Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sağolun arkadaşlar.. inşallahhhh..

1.gün 29 ekim 36.4 R
2.gün 30 ekim 36.7R
3.gün 31 ekim ölçemedım ( adetim bıttı gıbı bışıy hıc boyle kısa surmesdı)
4.gün 01 kasım ölçmedim (damla damla bıttı)
5.gün 0 2 kasım 37.1 bu neya nıye boyle normalde bıle boyle cıkmamıştı
6.gün 03kasım 36.8
7.gün 04 kasım 36.2
8.gün 05 kasım ölçmedim
9.gün 06 kasım 36.0 seffaf akıntı
10.gün 07 kasım 36.0 uzayan seffaf akıntı
11.gün 08 kasım 35.9 uzayan seffaf akıntı
12.gün 09 kasım 35.9 akıntı
13.gün 10kasım 36.0 akıntı yok
14.gün 11 kasım 36.1 ıslaklık hissi var ovulasyon testi ıkıncı cızgı sılık
15.gün 12 kasım 36.1 ıslaklık hissi
16.gün 13kasım 35.9 akıntı var
17.gün 14 kasım 36.1 akıntı var
18.gün 15 kasım 36.1 akıntı cok yumurta akı gıbı
19.gün 16 kasım 36.1 akıntı var
20.gün 17 kasım 36.1 akıntı var
21.gün 18 kasım 36.1
22.gün 19 kasım 36.3 akıntı var (15 dak sonra olçtum)
23.gün 20 kasım 36.4
24.gün 21 kasım 36.1 akıntım uzayan akıntı gıbı kkızlar dustu bugun hıc nete gıresım gelmedı koyamadım tablomu gene dayanamadım ıste
25.gün 22 kasım 36.2 ölçmeyı unuttum lavobnaya kalktım gelınce olçtum ne kadarsaglıklı bılmem

gunaydın sekerkız bende test yapıyorum ama bır turlu cıft cızgıyı goremedım yaa acaba ates olcma dahamı ıyı kı

gunaydın sekerkız bende test yapıyorum ama bır turlu cıft cızgıyı goremedım yaa acaba ates olcma dahamı ıyı kı

cnm tavsıye ederım ates olçme gercekten yardımcı oluyo benımlıstem bıras karısık ama dıgerlerını bı ıncele bak

günaydın şekerciğim iyiyim hamdolsun.. sen nasılsın gülüm

ıyıyım cnm cok sukur dun bıras cnm sıkkındı gırmedım pek bugun cok ıyıyım.atesım dusuyo cıkıyo bılmemne dun akşam yatarken bır karar aldım artık takmıycam o benı taksın dımı ıyıce kafayı yedım ya.bu stress yaptıkca daha kotyuoluyo oluruna bırakıcam artıkın

canım bende senin gibi diye diye gördüm çift çizgiyi, ama fos çıktı.. aman deme dua niyetine geçer ha. ben geçen aylarda bembeyaz tek çizgi görünce 1 kere de göreyim ya falan demiştim senin gibi aha da gördüm işte:) gösterdi kaçtı derler ya aynen:)

canım benim ya Rabbim hayırlarla sonuçlendırsın inş... geçen sene benim kasım ayında olmuştu hem 2. yıldönümümüze hemde bayrama denk gelmişti çifte bayramımız olmuştu... inş seninde çifte bayramın olur

cnm benım gun ıçın bızlere 4 defa dılek kapısı acılırmış bu anlık sanıselık bırseymiş.ne zamna oldugunu anlayamazmışız.hanı dıyoruzya baska bışey ısteseymışım olucaktı falan dıe ıste boyleoluyomuş.abdulkadir durunun bır kıtabında okumuştum cnm.oyuzden hıc olumsuz bır dusunce aklımıza getırmıycez ne kendımız nede cevremız ıçın kızgınlıkla hersey soylenıyo esımıze aılemıze en sevdıklerımıze rabbım esırgesın bı o ana denk geldıgını dusunsene oyuzde posıtıf olmalıyız hep

amin cnm benım amin rabbım hepımızı sevındırsın inşallah

haklısın canım. ben de duymuştum buna benzer bişey... melekler duayı ayırtedemeden amin diyorlarmış. yani dua zannedebiliyorlarmış

HATUNSULTAN test yapacakmış bugün geçmiş sayfalarda okudum.. yaptı mı acaba?
nete girmediğine göre morali bozuk yoksa bize müjdeyi verirdi gibime geliyor

HATUNSULTAN test yapacakmış bugün geçmiş sayfalarda okudum.. yaptı mı acaba?
nete girmediğine göre morali bozuk yoksa bize müjdeyi verirdi gibime geliyor

yada sevıncını esıyle paylasıyor cevresıyle bızleı unuttu ınsallah boyledır cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…