Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

lovelim nedense bana hamileymişsin gibi geliyor 1-2 gündür.. ama sana söylemek istemedim umutlandırmamak için. ama sadece bir his.. hani yazmışsın ya UMUT HEP VAR diye, belki de ondan bana öyle geldi.. hayırlısı hakkımızda

şanslıcım Allah yardımcın olsun bu ay olmadıysa inşallah bir dahaki ay olurda ameliyat olmana gerek kalmaz
inşallah bebişin seni son ay ameliyattan kurtarırr inşş:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::

saol tatlim allah razi olsun ,,,aralik 17 de randevum var ozaman gittigimde ameliyat icin konusucakmisiz sanirim,,,bu 1 ayida yumos var belki bu ay tutar diye verdi yani 4 hafta icinde belli olur nasil olsa hamile olup olmadigi dedi heralde,,,ama zaten bugun ayin 20 si leke geldi yarin baslasa
21 kasim regl 1.gun olur
26kasim da biter
diger adet de yine 24 gunde 1 olsa 15 araliga denk gelir ozamana hamile kalmis olsam 17 sinde gidince belli olurmuki hamis olup olmadigim yada gec dollenme olurda 17 sinde hamile olmadigim zannedilip ameliyat edilirsem ama aslinda gec dollenmeden dolayi hamisligim gozukmesse naparim ben ozaman icerdeki butun organlari(karin bolgesindeki) kontrol edicekler yani bebis varsa orayada el atarlarsa nolur ozaman ayyyyyyyyyyyyyy aaaayyyyyy deli olcam yaaa,,,,annemde sasirdi kizim neden boyle az araliklarla oluyosun sen duzenli olurdun dedi uzuldu bende aamaannn artik nolursa olsun walla yaa skldim dedim,,,,esimde duydu ama oyle gercekten artik isteyip istemedigimi bilmiyorum biktim artik heray ayni seyleri beklemekten,,,uuuuuuuuffffffffff ben artik okuluma baslamak istiyorum yaaaa mafoldumben mafoldumben mafoldumben hic bisey dusunmek istemiyorum mafoldumben mafoldumben mafoldumben............

arkadaşlar bal-çörekotu-tarçın karışımı nasıl yapılıyordu. eşim şu an yapmaya çalışıyorda:)
acil cevap bekliyorum canlarım

o sanırım topiği var oraya bak canım tam miktarı bilmiyorum
ben yiyemedim midem ağırdı en fazla 3 gün yapabilildim

umut hep var olmalı umut olmadan yaşnmaz gibime geliyor tubam ya ağzından bal damlıyor beklentim yok inan bu ay olmazsa bir sonraki olana kadar anne olacağız kucağımızda minicik aşkımızın bir meyvesi rabbimizin mucizesi emaneti
evet anne olacağız :lepi::lepi:

ayyyyy canım ya kıyamam,inşallah rabbim bu zor durumundan kurtarır seni biran önce.bilemiyorumki bende o gün gittiğinden olup olamadığı belli olurmu acaba.insanın bir ayı bir ayını tutmuyokii.doktoruna bu şekil anlatınca bu durumun bi çaresine bakması lazımm bütün testlerini tahlillerini yapıp hamile olmadığından emin olduktan sonra ameliyat yapması lazım bence.Allah yardımcın olsun canım dediğin gibi okuluna başlasan en azından kafandan atardın herşeyi daha rahat olurdunn.inşallah herşeyin yolunda giderr.öpüyorum seniopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

resimimis çok geçmiş olsun tatlım, biliyorum hiç kolay değil, inşallah çabuk atlatırsın ve yeni bebeğin için daha sağlıklı bir şekilde çalışmalarına başlarsın, :1hug:

kizlar bu ay gebelik testi silik cikmisti reglem de bir gun gecikince kan vermeye gidiyordum, o sabah bir atesi mi olctum dusmus, kan vermeye gitmedim iki saate reglem geldi, demek istedigim ates olcme yontemi gercekten cok iyi cevap veriyor. tavsiye ederim. hamileligimde de gelmeyen reglemin ustune atesimin sabit kalmasindan anlamistim test yapmistim. o zamanda tuttmustu. ahh gene yuksek ciksa bir gun ahhh

cok saol tatlim yaaa walla destegin icin cok tesekkur ederim,,,bilmiyorum inanki arrtik hicbisey ,,,ne zaman adetim biticek ne zaman yumurtlicam hic emin degilim benim bildigim yumurtlama doneminden itibaren genelde 14 gun sonra adet olunur oyle degilmi ,,,hani 14.gun iliski sonra 14 gun koyuyosunya ustune 17 kasimda doktora gittim kocaaman yumos vardi doktorda dedi hatta iliski veriyorum die ama oda ne 3 gun sonra 14 nerde 3 nerde 3 gun sonra adet oluyorum anlamadim gitti walla alt ust oldum,,,evet ama oda buyuk ihtimal subatta baslicakmis sanirim bende simdilik eski okuluma devam ediyorum oyuzden en azindan evde oturup kendimi dinlemiyorum,,,saol tatlim ins ins ins hersey nasil hayirli olacaksa osekilde yoluna girer,,,bende seni opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan tatlim,,,kusura bakma cikmistim msjini gec gordum ve hemen cvp yazdim hayatim,,,

ins ins ins en kisa zamanda hayirlisiyla bebisini kucagina alirsin tatlim,,,rabbim gonlune gore versin hayatim,,,

resimimizzz çok üzüldüm canım gerçekten çok geçmiş olsun inşallah bidahaki ayy sağlıklı bi bebek yerleşir göbüşünee

resimimiş geçmş olsun canım.... sende mi katıldın bizim bunalım tayfasına Rabbim ellerini boş bırakmasın inş....
arkadaşlar nasılsınız? lovelim test yaptın mı

resimimis çok geçmiş olsun tatlım, biliyorum hiç kolay değil, inşallah çabuk atlatırsın ve yeni bebeğin için daha sağlıklı bir şekilde çalışmalarına başlarsın, :1hug:

resimmimis geçmiş olsun inşallah bir daha yaşamzsın saglıkla sıhatle gelir bebegin

sağolun arkadaşlar..

navetna bi site ismi vermiş herelde ateş ölçme de hamilelil şansını söylüyormuş herelde.. sen biliyor musun sitenin adını merak ettim

Yeni ay yeni umut
25 ekim 1.GÜN 36.3
26 ekim 2.GÜN 36.2
27 ekim 3.GÜN 36.1
28 ekim 4.GÜN 36.1
29 ekim 5.GÜN 36.3
30 ekim 6.GÜN 36.5
31 ekim 7.GÜN -----
1 kasım 8.GÜN -----*****
2 kasım 9.GÜN 36.2
3 kasım 10.GÜN 36.1*****
4 kasım 11.GÜN 36.1*****
5 kasım 12.GÜN 36.0 ÇATLATMA ıĞNESı SAAT 3
6 kasım 13 GÜN 36.1*****
7 kasım 14.GÜN 36.3
8 kasım 15.GÜN 36.5*****
9 kasım 16.GÜN 36.6
10kasım 17.GÜN 36.6
11kasım 18.GÜN 36.5
12kasım 19.GÜN 36.6 Kasık ağrısı beyaz akıntı bulantı var
13kasım 20.GÜN 36.3 aynen devam ediyor
14kasım 21.GÜN 36.6 Göğüs uçlarında hafif acı
15kasım 22.GÜN 36.5 Üşümüşüm
16kasım 23.GÜN 36.5 karnımın altında ağrı var ayaklarda ağrı var
17kasım 24.GÜN 36.5 Kasık ağrısı vel bel ağrısı iştahsızlık
18kasım 25.GÜN 36.5
19kasım 26.GÜN 36.6
20kasım 27.GÜN 36.6
21kasım 28.GÜN 36.5

BENıM BUGÜNKÜ TABLOM HANIMLAR BıR DERECELıK DÜŞÜŞ VAR YARIN DA DÜŞÜK ÇIKARSA KIRMIZILAR GELıYOR DEMEK

canım 0,1 lik düşüşler önemli değilmiş merak etme 36.5 den daha aşağı düşerse o zaman geliyor demek ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…