Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Canim sevindim de Sleepy80 arkadaşımızı tanımıyorum ben, listemizde de yok. Ben Sabirsiz80 arkadaşımızı sormuştum. Olsun hamile haberi almak her daim güzel :)

Ayşe dün düşük çıkmış ya. Erken mi ölçtün ya da az mı uyudun, niye o noktanın içi boş? Valla ben bunu kendi tablomda görsem, arkasından da ateşte ikinci bir artış olsa mesela 36.5lara çıksa ve öyle sabitlense yerleşme derim. Çünkü yeri uygun, biraz erken ama uygun. ınşallah öyledir. Justreader arkadaşımızın tablosunda da böyle bir düşüş vardı. Bu topikte onu ararsan bulursun tablosunu. Çok da gaza getirmek istemiyorum seni. ınşallah güzel haberlerini alıcaz canım, bundan sonraki 2-3 gün önemli bence.

Ayşe dün düşük çıkmış ya. Erken mi ölçtün ya da az mı uyudun, niye o noktanın içi boş? Valla ben bunu kendi tablomda görsem, arkasından da ateşte ikinci bir artış olsa mesela 36.5lara çıksa ve öyle sabitlense yerleşme derim. Çünkü yeri uygun, biraz erken ama uygun. İnşallah öyledir. Justreader arkadaşımızın tablosunda da böyle bir düşüş vardı. Bu topikte onu ararsan bulursun tablosunu. Çok da gaza getirmek istemiyorum seni. İnşallah güzel haberlerini alıcaz canım, bundan sonraki 2-3 gün önemli bence.

cnm 10 dk geç sadece
uykumuda aldım aslında ısıdan da değil çünkü bugün ev dahada soğuktu
bilmiyorum cnm ümitlensemmi bide 2 gündür göğüslerim çok sızlıyor

Haa o zaman problemli değil o ölçüm. Ben olsam tam saatinde kaydederim, 10dk nedir ki. Biliyorum beklemek zor ama bekliycen canım. Önceki aylarda ateşin hiç düştü mü böyle ov.dan sonra?

Haa o zaman problemli değil o ölçüm. Ben olsam tam saatinde kaydederim, 10dk nedir ki. Biliyorum beklemek zor ama bekliycen canım. Önceki aylarda ateşin hiç düştü mü böyle ov.dan sonra?

canım genelde takılı kaldı son 2 gün düştü regl oldum zaten
inş bu sefer düşmezde hamileliğimi ilan ederim
sanki var gibi ama ptesi evliliğimizin 6. ilişkimizin 41. ayı özel bişeyler düşünüyorum
test yapıcam eğer varsa çok güzel bi hediye olur dedim
seninde kafanı şişiriyorum kusuruma bakma cnm olurmu

Ayy ne kafa şişmesi aşk olsun. Yani mantıken dün yerleşme olduysa pazartesiye çıkar idrarda, silik çıkar ama. Evet hatırlıyorum senin ateşin düz seyrediyordu. Hadi inş ya, ooooh ne halay çekeriz, burdan taaaa güzellik forumuna kadar :p Yalnız test konusunda iyi düşün canım, negatif çıkarsa moralin bozulabilir, gününüz bozulmasın sonra. Ben de iki ay önce tam annemin doğumgünü civarı test yapacaktım. Pelly mani oldu, iyi de oldu. Moralin bozulursa üzülürsün demişti, belli edersin. ınşallah pazartesiye kadar bariz belirtiler çıkar da için rahat olarak test yapıp pozitifi görürsün.

yok valla lekelenme de olmadı normalde adete iki gün kala kaahverengi akıntım olur olmadı sanırım geç adet olacağım bu ay ümidim yok valla
sen nasılsın nevetnacım

Nasıl olayım canım iyiyim. Bu ay performansım süper hala test yapmadım. Beklenmeyen günüm 10 Ocak ama benim de senin gibi 2 gün önceden lekelenmem olur. Bu ay günüm geçmeden test yapmamaya kararlıyım. Geçmezse de hemen spora başlıyorum, kilo almışım hareketsizlikten, biraz kendime geleyim. Böyle yarım ay atel ölçmek de iyi oluyormuş.

performansım az valla ateşimi bugün ölçtüm ilişkiden sonraki 10.günü bi de yerleşme düşüşüdür
hiç beklemiyordum derim kesin kısmetten öte bişey yok derim

Şimdi anlaşıldı güzelim sorun. Koltukaltından ölçmüyoruz biz. Tutarlı olmuyormuş. Yataktan kalkmadan dil altından ölçüyoruz. Sayfa 1829da bi miktar bilgi var. Koltukaltından ölçtüğün için yorumlamak zor. Bence 8. gün değil çünkü 10. gün düşmüş. Bana sanki 15. gün gibi geldi. İnşallah bi daha ölçmek zorunda kalmazsın, inş bu ay bebeğin gelmiştir. Ama gelmezse yaramaz gelecek ay dil atltından dene canım.

sağol canım teşekkür ederim inşallah gerek kalmaz
ben hergün çalıştım:)
faydasını görürüm inşallah:Saruboceq:

sayfa çok güzel aradığımın hepsini buldum
sayfanada bakarım b:ecrin_bebek:zemuszemusebeğimede bakarım:)

Sabirsiz adının yanına niye artı koydun? Hamilelik testinin artısı yoksa opuyorumnanaktan

Aa arti mi vardi, yok ben koymadim:KK66: Ama neden arti ciktiysa da unarim senin dedogin nedendir cikmistir hehe, ama yapmadim daha test, gelecek haftaya:)

doğru diyorsun tubacım görüşemiyoruz nasılsın ben adetimi bekliyorum
senle beklenen adet demiştik dimi

X