Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hatunsultan, Miray sizden ne haber? Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Kızlar benim yumurtlamam 27 Aralık pazardı. Çalıştık. Artık düzenli ateş ölçmüyorum. Biraz kafam rahatladı valla.

selam nevetnacım, bende hala bir şey yok, sence ne yapayım nevetna, sat ı 6 mı sayayım yoksa 7 si mi sayayım ben, sen nasıl sayıyorsun ilk kahve lekeleri görünce mi yoksa ilk kırmızıyı görünce mi, ben hep kahveden sayardım ama bu ay kafamı karıştırdı birkaç kişi

gülüüscüğüm nasılsın dedim ama görmedin sanırım görünmüyorsun canım hayırdır

canım uzun zamandır giremiyodumm çok özledim sizlerii
nasılsın iyimisin_?

iyiiym tatlım sağolasın.. ben de güya uzak kalmaya çalışıyorum :) ama burdaki arkadaşları merak ediyorum da giriyorum ne yapayım

ben bekliyorum işte günüm 2 si veya 3 üydü ama hala gelen giden yok, korkuyorum bu ay da kist mi oldu yine diye, çarşamba test yapayım diyorum

iyiyim tubacım sen nasılsın, kafan nasıl, bu düşünceleri atabildin mi kafandan rahatladın mı biraz....

hamdolsun eskisinden daha iyiyim canım, son zamanlarda çok yıpranmıştım. bu aralar bu konuyu eşimle bile konuşmamak iyi geliyor bana.. hiç düşünmek istemiyorum... ne kadar becerebiliyorsam işte:) hiç bişey için değilse de sağlığımız için uzak kalmayı deniyorum bu stresten... inan bu düşüncelerden uzak kalmayı denediğimden beri daha az üzüldüğümü farkettim, ki tam olarak atabilsem çok daha rahatlıyacağım inş...
her zaman dediğim gibi herşeyin vakti zamanı belli madem bari kendimizi yıpratarak sağlığımızdan ve huzurumuzdan olmayalım değil mi tatliş

şekercim canım benim Rabbim en sonunda gönlüne göre vermişş
Allahım ikinizide korusun sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq: öpüyorum seni kocamanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet cnm rabbım gonlume gore verdı cok sukur tüm isteyenlerede en yakın zamnada kavustursun rabbım bebışlerını hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı

ben bekliyorum işte günüm 2 si veya 3 üydü ama hala gelen giden yok, korkuyorum bu ay da kist mi oldu yine diye, çarşamba test yapayım diyorum

kötüye yorma canım ya... umutlan da demiyorum ama olumlu düşün olumlu olsun inş...
hakkında hayırlısı

YA ERHAMER RAHıMı ..YA ERHAMER RAHıMı ..YA ERHAMER RAHıMı ..ALLAHIM BU GÜZEL ARKADAŞLARIN DUALARINI BOŞ ÇIKARTMA KUCAKLARINI,KARINLARINI BOŞ BIRKAMA AMıN.... kısslar duayı edin ve ilkte yazdıgım duayı tekrarlayın ALLAH C.C bu kelimeleri diyen kulların ellerini, boş çevirmiyor emin olun3 kere tekrar yapın dualarınızda benide unutmayın inş

Allah razı olsun canım... karşılıklı duanın çok büyük bir önemi var dinimizde... hepimiz birbirimizin ardından dualaşalım inş bu şekilde yapılan duanın geri çevrilmesi yok Allah'ın izniyle...

çok şükür iyiyim tatlım.. asıl sen nasılsın şeker anne bence nickini değiştir şekeranne yada şekerbebiş yap:):teytey:

ben ıyıyım cnm bas donmelerım var bıras baska da bışıy yok bugun kan testı yaptırcaktım bıras daha gecsın sıye yaptırmadım kontrole gıdıcem kesemızı gormek ıcın bakalım hayırlısı .sen neyaptın

şekerciğim ya 1 haftadır kasıklarımda zaman zaman giren ağrılarım var hatta bu sabah ki çok şiddetliydi uykudan uyandım ağrısı feciydi ama umursamadım tekrar döndüm uyudum... kist yada iltihaplanma falan mı oldu acaba ya ... üşüttüm mü acaba? inşaallah sorun yoktur

yumurtlamam zamanın falanmı cnm ozamanda oluyo ama usutmussundur sanmıyorum kıst veya baska bışıy oldugunu cnm kotu dusunme hayırlısı olsun.

yumurtlamam zamanın falanmı cnm ozamanda oluyo ama usutmussundur sanmıyorum kıst veya baska bışıy oldugunu cnm kotu dusunme hayırlısı olsun.

evet yumurtlama zamanımdı son 1 hafta. ancak normalde overlerim bir kaç gün ağrırdı arada şiddetli bi ağrı girer hemen geçerdi hani bıçak saplar gibi anlık acılardı.. bu defaki daha şiddetliydi ve 1 hafta ara ara oldu ama hiç umursamadım. bugün de overlerde değilde rahmimde oldu ağrı. inşaalah üşütmemişimdir bi de onla uğraşamam şimdi tam da kafamı rahatlatmaya çalışırken doktora falan gitmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…