Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar hepınıze tesekkur ederım ıyı dıleklerınız ıcın kızım cok hasta ara ara gırıyorum,, hepınıze ayrı ayrı tesekkur edemedım,,dualarım sızınle allahım tez zamanda guzel haberlerınızı vermeyı nasıp etsın

canım benim kızına acil şifalar diliyorum çok geçmiş olsun öpüyorummmopuyorumnanaktan

dün sabah yapmııştım yine negatif çıktı malesef
eğer pazartesiye kadar olmazsam kan testi yaptırıcam belki adet olurum o zamana kadarr hayırlısı artıkk

ınsallah pozıtıftır,kızıma hamıleyken gunlerce negatıf cıkmıstı gec yumurtlamısım o ay ve gec yerlesmıs,,ınsallah senın de oyledır de guzel haberlerını alırız

kızlar kan verdim geldim. 1,5 saat sonra sonucu alıcam...
hayırlısı bakalım. beklemedeyim...

tubılosum bende heyecanlandım senı dusunemıyorum,,hadı hayırlı haberler verırsın ınsallah ..negatıf cıksada uzulme herseyde bı hayır vardır,,allah sana esıne saglık sıhat versın herseyın bası saglık,,,opuyorum senı fazla stress yapma

tugbıss cnm en hayırlı haber ne olucaksa senın ıçın o haber olsun.rabbımhevesını aldırsın

npsl ikizler harika bişey ya bizdede olurmu acaba anne tarafımdada baba tarafımdada var benim ayy müthiş olur

kızlar kan testim negatif çıktı.
olsun herşeyde bir hayır var...
zaten pek ümidim yoktu. günümün geçmesi bana aceba mı? diye düşündürdü okadar...
inşallah kötü bişey yoktur. günüm asla gecikmezdi. pazartesiye kadar gelmezse dr a gidicem.
öpüyorum siziii... Şeniz

Aaaa bu ne yaaa!!!! Aksiyon filmi gibi olmuş. Okudum okudum sonuna geldim nefes nefese Tubiş hala yok. Nerde bu sonuç? İnşallah hayırlıdır. ben kırmızı kartı bi gün erken gördüm bugün. Ama memnunum. Allah ayarlamıştır nasılsa.

1. gün 12 Aralık.... 36.2 R

NPSL çoook sevindim canım. Allah ikisine de sağlık versin. Biz de göğsümüzü gere gere dolaşalım ateş ölçenler ikiz doğuruyooo diye, Justreader da var ya :) Kızına geçmiş olsun. Grip mi? Ben aşı oldum kızlar, 10 gün oldu, bişey olmadı. memnunum.

Loveli canım boşver sabit gidiyor ateşin. Ben bu ay acaba yumurtlamdan sonra ölçmesem mi diyoum. Nasılsa faydası yok. Hiç olmazsa kafaya takmam. Yok indi yok çıktı diye.

canım çok sevindim inş sağlıklı bir hamilelik geçirirsin gelsin bebekler bizede bizede bizede :)

nevetna listeyi yeni gördüm kız ben hamileyimde benim haberimmi yok acep kaydirigubbakcemile3 daha var benim kırmızılara ay inş hazır oraya yazılmışken gelse bu ay 21 aralık günüm daha çok varrrr

Aaa bana malum oldu demek ki. Sen hamile kalacaksın, müjdemi isterim :)

Tubiş üzülme canım. Sen doğrusunu yaptın, geçince baktırmak lazım. Bu hafta gelmezse doktora git bakalım. Bu bebişler bize amma oyun yapıyolar beeee.

nevetna tesekkur ederım ıkı kesemız var doktor kalp atıslarını duyana kadar beklıcez dedı,,kızımın 6 tane dısı cıkıyo cok zorlandı 6 tane bırden olunca ustune bıde vıral enfeksıyon gecırmıs burun akıntısı oksuruk var,,,esıme dıyorum kı ıstermısın ıkızler kız olsun uc tane kız cocugu kopegımde var o da dısı..bakıcımızda kadın yazık bunalıma gırcek adam

npsl ikizler harika bişey ya bizdede olurmu acaba anne tarafımdada baba tarafımdada var benim ayy müthiş olur

bende sasırdım ama sonra sevındım gercı doktor kalp etısını ıkısınde duyana kadar beklıcez dedı ıkı kesemız var ama ..bos bı kesede olabılır dedı,,kısmet

kızlar daha once burdada yazmıstım gecen aylarda hamıle bı arkadasımın nasıl hamıle kaldın dedıgımde cevız sucugu cok yedım tavsıyesıyle..bende bu ay cok cevız sucugu yedım tesadufmu bılmıyorum ama pekmezden yapıldıgını duydum,,bı de annem ızmırden gelırken mesır macunu getırmıs esımde bende yedık,,bı arastırın kızlar es gecmeyın derım,,,ozellıkle mesır macunu

ben 50 kıloydum gecen ay dun doktor tarttı 49 700 cıktım hergun 1 kasık yedım bazı gunler atladım ama genelde her gun yedım,,esımde yedı,, arastırmadan almayın ben ızmırlıyım senelerdır annem bıze hastalanmayalım dıye yedırırdı,,gercekten koca kıs hıc hastalanmazdım ,,belkı ınternette bılgıler faydaları yazıyodur,,

Ayşe canım boşuna stres yapma. Bi dur yahuu. Nerenin röntgeni çekildi, karın mı? Jinekolog neden röntgen çekti, yoksa ultrason mu? Doktor emin olmasa yapmazdı bence. Ayrıca nedir bu panik havası? Daha yeni evlisin, 5-6 aydır deniyorsunuz, yapma bak Allah'ın gücüne gider. Burada yıllardır uğraşan arkadaşlarımız var, onlara ayıp olur. Bir probleminiz yoksa 1 yıl deneyin bakalım. Pkolu olduğun için endişelisin herhalde ama pkolu olup doğuran çok kadın var. Bak sen bu kadar stresliysen girme fazla bu forumlara, Allah bilir sen kısırlık forumlarını da okuyorsundur, okuma, hatta ateş de ölçme. Gün aşırı ilişki deneyin 1 yıl. Tedavi olayına ondan sonra girersin. Ayrıca röntgen her zaman çok zararlı değil. Allah korusun kazaya uğrayan hamileler oluyor, zorunlu hallerde çekiliyor. Zaten yerleşme olmadan hamile bile sayılmıyorsun. Üzülme, birşey olmamıştır Allah'ın izniyle.

Kızlar ben yine seyrek girmeye başlıycam, malum yumurtlayacaz :) Listeyi koyuyorum, isteyen yeni tarihleri ekleyip güncellesin. Arada gene girerim. Sağol NPSL verdiğin bilgiler için, canım azar azar yiyormuşsunuz siz de. Bi deneyelim, iyisini bulursak tabii.

X