Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar müjde nurtopu gibi bir kistim oluşmuş 3 cm lik :gitme:

hatunsultan çok üzüldüm canım yaa geçmiş olsun. allahım sağlık versin inşallah. ama adet olursan atarsın onu herhalde...

bir de kıslar birşey sorcam yaa sağ kasığım çok batıyor belim de çok ağrıyor yumurtlama dönemi olduğu için herhalde değil mi_

herwoodcum tebrik ederim canım rabbim sağlıcakla analı babalı büyütmeyi nasip etsinn öpüyorumopuyorumnanaktan

hatunsultan çok geçmiş olsun inşallah biran önce kistten kurtulup yeni ay yeni umut diyip yoluna devam edersin öpüyorummmopuyorumnanaktan

kızlar msjları alıntı yapamıyorum sizindemi böyle oluyo siniri oldum sabahtan berii hiçbir msj karşılık veremiyorum yaaa(((

çok sağol gulus teşekkür ederim hatun sultan sanada çok geçmiş olsun canım

Hatunsultan üzüldüm canım yaa. Ama şöyle düşün Allah dermansız dert vermesin. Şimdi kist inşallah adetle sökülür gider, adetlerin düzene girer ve sağlıklı güzel bi bebiş gelir kucağına.

YENİ AY YENİ UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl

cnm yok 4.gunum kan testı yaptı yumurtlamaya yardımcı hap verdı 10gun sonra bıdaha gel dedı ıste hayırlısı bakalım

kıslar ben yarın ateş ölçmeye başlıcam ama sabah mı yapacağım anlatır mısınız? adetim 20 kasımda idi ama ben yine de başlamak istiyorum hayorlısı inşallah. eğer hamile olrsam nasıl anlayacağım ateşim yüksek mi olacak bilgi istiyorum lütfeeeennnn

canım sabah yataktan kalkmadan ortalama 6-8 arası olabilir ama hep aynı saatte yaz
adet gününde ateşin yüksek olursa hamile olma ihtimali yüksek olur

cnm ben saat 7.30 da uyanıyorum kalkınca ölçeceğim. tamam canım çok teşekkür ediyorum canım saol.

cnm benım yumurtlama donemını bılıyomusun? atesşolçeyle oda anlasılıyor atesın bı anda dusunce ovulasyon donemı oluyo sonra yukselmeye baslıyo.adet gunune kadar yukselme devam edıyo.zaten tablonu koyarsan burdakı arkadaslarda sana yorum yapabılırler aramıza hoş geldın cnm

şekerkızım teşekkürler. valla ovulasyonumu bilmiyorum benim adetim bu aralar düzensiz bende onu anlamak adına yapmak istiyorum açıkçası. bir 35 gün bir 30 gün bir 28 gün sürüyor. hele bu ay 36 gün sürdü ilk defa. bakalım yapacağım hayırlısı olsun. allahım isteyen herkese versin bebişlerini canım benimmm

sitede sorun var galiba... yazdıklarım gelmemiş... şekerkız tubacığım bayramda bol bol gezdim çok güzel geçti çok şükür....

kızlar çok sağolun geçmiş olsun dilekleriniz için. Ama hala içim bir tuhaf, çünkü doktor verdiği ilaçtan sonra adet olmazsan gel bu sefer gebelik araştırırız dedi, ben de sinir oldum az önce tekrar kan verdim, kan testi yaptıracağım
Neymiş efendim bebek kistin arkasına saklanabilirmiş ve bazı durumlarda görülmeyebilirmiş de.... hcg dedim sonra bakarız dedi bana
neyse bakalım ilaçtan sonra adet olurum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…