Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tatlım ayaklarını sureklı sıcak tutmaya calış gece yatakta bıle corap gıy.ve bol bol su iç. yumurta catlaması benımde buay oldukca sısdetlı olmuştu.

sağol canım ilgilendiğin için.. inan hiç çorapsız hatta patiksiz dolaşmıyorum sıcağı çok severim... inşaallah problem yoktur ya öylesine yazdım işte aklıma gelmişken. zaten ben kafamdan atmaya çalıştıkça başıma bşeyler geliyor:) ilk kafamdan attığım ay ilk kez adetim gecikti tam 11 gün geciktim:) sonra ki ay eltim hamile kaldı ilk ayllarında ve bi yakınım daha ve 5 gün geciktim stresten:)
ondan sonraki ayda da çok şükür 1 gün gecikmeyle oldum ama tam rahatlamışken bi test yapayım da kafam rahat olsun adete gecikmesin dedim test hatalı çıktı yıkıldım yine:)
en rahat olduğm ay geçtiğimiz aydı kendimi hazırladım regle ve çok şükür sadece 1 günlük geckmeyle oldum ve hiç üzülmedim ağlamadım hiç ama hiç ağlamadım çok şükür eski sabırlı halime geri döndüm...

ve bu ay hamdolsun çok rahatım.. hayatın tadını çıkarmayı deniyorum ne kadar becerebiliyorsam artıkın:) inşaallah bu ayda bi problem yaşamam :)

hayır tatlım buay hıcbır problemle karsılasmıcaksın oyl dusun posıtıf olmaya calış

aynen şekerkıza katılıyorum canım. bence de ya 2. kez yumurtladın ya da grip falan mı oluyorsun acaba canım?

tatlım sen bıdahamı yumurtlasın en yaptın bı basından bı sonundan derlerya oyke oldun galıba akıntı falan varmı cnm

cnm bilmiyom ki
ama akıntım arada su gibi ıslaklık hissediyorum hatta
acaba yerleşmemiki dedim ama bu ay yumurtladımmı bilmiyorum inan
bide dün geceden beri göğüslerim inanılmaz acıyor

cnm bilmiyom ki
ama akıntım arada su gibi ıslaklık hissediyorum hatta
acaba yerleşmemiki dedim ama bu ay yumurtladımmı bilmiyorum inan
bide dün geceden beri göğüslerim inanılmaz acıyor

anladımcnm hayırlısı bakalım takmamaya calış bıras kafanı rahat tutmaya calış ve gun asırı ılışkı derım ben cunku ıslaklıkta var.ovulasyon testı falan kullansaydın bu ay keşke

Tatlım evın ısısındanda degıŞebılıyo mesela ben hala olÇuyorum 1 derec 2 derece degısebılıyo

anladımcnm hayırlısı bakalım takmamaya calış bıras kafanı rahat tutmaya calış ve gun asırı ılışkı derım ben cunku ıslaklıkta var.ovulasyon testı falan kullansaydın bu ay keşke

yok tatlım kullanmadım bu ay
senin tablonda bi düşüş oldumu benim gibi

yafriler selam...
ben bu ay 13 ünde yumurtladım.
ve 13 den sonra ölçmeye başladım ateşimi...
koymayacaktım ama aklımın almadıgı yerler oldu...
o aradaki 0 ne olii kaydirigubbakcemile3
sizce tablo nasıl gidio?
28 de bir oluyorum
öptüm siziii

13.gün --- 36,0
14,gün --- 36,0
15.gün --- 36,0
16.gün --- 36,2
17.gün --- 36,3
18.gün --- 36.0
19.gün --- 36.4
20.gün --- 36.5
21.gün --- 36.6

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…