Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar günaydı hayırlı cumlalar
bol hmaişli günler
ben regl oldum malesef çok sancım var

1. 21 ekim 36.4 r
2. 22 ekim 36.4 r
3. 23 ekim 36.6 r
4. 24 ekim 36.6 r
5. 25 ekim 36.7 r
6. 26 ekim 36.6 r
7. 27 ekim 36.3 *****
8. 28 ekim 36.2
9. 29 ekim 36.2 *****
10. 30 ekim 36.5 *****
11. 31 ekim 36.4
12. 01 kasım 36.7 *****
13. 02 kasım 36.2
14. 03 kasım 36.2 *****
15. 04 kasım 36.5
16. 05 kasım 36.2 *****
17. 06 kasım 37.0
18. 07 kasım 36.5 *****
19. 08 kasım 36.3
20. 09 kasım 36.2
21. 10 kasım 36.6
22. 11 kasım 36.4
23. 12 kasım 36.3
24. 13 kasım 36.4
25. 14 kasım 36.2
26. 15 kasım 36.7
27. 16 kasım 36.3
28. 17 kasım 36.1 rrrrrr beklemediğim regl günüm
29. 18 kasım 36.2 gebelik testi negatif
30. 19 kasım 36.2
31. 20 kasım 36.3
günaydın kızlar hepinize, şekerkiz sağol bitanem hatırladım seni, doğru söylüyorsun havalardan belki de çünkü ateş ölçmek için uyandığımda üstüm açılmış ve üşümüş gibi oluyorum olduğundan belki üşüyorum üzerim açılınca, dediğin gibi belki de havalardandır,belki de ondandır, evim kaloriferli ama termostat ayarı gece modunda dur bakalım bekleyelim bugün de artık, regl olmazsam yarın tekrar test yaparım, ben sadece şimdiye kadar en uzun siklusum 28 gün olduğundan umutlanmaya başlamıştım ama testte olmayınca üzüldüydüm ya sağol tekrar bitanem opuyorumnanaktan

[ı]hayırlısı cnm bekleyelım bakalım hem yukselmış atesin[/ı]

evet daha iyiiym şükürler olsun.. hamdolsun Rabbime....
dün akşam dr. a gittim. hamielleik belirteliri sayfasında okudum kist olduğunda da test pozitif çıkmış bi arkadaşın. bende korktum test mi yanlış kist mi diye... dr alttan muane etmek istedi ben regl olduğum için rahatsız olurum dedim çok kanama görüyorum dedim, beni ikna edemeyince üstten baktı ama idrara sıkışık olmadığın için bişey göremem dedi.. adetten sonra kontrole gelirsin o zaman vajinal bakarız dedi. istersen test yapalım çin rahatlasın dedi be ses çıkarmadım ama baktım çıkarken yazmadı.bende tekrar girip yazmadınızdemedim. ümit etmek istemiyorum çünkü. bu ay bu kadar hayal kırıklığı yeter değil mi:KK66:
ters bi dr. du ya insan madem alttan baktırmıyorum git idrarrını tut faln der insan , test yaptırır en azından... çattık ya. ben de kızdım geldim. boşuna gitmiş oldum.. neymiş efendim karından göremezmiş, uğraşmak istemiyorum demiyor :)

bol hmaişli günler

tatlım sende mi katıldın bizim bunalımlar tayfasına...:KK66: bi daha ki ay inş armağanlarımız gelir.
tüm içtenliğimle dua ediyorum kardeşlerime

evet daha iyiiym şükürler olsun.. Hamdolsun rabbime....
Dün akşam dr. A gittim. Hamielleik belirteliri sayfasında okudum kist olduğunda da test pozitif çıkmış bi arkadaşın. Bende korktum test mi yanlış kist mi diye... Dr alttan muane etmek istedi ben regl olduğum için rahatsız olurum dedim çok kanama görüyorum dedim, beni ikna edemeyince üstten baktı ama idrara sıkışık olmadığın için bişey göremem dedi.. Adetten sonra kontrole gelirsin o zaman vajinal bakarız dedi. Istersen test yapalım çin rahatlasın dedi be ses çıkarmadım ama baktım çıkarken yazmadı.bende tekrar girip yazmadınızdemedim. ümit etmek istemiyorum çünkü. Bu ay bu kadar hayal kırıklığı yeter değil mi:KK66:
ters bi dr. Du ya insan madem alttan baktırmıyorum git idrarrını tut faln der insan , test yaptırır en azından... çattık ya. Ben de kızdım geldim. Boşuna gitmiş oldum.. Neymiş efendim karından göremezmiş, uğraşmak istemiyorum demiyor :)

[ı]haklısın cnm bazıları oyle sırf para ıçın bıle gel gıt yaptırıyolar[/ı]

tatlım sende mi katıldın bizim bunalımlar tayfasına...:KK66: bi daha ki ay inş armağanlarımız gelir.
tüm içtenliğimle dua ediyorum kardeşlerime

canım bende dua ediyorum inanın hepiniz için
tubacım inan bana hiç bunalımda değilim çok relaksım tınnnnn
neden onuda bilmiyorum

kızlar çiçekçik navetna ve bir iki arkadaş daha vardı ama hiçbirini göremyorum.. sizin haberniz var mı? çiçekçik hamile gibi geliyor bana süpriz yaacaklar herelde:KK66: Rabbim bize de gösterir inş bu süprizleri

ay canım yaaa, harikasın nasıl moral verdin bana bilsen ilginle, kaydirigubbakcemile5
canım bugün de 36.2 çıktı benim ateşim, benim bundan önceki ağustos ve eylüldeki ateşlerimi görsen şaşardın, 36.9 en düşük ateşim 37 üstü civarında seyrederdi hep, ama bu ay ne oldu anlayamadım, görüyorsun tablom çok düşüklerde seyrediyor ve bir düzen de yok zaten üç aydır 28 günde regl oluyorum ve kendimi bildim bileli bu en uzun siklusum ve bugün 30. gün hala gelen giden de yok..... dün sabah test yaptım negatif çıktı prettiycim yaa...

hımmm çok ilginçmiş gerçekten neden düştü ki vücut ısın ?? dur bakalım canım bi kaç gün daha bekle yarın kaç çıkacak ateşin belkim yükselir :teselli:

iyi akşamlar herkese arkadaşlar,
pes vallahi :umursamaz::umursamaz: 4 gündür buraya tablomu koyuyorum, kimse de çıkıp da bir şey demedi yani... ben de sizinle heyecan yaşamak istemiştim ama olmadı, kimse paylaşmadı, çiçekçim, sincapım, tiffçim olsaydı onlar nasıl bakarlardı bana ama. :teselli:
Biliyorum tablom çok karışık, hiç umut yok ama benim reglim de daha gelmedi tablom hiç bir şey ifade etmiyor ama ne yapayım iki ay ara vermiştim ateşe, bu ay başladım ve reglim geçti ama ateşimde hayır yok ki....

canım çok bilgim yok ateş ölçmede bende ikinci aya girmek üzereyim geçen ay geç başlamıştım hala bişey anlamadım çünkü üstüm açık olunca düşük kapalı olunca yüksek çıkıyo :) bu işi çözmek zor onun için merak etme bekleyip görelim bakalım kırmızılar gelmedikçe umut var

bol hmaişli günler

canım günaydın sende bize katıldın napalım bir sonraki ay inş hepimiz hamiş oluruz demekki beklenen ve hayırlı zaman değilmiş

evet daha iyiiym şükürler olsun.. hamdolsun Rabbime....
dün akşam dr. a gittim. hamielleik belirteliri sayfasında okudum kist olduğunda da test pozitif çıkmış bi arkadaşın. bende korktum test mi yanlış kist mi diye... dr alttan muane etmek istedi ben regl olduğum için rahatsız olurum dedim çok kanama görüyorum dedim, beni ikna edemeyince üstten baktı ama idrara sıkışık olmadığın için bişey göremem dedi.. adetten sonra kontrole gelirsin o zaman vajinal bakarız dedi. istersen test yapalım çin rahatlasın dedi be ses çıkarmadım ama baktım çıkarken yazmadı.bende tekrar girip yazmadınızdemedim. ümit etmek istemiyorum çünkü. bu ay bu kadar hayal kırıklığı yeter değil mi:KK66:
ters bi dr. du ya insan madem alttan baktırmıyorum git idrarrını tut faln der insan , test yaptırır en azından... çattık ya. ben de kızdım geldim. boşuna gitmiş oldum.. neymiş efendim karından göremezmiş, uğraşmak istemiyorum demiyor :)

tubacım dr gittinmi vajinal ultrasonu kabul edeceksin çünkü idrara ne kadar sıkışık olursan ol net göremiyorlar başta bende senin gibi korkuyordum utanıyordum ama napacaksın valla ilk rahim filmi çekildim korkumdan anstezi yaptırdım sonraki hafta dr vajinal ultrason bundan sonra göremem yoksa dedi 1 senedir gün aşırı gidip baktırıyorum alıştım artık oda yetmedi aşılama yaptırdım değişik aletler falan oda yetmedi kürtaj oldum of of kadınların çilesi şimdide biraz ara verdim bu arada boş durmayayımda ateş ölçeyim dedim ama yakında gene gün aşırı gitmeye başlıcam sende bir kere baktırsan sonra alışırsın zaten başkada çaremiz yokki

günaydın kızlar hayırlı cumalar hep aynı şeyi yapıyorum geçmişi okuyp cevaplayı sonra günaydın diyorum aklım biraz geç geliyo heralde:bbo: bugünkü tablom
1. gün 36,4 R
2. gün 36,2 R
3. gün 36,4 R (yarım saat geç)
4. gün 36,2 R
5. gün 36,4 R

ben anlamadım sıralı gidiyorum :)

1. 21 Ekim 36.4 R
2. 22 Ekim 36.4 R
3. 23 Ekim 36.6 R
4. 24 Ekim 36.6 R
5. 25 Ekim 36.7 R
6. 26 Ekim 36.6 R
7. 27 Ekim 36.3 *****
8. 28 Ekim 36.2
9. 29 Ekim 36.2 *****
10. 30 Ekim 36.5 *****
11. 31 Ekim 36.4
12. 01 Kasım 36.7 *****
13. 02 Kasım 36.2
14. 03 Kasım 36.2 *****
15. 04 Kasım 36.5
16. 05 Kasım 36.2 *****
17. 06 Kasım 37.0
18. 07 Kasım 36.5 *****
19. 08 Kasım 36.3
20. 09 Kasım 36.2
21. 10 Kasım 36.6
22. 11 Kasım 36.4
23. 12 Kasım 36.3
24. 13 Kasım 36.4
25. 14 Kasım 36.2
26. 15 Kasım 36.7
27. 16 Kasım 36.3
28. 17 Kasım 36.1 RRRRRR beklemediğim regl günüm
29. 18 Kasım 36.2 gebelik testi negatif
30. 19 Kasım 36.2
31. 20 Kasım 36.3
günaydın kızlar hepinize, şekerkiz sağol bitanem hatırladım seni, doğru söylüyorsun havalardan belki de çünkü ateş ölçmek için uyandığımda üstüm açılmış ve üşümüş gibi oluyorum belki de ondandır, evim kaloriferli ama termostat ayarı gece modunda olduğundan belki üşüyorum üzerim açılınca, dediğin gibi belki de havalardandır, dur bakalım bekleyelim bugün de artık, regl olmazsam yarın tekrar test yaparım, ben sadece şimdiye kadar en uzun siklusum 28 gün olduğundan umutlanmaya başlamıştım ama testte olmayınca üzüldüydüm ya sağol tekrar bitanem opuyorumnanaktan

baksana canım 0.1 artmış belki artmaya başlar artık başka hiç bi değişiklik yok mu peki canım , akıntı falan ??

aslında giderken nasıl bakıyrsa baksın diye gittim ama adetli olduğum için orda utandım sıkıldım birden işte ne yapayım... he birde daha önce 2 kez baktırdım ve 1 kez de düşük sonrası kürtaj oldum.. dr.un azizliine uğramıştım onun için bu korkuyu yenemiyorum... ilk bakan dr utanıyorum diye beni çok acıtmıştı aletlerden çok sözleriyle. eve ağlayarak gelmiştim. uzun mesele boşver canım ama şunu bil kötü bi anım olduğum için korkuyorum hala:)

neyse arkadaşlar ben kaçtım... biraz dinleneyim çok oluyorum... inş bugün test yapacak arkadaşlarımızın müjdelerini alırız

aslında giderken nasıl bakıyrsa baksın diye gittim ama adetli olduğum için orda utandım sıkıldım birden işte ne yapayım... He birde daha önce 2 kez baktırdım ve 1 kez de düşük sonrası kürtaj oldum.. Dr.un azizliine uğramıştım onun için bu korkuyu yenemiyorum... Ilk bakan dr utanıyorum diye beni çok acıtmıştı aletlerden çok sözleriyle. Eve ağlayarak gelmiştim. Uzun mesele boşver canım ama şunu bil kötü bi anım olduğum için korkuyorum hala:)

[ı]cnm benderahım fılmı cektırırken cok cnm yandı ve yarıda kalktım cektırmedım.ordakı ınsana benzeyen yaratık dovse daha ıyı bıton laf soyledı zaten darlık var bıde o masayla acıtınca cnm halıyle cok yandı.cocugu dusunmeden once bunları dusun dedı o anda zıplıycaktım tepesıne sınırlı sınırlı [/ı]

benim şeffaf akıntım geçen adet olmadan 1 gün önce başlamıştı ben hiç yumurtlamaya yormamıştım ama adetin son günü baktım devam ediyor ve daha dün yani 15. gün iyice azaldı. jusreader arkadaşımıza sormuştum meğer yumurtlama akıntısıymış çünkü geçen ay bal-çörekotu-tarçın kürünü uygulamıştım şimdi ben bu ay yumurtladım mı 15. güne kadar gelen şeffaf akıntı geçen aydan mı kaldı , bi daha 20. günlerde yumurtlar mıyım bilemiyorum ama çalışmaları bırakmadık tam gaz devam
akıntı olayını da ekliyim

7. gün 36.4 R (açık kahve uzayan akıntı + bal-çörekotu-tarçın )
8. gün 36.3 ( açık kahve uzayan akıntı + b-t-ç )
9. gün 36.2*** (şeffaf uzayan akıntı + b-t-ç )
10. gün 36.1 (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
11. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
12. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
13. gün 36.4 (şeffaf uzayan akıntı)
14. gün 36.2 ***(şeffaf uzayan akıntı )
15. gün 36.4 *** akıntım azaldı
16. gün 36.5 *** akıntım çok azaldı
17. gün 36.5 *** akıntı bitti
18. gün 36.6
19. gün 36.6
20. gün 36.7
21. gün 36.8 az beyaz akıntı
22. gün 36.8 az beyaz akıntı
23. gün 36.7 (1.5 saat önce ölçtüm)
24. gün 36.9
25. gün 36.7
26. gün 36.6 ( beyaz akıntı tekrar başladı)
27. gün 36.5 ( beyaz akıntı) + kasık ağrısı
28. gün 36.7 ( beyaz akıntı )
ateşim yükselmiş ama ben yine de tam güvenemiyorum ateşime , sıcaklamışım çok uyandığımda biraz omuzlarımı açtım falan sonra tekrar örtündüm bir süre sonra bi daha ölçtüm 36.4 çıktı şimdi hangisi doğru ???:uhm:

Son düzenleme:
loveli nerdesin test yaptın mıııııı ??? inşallah güzel haberler veririsin bizlere :))

benim şeffaf akıntım geçen adet olmadan 1 gün önce başlamıştı ben hiç yumurtlamaya yormamıştım ama adetin son günü baktım devam ediyor ve daha dün yani 15. Gün iyice azaldı. Jusreader arkadaşımıza sormuştum meğer yumurtlama akıntısıymış çünkü geçen ay bal-çörekotu-tarçın kürünü uygulamıştım şimdi ben bu ay yumurtladım mı 15. Güne kadar gelen şeffaf akıntı geçen aydan mı kaldı , bi daha 20. Günlerde yumurtlar mıyım bilemiyorum ama çalışmaları bırakmadık tam gaz devam
akıntı olayını da ekliyim

7. Gün 36.4 r (açık kahve uzayan akıntı + bal-çörekotu-tarçın )
8. Gün 36.3 ( açık kahve uzayan akıntı + b-t-ç )
9. Gün 36.2*** (şeffaf uzayan akıntı + b-t-ç )
10. Gün 36.1 (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
11. Gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
12. Gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
13. Gün 36.4 (şeffaf uzayan akıntı)
14. Gün 36.2 ***(şeffaf uzayan akıntı )
15. Gün 36.4 *** akıntım azaldı
16. Gün 36.5 *** akıntım çok azaldı
17. Gün 36.5 *** akıntı bitti
18. Gün 36.6
19. Gün 36.6
20. Gün 36.7
21. Gün 36.8 az beyaz akıntı
22. Gün 36.8 az beyaz akıntı
23. Gün 36.7 (1.5 saat önce ölçtüm)
24. Gün 36.9
25. Gün 36.7
26. Gün 36.6 ( beyaz akıntı tekrar başladı)
27. Gün 36.5 ( beyaz akıntı) + kasık ağrısı
28. Gün 36.7
ateşim yükselmiş ama ben yine de tam güvenemiyorum ateşime , sıcaklamışım çok uyandığımda biraz omuzlarımı açtım falan sonra tekrar örtündüm bir süre sonra bi daha ölçtüm 36.4 çıktı şimdi hangisi doğru ???:uhm:

[ı]cnm ılk olçtugunu baz al.[/ı]

X