Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Şekercim maşallah çok güzel tablon. 8. günkü yerleşme düşüşü de bariz. Ama FFde hamilelik testini pozitif girmemişsin, o güzel yeşil renk yok henüz :))) Bence artık kanda baktırma. Direkt doktoruna git, keseyi gör inşallah. Başka topikte bi arkadaş yazmış, ben değer sormuyorum, sadece iyi mi diyorum doktorum iyi deyince ötesini kurcalamıyorum, sakınılan göze çöp batar misali demiş. ıçin rahat olsun, rahat rahat keseyi gör inşallah.

Ayşe canım, ben ikinci kez yumurtladığını sanmıyorum. Ya bu düşüş yerleşme düşüşü ya da ilk yumurtladığını sandığın zaman yumurtlamadın, şimdiye sarktı. Zaten FF genelde net kırmızı çizgi çeker, senin ateşten tam anlamamış ki alet, kesik çizgi çekmiş. Bak aynı durum Şekerde de var. Geç yumurtladığı için. Mesela benimki net, kesintisiz kırmızı çizgi: 2a3bac Ovulation Charts

Şimdi inşallah yerleşmedir, ama değilse ve daha yeni şimdi yumurtluyorsan o da bir ihtimal, değerlendirmek lazım. Bu bilmeceyi ancak bekleyip çözbilicez.

Demetçiim, anneler hissedermiş zaten canım. yerim o prensin yanaklarını. Maşallah, 41 kere.

iyiym nevetnacım valla ağrılarım var adet olacağım kasıklarım ağrıyor

Lovelicim inşallah hayırlısı olsun. Valla kasık ağrıları da her iki yöne de çalışıyor biliyorsun. Kim bilir, belli olmaz, bak Tuba ne diyor, beklemeyenler hamiş kalacak diyor.

Sağol Demet valla. Hayırlısı neyse o olsun.

Bana müsaade kızlar. yemek hazırlıycam, ayrıca bu gece Ezel var :)

Ne guzel 2010 simdiden guzel haberler ve umutlarla gelmis:))
Ocak ayi senlenecek gibi gozukuyor:)

Bu arada arkadaşlar, listemizde olan ama aktif olarak ateş ölçüp ölçmediklerini bilemediğim Renkly ve Sebin arkadaşlarımız da hamişmişler. Buradan tebrik ediyorum. Allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.

kızlar bende preseed sipariş etmiştim geldi bugun inşallah gerek kalmazda valla okuldakı bebek ısteyen arkadaslara dağıtcam hayrıma bakalım bebek varsa:)))))))

ınşallah gerek kalmaz canım. Ben de bu ay aldım, ben de tutarsa kalanını buradan ihtiyacı olan birine vereyim diyorum.

hadi bakalım kızlarbu ay sağanak halinde bebiş bekliyoruz

İnşallah gerek kalmaz canım. Ben de bu ay aldım, ben de tutarsa kalanını buradan ihtiyacı olan birine vereyim diyorum.

nevetnacım, ya ben test yaptım negatifti, bilgin olsun diye yazıyorum, çok üzgünüm yine kist var demektir bu hala adet olmadım çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…