Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Jarnana, öbür tarafta da okudum mesajını, şaşırtmış seni bu kadar erken gelince. Ama ateşin düştüyse ve düşük devam ediyorsa üzgünüm ama yerleşme değil reglidir. Yerleşme varla yok arası bir kanama oluyor. Üstüne görme ise hem çok nadir hem de o da normalden kısa ve az oluyor. Sen kırmızı olduğunu, ateşinin düştüğünü söylüyorsun. Bir de geçen ay söktürücü alarak adet olmuşssun. Denge bi şaşmış yani. Bak Şanslı arkadaşımız bir ayda iki kez adet oldu. Bazen stres bazen başka nedenler. Benim de her ay 28 gün olurdu geçen ay şok oldum 30 gün oldu. Kısmet, vardır bir sebebi. Adet olmak da bir nimet, inşallah şimdi güzel bir yumoşun büyümeye başlamıştır ve bu ay sana şanslı gelir.

çok teşekkürler ama regli olmadan önce ateşim sabitlenmişti 36.5 sonra 37 ye çıkınca ve çok baş ağrım olunca ateş düşürücü ağrı kesici almıştım sabahına adet oldum hayırlısı olsun sağol sanada şans getirsin bu ay sevgiler...

kızlar adet oldum morelım cok bozuk yenı ay yenı umut dıyorum ama tam bır senedır ugrasıyoruz olmuyo olmuyo olmuyo hıcbır sorunumuzda yok offf bırgun gecınce umutlanmıştım boşunaymış

hayırlısı olsun canım inşallah bidahaki ay olurr öpüyorummm

kızlar adet oldum morelım cok bozuk yenı ay yenı umut dıyorum ama tam bır senedır ugrasıyoruz olmuyo olmuyo olmuyo hıcbır sorunumuzda yok offf bırgun gecınce umutlanmıştım boşunaymış

Hadi yaa. Ben umutluydum senden. Sekerkızcım çok özel olmazsa hangi tetkikler yapıldı ve kaç yaşındasın bi sorabilir miyim? Çünkü eğer tüm tetkikler yapıldıysa, sorun yoksa, yaşın da küçükse ateş ölçmeyi bırak istersen diyeceğim. Acaba öyle rahat olup bıraksan daha mı iyi olur? Belki strestendir diyorum. Yani ben ölçüyorum ama dediğim gibi eşim çok seyahat ediyor, ondan. Şu günler izin al, gel diyorum. Yoksa vallahi bırakıcam yani.

Bu ay da bi tuhaf oldu. Test ve akıntı ovulasyonumun olduğunu gösteriyor, ama ateşim geçen ay bi düşmüştü öyle yükselmişti, bu ay olmadı. Araştırdım, bazen olmazmış. Hayırlısı.

geçmiş olsun şekercim, çok üzüldüm ama ne yapalım sağlık olsun diyelim, demek ki bu ay hayırlı zaman değilmiş, umarım bir dahaki ay bebişin gelir bitanem moralini sağlam tut önümüzdeki ay iyi çalış tatlım iyi diyelim iyi olsun topla kendini önümüzdeki aya bak güzelim bu ay geçti artık nasılsa daha fazla üzülme sakın, opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Hatun, aklına getirme öyle menapoz felan kızarım bak :eek:klava: Stresten olabilir. Sen bi doktora git de söktürücü verir belki. Yalnız durumun gerçekten zor, test yaptırmamış olsan kesin hamileyim derdin. Oluyor işte bazen. O kadar hassas bi denge ki hormonlarımız. İnşallah basit birşeydir ve hemen hallolur.

Sağol nevetnacığım, doğru söylüyorsun kardeş ama işte yaş da geçince artık başka bir şey aklıma gelmedi menapoz dışında, çünkü ben ilk adetimden bu yana hiç gecikmezdim hamileliklerim dışında sadece bu ay gecikti ama bebek yok işte, şu bayram bir bitsin de hemen doktora gidip sökülsem bir an önce....

Hadi yaa. Ben umutluydum senden. Sekerkızcım çok özel olmazsa hangi tetkikler yapıldı ve kaç yaşındasın bi sorabilir miyim? Çünkü eğer tüm tetkikler yapıldıysa, sorun yoksa, yaşın da küçükse ateş ölçmeyi bırak istersen diyeceğim. Acaba öyle rahat olup bıraksan daha mı iyi olur? Belki strestendir diyorum. Yani ben ölçüyorum ama dediğim gibi eşim çok seyahat ediyor, ondan. Şu günler izin al, gel diyorum. Yoksa vallahi bırakıcam yani.

Bu ay da bi tuhaf oldu. Test ve akıntı ovulasyonumun olduğunu gösteriyor, ama ateşim geçen ay bi düşmüştü öyle yükselmişti, bu ay olmadı. Araştırdım, bazen olmazmış. Hayırlısı.

cnm kan tahlıllerımın hepsı oldu.rahım fılmı cekılırken cok kotu oldum yarıda kaldı bırtek o kaldı.dıger tum testlerım oldu bı sorun yok cok sukur

kızlar tesekkurederım desteklerınız ıcın yenı ay yenı umut basladım yolahayırlısı bakalım.yarın tekrar doktora gıdıcem bakalım

YENı AY YENı UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl

Merhaba kizlar. Ben bu ay yumurtladığımı anlamadım. Geçen ay yumurtlama günü kanlı akıntım gelmişti, karnım ağrımıştı, ateşim düşmüştü. Bu ay olmadı hiçbiri. Fertilityfriend sitesi de henüz doğrulamadı hangi gün yumurtladığımı. Kısmet bakalım. Bişey anlayan varsa beri gelsin.

1. 15 Kasım 36.3 R1
2. 16 Kasım 36.2
3. 17 Kasım 36
4. 18 Kasım 36.4 (1 saat geç)
5. 19 Kasım 36
6. 20 Kasım 36.2 (yarım saat geç)
7. 21 Kasım 35.8 R bitti
8. 22 Kasım 36.1
9. 23 Kasım 36.2
10. 24 Kasım 36
11. 25 Kasım 36 Yumurta akıntısı, test negatif
12. 26 Kasım 36 Yumurta akıntısı, test negatif, kaydirigubbakcemile
13. 27 Kasım 36.1 Yumurta akıntısı, test pozitif, kaydirigubbakcemile
14. 28 Kasım 36.1 Yumurta akıntısı, test pozitif, kaydirigubbakcemile
15. 29 Kasım 36.2 test negatif, kaydirigubbakcemile
16. 30 Kasım 36.3
17. 1 Aralık
18. 2 Aralık
19. 3 Aralık
20. 4 Aralık
21. 5 Aralık
22. 6 Aralık
23. 7 Aralık
24. 8 Aralık
25. 9 Aralık
26. 10 Aralık
27. 11 Aralık
28. 12 Aralık
29. 13 Aralık

canlarım hepinizin kurban bayramını kutluyorum nevetnecım geçmişte yazdım sanırım adet oldum ben canım ya zaten kan testini almaya gittiğimde adet olmuştum sağlık olsun daha ateşimi ölçmeye başlamadım bugünden başlarrım artıkın
hamiş yokmu yaaaa

canlarım hepinizin kurban bayramını kutluyorum nevetnecım geçmişte yazdım sanırım adet oldum ben canım ya zaten kan testini almaya gittiğimde adet olmuştum sağlık olsun daha ateşimi ölçmeye başlamadım bugünden başlarrım artıkın
hamiş yokmu yaaaa

canım hoşgeldin nerlerdesin ya, çok merak ediyordum seni, adet olmuşsun hay allah ama üzülme ne yapalım, bu ay daha çok çalışırsın tatlım, inşallah bebişin yeniyıl hediyesi olur sana bu ay

mrb hatunsultan ablacim nasilsin gecmis bayramin mubarek olsun...
bu bayramin yuzu suyu hurmetine rabbim 2010 girmeden bebisini gobisine kondursun ins ins ins ablaciim.... opuyorumnanaktan

hamiş yokmu yaaaa

loveli ablacim kirmizilari gormussun cok uzuldum butun kalbimle diliyorum ins ins ins sende 2010 a girmeden bebisinin haberini alirsin ...

mrb hatunsultan ablacim nasilsin gecmis bayramin mubarek olsun...
bu bayramin yuzu suyu hurmetine rabbim 2010 girmeden bebisini gobisine kondursun ins ins ins ablaciim.... opuyorumnanaktan

merhaba minikim benim, ne güzel dua etmişsin sen öyle, amin küçüğüm amin inşallah hepimize, senin de bayramın mübarik olsun ablacım, iyiyim işte ne kadar iyi olunursa, tüm testlerin negatif çıktığı 41. günlük bir adet döneminde regl olmadan nasıl iyi olunursa kafayı yiyeceğim artık, çıldırdım bir sinir bir sinir sorma menopoz oldum galiba....

sinirimden bu akşam yemekten sonra temizlik yaptım vallahi bütün evi kaldırdım, bayram öncesi her taraf kalkmıştı üstelik...

ayyyyyy kiyamam ablacim yaaa aman sen genede fazla agir is yapma yorma kendini,,,ins ins ins bu gecikme cok guzel bi surprizle(meleginle)gelirde butun sinirin uzuntun hayal kirikligin hepsi ucaaarrr gider :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

YENİ AY YENİ UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım

X