Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tatlim ben hergun giriyorum gecmisi okuyorum bakiyorum kimse yok konusucak bende cikiyorum napim guzelim,,,zaten ben kafamda askiya aldim bebis isini atesde olcmuyorum bikac gundur cok rahatim walla ugrasmiyorum artik bebis de bebis diye,,,suanda yaptigim tek sey korunmamak,,,onun disinda hicbisey yapmiyorum ne ates olcme ne ovulasyyon takibi ne yumurtladigim gun iliski olsun takibi hic bisey,,,simdi boyle cok rahatim bebis ne zaman cani isterse ozaman gelsin ,,,bende seni ozledim caaniimmm gorusemiyoruz gercektende bak ben geldim sen yoksun ben gidiyorum sen geliyosun bi denk dusemiyoruz,,,,

aynen dediğin gibi canım şimdide sen yoksunn:1no2:
en doğrusuna karar vermişsin canım inşallah herşeyi kafandan attığın bu dönemde bebişin sana merhaba diyiverir bende zaten bu ayı ateş ölçeden geçirdim gerçekten insan o zaman daha rahat oluyooo ölçüm yaptığım zaman en ufak bi yükselme olsa hemen hamileyim sanıyodumm.dediğin gibi ne zaman gelmek istiyosa o zaman gelsin bebişşşşlerimiz inşallahhh dualarımız bu mübarek gecede kabul olurrrrr:Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar herkese iyi bayramlar diliyorummmm
öpüyorum dünyanın en güzel anne adaylarını yani bizleriiii opuyorumnanaktan opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aabeyazmelek atesin iyi gidiyo gunune de az kalmis insallah atesin dusmez

belos testi biraz erken yapmissin dr mumcunun sitesinde iliskiden 14 gun sonra sonuc veriyo diye okumustum atesinde iyi gidiyo insallah dusmez,,alalim artik yavas yavas hamile haberlerini

sagol gulus sen nasilsin nasil gidiyo

bende iyiyim canım saol
şimdi bu cümlenin arkasından gelmesi gereken iyi ya ne olsun uğraşıyoruz çoluk çocukla dememiz lazım değilmi Allahım bizde bu cümleyi en kısa zamanda kurarız inşallahhh rabbim dualarımızı duy nolurr:Saruboceq:

olcak insallah en kisa zamanda,,bende ikincisi icin ugrasiyorum kizimda cok kolay olmustu bu sefer gelmek istemiyo kimse,,

olcak insallah en kisa zamanda,,bende ikincisi icin ugrasiyorum kizimda cok kolay olmustu bu sefer gelmek istemiyo kimse,,

ayy canım senin bi kızınmı varrr bilmiyodum inşallah kardeşide en kısa zamanda ablasını bekletmeden geliverir:)))

19 aylik kizim 7 aydir ugrasiyoruz aslinda esimle fazla gorusemiyoruz isinden dolayi hep yurt disinda gecen ay kimyasal gebelik yasadim´´bu ay ovulasyon testleriyle takip ettim yumurtladigim gun esim ingiltereye uctu,,yani bu ay da bitti yuz de yuz eminim ki bu ay da olmadi kismet sen ne zaman dir bekliyosun

kıslzr burdamısınız napıosunuz bakıın

ben kac gundur arada girip takip ediyodum ev tasima telasimiz yeni bitti,,sen neler yapiyosun kasim aralik ayinda hamile kalmak isteyenler topiginde takip ediyorum sizi ezel de orda yanlis hatirlamiyosam,,

ben kac gundur arada girip takip ediyodum ev tasima telasimiz yeni bitti,,sen neler yapiyosun kasim aralik ayinda hamile kalmak isteyenler topiginde takip ediyorum sizi ezel de orda yanlis hatirlamiyosam,,

evet cnm benımde 2.bayram son gunum hayırlısı bakalıkm

canım ben 2 senelik evliyim evlendikten 1 ay sonra hamiş kaldım ama oda düşükle sonuçlandı maleseff.9 ay ara verdim 16 aydır istiyoruz ama olmuyooo klomen ve prengly tedavisi gördüm ama yinede olmadı dr aşılama yapalım dedi bende daha erken diye istemedim bakalım hayırlısı artıkkk ne zaman gelicek bebişimiz
sende sağlıcakla büyütürsün bebişini inşallahh en kısa zamandada kardeşi gelir inşallah aranıza öpüyorummmopuyorumnanaktan

şekerkız inşallah bayramda güzel haberlerini alırızz inşallah bayram şekerin geliverir sana:))))

gulus hic ummadigin bi zamanda gelir bebegin,,ben kizimdan once gebelikler yasadim troid hastasiyim doktor en son kurtaj oldugumda bana cok zor bebek sahibi olman demisti..hamile kalman cok zor hastaligin yuzunden de dusuk riski cok fazla demisti..kizima kazayla hamile kaldim ve saglikla tam zamaninda dogdu Allahin dedigi olur o en dogru zamani bilir..insallah sende normal yollardan kalirsin o da olmazsa asilama yapilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…