve 17 sinde çalışma var tatlım ama ben bilmiyom gülüm ya o zaman ben 33 günde regl olucam ölemi hayatımda olmayan bişey
bekleyip görelim zaten olmazsa bu ayda tamamen salıcam
Rabbim hayırlısını versin değilmi

Ayşecim oluyor böyle aksaklıklar bazen. Bak NPSL de hamile kaldığı ay geç yumurtlamıştı, hatta tutmaz demişti. Ben de hep 28 günde bir oluyorum diye gezerdim, ateş ölçmeye başlayalı beri iki defa 16. gün bir defa 14. gün yumurtladım. Demek belki hep 28-30 arasıydı da ben farketmiyordum diyorum. Sal gülüm sal valla.

Ayşecim oluyor böyle aksaklıklar bazen. Bak NPSL de hamile kaldığı ay geç yumurtlamıştı, hatta tutmaz demişti. Ben de hep 28 günde bir oluyorum diye gezerdim, ateş ölçmeye başlayalı beri iki defa 16. gün bir defa 14. gün yumurtladım. Demek belki hep 28-30 arasıydı da ben farketmiyordum diyorum. Sal gülüm sal valla.

27 30 arası olabilir 2 aydır 27 sürüyor siklus
aman olcağı varsa olur tatlım takılmıcam artık
yaş 25 henüz geleceği zaman nasılsa belli inş çok bekletmez sıpa

Ha şöyle. Zaten ben anlamıyorum yaşın küçük maşallah, eşin de yanındaysa, bir-iki ay ölçüp ne zaman yumurtladığını anlarsın, ondan sonra da salarsın gider. Benim eşim yanımda olsa, yaş 30 olmasa katiyen uğraşmam bunlarla. Hoş o zaman da burayı özlerim zemuszemus

şekercim canım seni gördüğüme çok sevindim. Aferin bak ne güzel tevekkül ediyorsun, bu anlarda çok sevap kazanıyorsun. Isyan etmemek çok önemli. Allah bizi beteriyle sınamasın. Ağrın var mı canım? Normal adet gibi misin? Keşke biraz daha dinlenseydin diycem ama işte de kafan dağılır tabii

evet tatlım evde durup durup kurardım kafamda yanlızken burda ıyıyımıslere verdım kendımı.adet gıbı ama poarca parca gelıyo ıste bıras sancımoluyo o parcalar duseken

Ha şöyle. Zaten ben anlamıyorum yaşın küçük maşallah, eşin de yanındaysa, bir-iki ay ölçüp ne zaman yumurtladığını anlarsın, ondan sonra da salarsın gider. Benim eşim yanımda olsa, yaş 30 olmasa katiyen uğraşmam bunlarla. Hoş o zaman da burayı özlerim zemuszemus

canım eşimde yanımda sağlığımız huzurumuzda yerinde bebiş gelirse ne ala gelmezsede olur yani Allah daha kötüsünü vermesin eşinin yanında olmamasına üzüldüm bu ateş zati işe yaramıyor galiba bende daha da bişey yapmıcam geleceği varsa gelir sıpa

geçmiş olsun şekerim bebegin düştümü çok üzüldüm her şeyde vardır bir hayır geçmişe bakayım ders çalışıyorum gelemiyorum fazla yarın kontrolum var bakalım yumuşlar büyümüşmü...

Benim atesim iki gündür 36.00 da kaldi dün de cooook coook az vaginal akinti vardi artik fena halde kendimi kasiyorum hadi hadi hadi yumurtlama olsun diye :)

Doktorada gittim 6 aydir adet olmuyorum ama hicbir sorun göremedi ultrasonda. Bol bol kan aldi tiroit ve pco var mi diye kontrol edecek. Benim icin dua edin kizlarr

geçmiş olsun şekerim bebegin düştümü çok üzüldüm her şeyde vardır bir hayır geçmişe bakayım ders çalışıyorum gelemiyorum fazla yarın kontrolum var bakalım yumuşlar büyümüşmü...

tesekkur ederım cnm ınsallah ıstedıhın gıbı olmuştur yumoşların

günaydın kıslar dün bebeğimi kaybettimmafoldumben

bianda kanamam basladı hastaneye gıttık dusmemesı ıcın ıgne yaptılar ama nasıp degılmış ıste vardır bı bıldıgı rabbımın.demekkı boylesı hayırlıymış

haklsıısn tatalım ılkumut bekleyıstıya oyuzden cok kotuydum ama alıştırdım kendımı hatta ıse bıle basladım bugun evde olsam daha cok kotu olurum dıye.en azından hamıle kalabılıyorum bunu bılıyorum artık hayırlısı cnm rabbım ne eylerse gusel egler

cnm şekerkızım çok üzüldüm ya inan. allahım sabır versin. inşallah tez vakitte yine gelir bebeişin tatlım. rabbim neylerse güzel eyler sıkma canını bunda da bir güzellik vardır elbete. daha güzel yarındar daha mutlu yarınlar seninle olsunç gülen yüzün hiç mi hiç solmasın tatlım... :1hug:

bakalım doktorum neler diyecek
chocolate nasıl bir şey göremedi yahu 6 ay ne demek ya şimdiye kdar niye gitmedin doktora

cnm şekerkızım çok üzüldüm ya inan. allahım sabır versin. inşallah tez vakitte yine gelir bebeişin tatlım. rabbim neylerse güzel eyler sıkma canını bunda da bir güzellik vardır elbete. daha güzel yarındar daha mutlu yarınlar seninle olsunç gülen yüzün hiç mi hiç solmasın tatlım... :1hug:

amin tatlımo neylerse guzel egler zaten .gene olur oluyya artık bılıyorumya bunu hayırlısı rabbımdan

amin tatlımo neylerse guzel egler zaten .gene olur oluyya artık bılıyorumya bunu hayırlısı rabbımdan

canımm nazara mı geldinn noolduu çok geçmişş olsuun tatlımm valla aslına bakarsanız kıslar ılk 3 ayı doldurana kadar pekde kımseye soylememek lazım benım ıkı arkadasım hemen payklastılar sonra hemen dusuk yaptılar 2. gebelıklerınde 3 ay dolanaka kadar kımseye soyleyemedıler aıle hariç ..bılmıorum doğrusu hangisi ama nazar kurandada var bır annenın kendı yavrusuna bıle nazarının geçeceğini düşünürsek siz ne düşünürsümnüz bilmiorum ama ..

günaydın kıslar dün bebeğimi kaybettimmafoldumben

çok çok geçmiş olsun canım.. Allah şifa versin inş.. anlamıştım aslında. sordum seni yoktun buralarda... vucudumuz sağlıklı olmayan gebeliği bi şekilde dışarı atıyor. çok şükür ki atıyor işte Allahımızın hikmeti.. sağlıklı hayırlı evlatlarımız olur inş...
çalışmalara devam he:KK66: canım doktorun korunmalısın yada korunmamalısın diye bişey söyledi mi?

canım unutmuşum geçmiş olsun çiçeklerimi:KK66: a.s.a.s.a.s.olumunekankayizsmile

canımm nazara mı geldinn noolduu çok geçmişş olsuun tatlımm valla aslına bakarsanız kıslar ılk 3 ayı doldurana kadar pekde kımseye soylememek lazım benım ıkı arkadasım hemen payklastılar sonra hemen dusuk yaptılar 2. gebelıklerınde 3 ay dolanaka kadar kımseye soyleyemedıler aıle hariç ..bılmıorum doğrusu hangisi ama nazar kurandada var bır annenın kendı yavrusuna bıle nazarının geçeceğini düşünürsek siz ne düşünürsümnüz bilmiorum ama ..

haklsıın tatlım hayırlısı cnm ya

X