Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yafriler selam...
ben bu ay 13 ünde yumurtladım.
ve 13 den sonra ölçmeye başladım ateşimi...
koymayacaktım ama aklımın almadıgı yerler oldu...
o aradaki 0 ne olii kaydirigubbakcemile3
sizce tablo nasıl gidio?
28 de bir oluyorum
öptüm siziii

13.gün --- 36,0
14,gün --- 36,0
15.gün --- 36,0
16.gün --- 36,2
17.gün --- 36,3
18.gün --- 36.0
19.gün --- 36.4
20.gün --- 36.5
21.gün --- 36.6

tatlım cok gusel gıdıyo atesın hade hayırlıs bakalım

kıslar ateş tablom

22.gun 36.7
23.gun 36.7
24.gun 36.6
25.gün 36.7
26.gun:36.7
27.gun 36.8 (bugün) beklenmeyen regl tarihi ama geç yumurtladım bu ayilk defa sanırım 32.gun fılan olucam bugun olmadım kıslar hala devam edio kasık ağrılarım bacağıma vuruo kan testi yaptırım dedım ama negatıf gormek ıstemıorum kırmızıları görunce bıle daha az uzuluom cunku bugun 10.gun eger döllenme olmuşşsa

tatlım cok gusel gıdıyo atesın hade hayırlıs bakalım

yorumun için teşekkürler canımcım...
hayırlısı bakalım bekleyip görücez :)
bebişini de sağ salim kucagına almayı nasip etsin rabbim...
çok sevindim kuşum opuyorumnanaktan

yorumun için teşekkürler canımcım...
hayırlısı bakalım bekleyip görücez :)
bebişini de sağ salim kucagına almayı nasip etsin rabbim...
çok sevindim kuşum opuyorumnanaktan

amin tatlım amin rabbım butun ıstyenlere nasıp etsın ınsallah

kıslar ateş tablom

22.gun 36.7
23.gun 36.7
24.gun 36.6
25.gün 36.7
27.gun 36.8 (bugün) beklenmeyen regl tarihi ama geç yumurtladım bu ayilk defa sanırım 32.gun fılan olucam bugun olmadım kıslar hala devam edio kasık ağrılarım bacağıma vuruo kan testi yaptırım dedım ama negatıf gormek ıstemıorum kırmızıları görunce bıle daha az uzuluom cunku bugun 10.gun eger döllenme olmuşşsa

tatlım agrılara falan takılmabelırtıleredetakılmakendını dınlemem su bır hafta gecsın dınleme baska seylerle ugras hatta hadı hayırlısıyla gusel haber verıceksın bızlere

kıslar ateş tablom

22.gun 36.7
23.gun 36.7
24.gun 36.6
25.gün 36.7

cnm bence de bekle 1-2 gün olmazsa kan testi yaptırırsın canım inşallah bebeğin sen,nledir

tatlım agrılara falan takılmabelırtıleredetakılmakendını dınlemem su bır hafta gecsın dınleme baska seylerle ugras hatta hadı hayırlısıyla gusel haber verıceksın bızlere

inşallah canım eşim 2 ay kadar once varikoselden ameliyat oldu pek ıhtımal vermıorum ama ylbasında eğlenırken bırden başladı ağrımm eve gelmek zorunda kaldıkk halada devam edio ama dediğin gibi kist filan oluncada aynı belirtiyi verıo ama doktor benım ağrım başlamadn 3 gun once kontrolum vardı herseyıme baktı bişi yoktuu 3 gun sonra kıstmı olustu dıorum kendıme amann işte konusup duruom kendi kendime bugun kol çantamı unutmusum arkadasın arabasında ındım kalakldım olee yolda:)))dolmusa bınıcem canta yok neysekı telefonum cebımdeymıs esımı aradım geldı aldıı benii yaa:))))))))))

inşallah cnm aslında ben cumaya kadar bekliyim diorum yumurtlamadkı gecikmeyı sayrasan ogun olmamm lazım gel görki kafamın ıcınde bi çenesiz konusup duruoo:))))

cnm seni çok iyi anlıyorum. ama yumurtlamadan sonraki 7-8.günde ağrın başlar eğer yumurtladıysan bende de öyle olmuştu. hamile olabilirsin. inşallah da öyledir. sakın ümitsizliğe kapılma canım. allahımın ol dediği şey olur inşallah. allahım gönlüne göre versin canımmm:CüvCüv:

selam nevetnacım, bende hala bir şey yok, sence ne yapayım nevetna, sat ı 6 mı sayayım yoksa 7 si mi sayayım ben, sen nasıl sayıyorsun ilk kahve lekeleri görünce mi yoksa ilk kırmızıyı görünce mi, ben hep kahveden sayardım ama bu ay kafamı karıştırdı birkaç kişi

Canım ben kahveleri saymıyorum. Doktorum sayma dedi. İyi düşün canım. Sen bence her ihtimale karşı bugün de gelmezse yarın sabah bi idrar testi yap. Negatif çıkarsa gelecek hafta doktora gidersin. İnşallah pozitif çıkar da şaşırtır bebğin seni.

Canım benim aklıma yerleşme geliyor. Biraz erken yani 5. gün ama olabilir. Yalnız FF de tam emin olamamış ki, kesik çizgi çekmiş sana. Bence de gün aşırı ilişkiye devam et akıntı sebebiyle. Belli olmaz belki yeni yumurtluyorsun. yerleşme olup olmadığını ise bilmemize imkan yok. İnşallah tutturmuşsunuzdur.

yafriler selam...
ben bu ay 13 ünde yumurtladım.
ve 13 den sonra ölçmeye başladım ateşimi...
koymayacaktım ama aklımın almadıgı yerler oldu...
o aradaki 0 ne olii kaydirigubbakcemile3
sizce tablo nasıl gidio?
28 de bir oluyorum
öptüm siziii

13.gün --- 36,0
14,gün --- 36,0
15.gün --- 36,0
16.gün --- 36,2
17.gün --- 36,3
18.gün --- 36.0
19.gün --- 36.4
20.gün --- 36.5
21.gün --- 36.6

Canım tek günlük düşüşe o kadar takılma. Bazen ateş yükselmeden bi düşüyor, bi hız alıp öyle çıkıyor. Tabii yerleşmedir demeyi istiyorum ama bilemeyiz. beklememiz lazım canımcım. Benim geçen ay tam 7. gün düştü, hatta FF bile yerleşme olabilir dedi, ama değilmiş. Yani bu ufak düşüşlere çok takılma. Şu anda güzel artıyor inş bebişin seninledir.

kıslar ateş tablom

22.gun 36.7
23.gun 36.7
24.gun 36.6
25.gün 36.7

Masalcım bekle canım lütfen. Kan tahlili falan yaptırma. Geç yumurtladığından eminsen 32. günü bekle. İstersen 30. gün falan idrar testi yap ama kan testi yapma. Çok üzülür insan. Ateşin güzel gidiyor canım.

Tubacıım canım geçmiş olsun inşallah üşütme değildir de bebektir canım. Sen bu haleti ruhiyeni devam ettir, gelecek inş bebeğin sana. İnsan en güzel kendini anlıyor canım. Ben umutsuz değilim ama biraz tanıdım vücudumu, maşallah her ay aynı belirtileri veriyor. İçimden bir ses hamile kaldığım ay bu belirtilerin değişmesinden anlayacağımı söylüyor. Bakalım görücez :)

Kız Demet, öğlun mu olacak inşallah? Prensim demişsin, yoksa içine mi doğdu? Allah bağışlasın tekrar.

burdaki biçok arkadaştan çok ümitliyim bu ay inşaallah olacak bebişleri

hayatım tabloyu nasılkoyuyosun bı bak benım tabloma koyaayım ben bılmıyorumda nasıl konuluyo

şekerim bende nevetnadan öğrendim
sitede solda my home page yazan yer varya oraya tıklıcan ayarların yoksa o kısmı kolay hemen ayar yaparsın sonrada linki kopyala buraya yapıştır işte bu kadar

nevetna sen yorum yapmışsın ama benim kafam pek karıştı
acaba ikinci kezi yumurtluyom yada yenimi yumurtluyom bu neyin nesiki

:1hug:
Kız Demet, öğlun mu olacak inşallah? Prensim demişsin, yoksa içine mi doğdu? Allah bağışlasın tekrar.

cnm valla diyorum oğlum olacak inşallah. ilk hissettiğim zaman onu oğlum prensim diye sevindim. aslında kız istiyordum ama hisettim oğlan olacağını. farklı bir duygu aslında ama öle cnm allahım cümlenize nasip etsin inşallah...

canım baktım sen baya geç yumurtlamışsın
8dpo da düşüş var seninde
bakalım yarın ne olcak benim ateş

evet tatlım baya gec yumurtladım oyuzden kandada baya dusuk cıktı bebışım ama yukselmıştır tekrar baktırıcam

X