Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tubacım ne kadar üzüldüm bilemezsin kardeşimden böyle bi haber gelse canım bu kadar yanardı ancak
Allah yardımın olsun
bu arada bende test yaptım NEGATİF reglim gelmedi ateşim 36 ya düştü bu ateş ölçmek gerçekten işe yarıyor aslında ben test yapmayacaktım ama eşim çok istedi
HAYIRLI ZAMANDA HAYIRLI BEBEK diye dua etmeye devam

amin cnm ınsallah gusel sonuç alırız hepımız.evet gusel dostlulşar kuruyoruz .cnm bizde 1bucuk senedır ıstıyoruz.

canım benim çok duygulandım. teş ederim desteğin için.. szleri çok seviyorum... ve sizleri üzdüğüm için çok kızıyorum kendime. neyse 1 günlük de olsa sevindik ama değil mi
evet duaya devam... hepmiz biririmiz için çok dua edelim ne olur canlarım

haklsısın cnm hayırlı zamanda hayırlı evlat sahıbı olmayı nasıp etsın rabbım hepımıze

arkadaşlar bişey soracağım bilgisi olan varsa yazar mısınız
idrar testleri kist yada kimyasal gebelik olduğu zamanda da pozitif çıkar var mı aranızda..

ay Tubacım canım geçmiş olsun çok.
ama ben anlamıyorum, bhcg yokken o testte silik çizgi çıkmazki??
adetinde bir gariplik olursa, bence yinede gidip bir kanda baktır canım.
tahmin ederim cok üzüldün ama her işte bir hayır vardır canım.
sen hiç öyle "ben nerde anne olmak nerde" deme canım, günah vallahi.
Allahım hepimize tattırsın bu güzel duyguyu.

ay Tubacım canım geçmiş olsun çok.
ama ben anlamıyorum, bhcg yokken o testte silik çizgi çıkmazki??
adetinde bir gariplik olursa, bence yinede gidip bir kanda baktır canım.
tahmin ederim cok üzüldün ama her işte bir hayır vardır canım.
sen hiç öyle "ben nerde anne olmak nerde" deme canım, günah vallahi.
Allahım hepimize tattırsın bu güzel duyguyu.

justreader tatlım teşekkür ederim.. anne olmak bazen çok uzak geliyor ondan öyle yazdım .. est isyan itiraz değil benimkisi Allah korusun... evet b-hcg yoksa çıkmaz bende öyle biliyordum ama demekki oluyormuş. mesela yanlış sonuç 1000 kişiden birine falan denk geliyorsa bu defalıkta bana denk geldi

çok kötüüyüm ya ne olur bişeyler yazın... tamda herşeyi aklımdan atmışken niye bu silik çizgi .... ümitlendim boşuna.... ne büyük imtihanın içersindeyim.. ben nerdeeeeeeeeee anne olmak nerdeeeeeee

canım senin adına üzüldüm ama yapacak bişey yok sadece ümidimizi yitirmememiz gerekiyor bak ben 7 yıllık evliyim hala çocuk yok ve benden daha kötü durumda olanlar bugünümüze şükrediyorum mutluyuz huzurluyuz ve anlayışlı kocalara sahibiz bir sürü arkadaşım var çocuğu olmayan kocaları yüzünden sıkıntı çeken onlar bırakınca kaynanaların devreye girdi ortamda olanlar var içlerinde ne yapalım Allah bize nasip ettiği zaman yaşayacağız bu duyguyu nasip etmezsede kocalarımıza ve bize sağlıklı ömür versin ne diyelim

Ayşecim kist falan oluşmuş olmasın günün geçeli baya oldu sanırım senin ama unutma testte 3. ayında olupta çıkmayan hınzır bebekler var yerimseniben

çok kötüüyüm ya ne olur bişeyler yazın... tamda herşeyi aklımdan atmışken niye bu silik çizgi .... ümitlendim boşuna.... ne büyük imtihanın içersindeyim.. ben nerdeeeeeeeeee anne olmak nerdeeeeeee

canım senin adına üzüldüm ama yapacak bişey yok sadece ümidimizi yitirmememiz gerekiyor bak ben 7 yıllık evliyim hala çocuk yok ve benden daha kötü durumda olanlar bugünümüze şükrediyorum mutluyuz huzurluyuz ve anlayışlı kocalara sahibiz bir sürü arkadaşım var çocuğu olmayan kocaları yüzünden sıkıntı çeken onlar bırakınca kaynanaların devreye girdi ortamda olanlar var içlerinde ne yapalım Allah bize nasip ettiği zaman yaşayacağız bu duyguyu nasip etmezsede kocalarımıza ve bize sağlıklı ömür versin ne diyelim

Ayşecim kist falan oluşmuş olmasın günün geçeli baya oldu sanırım senin ama unutma testte 3. ayında olupta çıkmayan hınzır bebekler var yerimseniben

ay karışıklık oldu mesajlar çiftleşti neyse merhaba kızlar bugün nasılsınız kendinizi güçlü ve neşeli hissedin bayrama az kaldı temizlik üffff bak aklıma geldi canım sıkıldı erzurumun temizlik anlayışı çok faklı bileniniz varsa geçen haftadan beri millet ev temizliyo ben hala başlamadım inş yetiştirebilcem çok çalışmam lazım çok bugünkü tablom
1. gün 36,4 R
2. gün 36,2 R
3. gün 36,4 R (yarım saat gecikmeli)
4. gün 36,2 R

1:2kasım:36,4
2:3kasım:36,2
3:4kasım:36,3
4:5kasım:36,0
5:6kasım:36,4(3de yattım 10da ölçtüm)
6:7kasım:36,1
7:8kasım:36,1 adetim bitti
8:9kasım2:hulya:
9:10kasım:36,2[/QUOTE]
10:11kasım:36,1:hulya:
11:12kasım:36,1:hulya:
12:13kasım:36,1[/QUOTE]
13:14kasım:36,2
14:15kasım:36,3:hulya:
15:16kasım:36,1:hulya:
16:17kasım:36,2 akşam 1de yattım
17:18kasım:36,4:hulya:
18:19kasım:36.5:hulya:

yumurtam çatlamışmı kızlar sizce..

sekerkız canım gözün aydın ateşin artmış benimde arttı
resimmis ve diger arkadaşımızıda tebrik ederim allah saglıklı hayırlı evlat versin kucagına almayı nasıp etsin
tuba lütfen böyle düşünme allahım ogünleri bizlerede gösterecek test neden öyle çıktı anlamadım yani
hayırlı zamanda hayırlı evlat versin kucagımıza almayı nasip etsin ben bebegimi kaybettim hastaneden eli boş çıkmak ne kadar agır geliyor insana anlatamam oyüzden vardır bundada bir hayır

tuba cım cok uzuldum ama uzuntununde faydası yok,,dıger ayları umutla sabırla beklıcez...benım gecmıs yazılarıma bakarsan hamıle olmadıgım halde uc kez net sılık cızgıyı yakaladım ve ıkı fırmayıda sıkayet ettım,,ceva tabıkı alamadım ama cok buyuk hayal kırıklıkları yasadım,,,testte pozıtıf kanda negatıf,,olabılıyo boyle seyler,,allah esıne ve sana saglık sıhat versın bı gun gelcek elbet melegın

npsl canım yanlı hatırlamıyorsam geçen ay k.gebelik yaşamıştın değil mi?
testlerin pozitif miydi

npsl canım yanlı hatırlamıyorsam geçen ay k.gebelik yaşamıştın değil mi?
testlerin pozitif miydi

tubacım sılık cıkmıstı sonra beta hcg 79 cıktı sonra hızla dustu ve hastalandım,,,daha oncede uc kere sılık cıkmıstı ama sonuc kanda negatıftı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…