Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canın saolsun tatlım yeni bi ay başladı üzülme

ateşin iyi gidiyo canım sabitlenmiş gibi inş hamişsindir kaç gün daha beklicez asıl günü sabırsızlanıyorumdadelikafadulden

evet canm bende ıkı aydr burda takılmaya baslmstım ve suana 6 haftalık hamlyım

cok sevındım Allah saglıkla kucagına almak nasıp etsın ben ben bu ay kımyasal gebelık gecırdım ılk tahlılım 79 ..140 sonra dusmeye basladı..ılk defa bu ay atesımı olcmeye basladım..ınsallah ıse yarar..bı tane kızım var 19 aylık ıkıncıyı ıstıyorum

can sen gec yumurtlamıs olabılırsın..adet dongun kac gun suruyo bılmıyorum ama atesın sabıtlenmıs ınsallah boyle kalır..ya da yukselır

bi de bana progesteron tahlili yaptır cuma günü o gün adet günüm ayrıca sence neden istedi onu

progestorunun çocuğun tutunmasına yardımcı olan hormon olduğu için istemiştir eğer değerlerin düşükse bebeğin düşmemesi için hap yada iğne tedavisi verecek tamamen doğal bişey benim düşük olduğu için klomeni bırakınca progesteron almaya başlıyorum korkacak bişey yok zaten normalse değerin ilaç tedavisinede başlamasına gerek kalmaz ama bu arada kanaman olursa hemen git çünkü bebek yerleşme kanamasıda olabilir düşük kanamasıda unutma canım umarım herşey normaldir:Saruboceq:

can sen gec yumurtlamıs olabılırsın..adet dongun kac gun suruyo bılmıyorum ama atesın sabıtlenmıs ınsallah boyle kalır..ya da yukselır

onu bende bilemiyorum işte tatlım bilsem zaten 1 senedir hamile kalırdımmafoldumben
şimdi çatladığım günün üstünemi 14 gün sayacağım ben:uhm:

ya bısı sorcam o uzayan akıntı bendede oldu.aama ben ovulasyon testıde yapıordum bı yandan .ovulasyon testı yaptıgımda o uzayan akıntı oldugunda sılık cızgı vardı..3-4 gun sonra test pozıtıf oldu..bu ne sımdı

benim şeffaf akıntım geçen adet olmadan 1 gün önce başlamıştı ben hiç yumurtlamaya yormamıştım ama adetin son günü baktım devam ediyor ve daha dün yani 15. gün iyice azaldı. jusreader arkadaşımıza sormuştum meğer yumurtlama akıntısıymış çünkü geçen ay bal-çörekotu-tarçın kürünü uygulamıştım şimdi ben bu ay yumurtladım mı 15. güne kadar gelen şeffaf akıntı geçen aydan mı kaldı , bi daha 20. günlerde yumurtlar mıyım bilemiyorum ama çalışmaları bırakmadık tam gaz devam
akıntı olayını da ekliyim

7. gün 36.4 R (açık kahve uzayan akıntı + bal-çörekotu-tarçın )
8. gün 36.3 ( açık kahve uzayan akıntı + b-t-ç )
9. gün 36.2*** (şeffaf uzayan akıntı + b-t-ç )
10. gün 36.1 (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
11. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
12. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
13. gün 36.4 (şeffaf uzayan akıntı)
14. gün 36.2 ***(şeffaf uzayan akıntı )
15. gün 36.4 *** akıntım azaldı
16. gün 36.5 *** akıntım çok azaldı
17. gün 36.5 *** akıntı bitti
18. gün 36.6
19. gün 36.6
20. gün 36.7
21. gün 36.8 günde bir defa gelen beyaz akıntı
22. gün 36.8 beyaz akıntı
23. gün 36.7 beyaz akıntı ( 1.5 saat önce ölçtüm )
ancaak sabah bi uyandım 10 gibi benim ateş 37.6 olmuş grip oldum geneeee , ya kızlar bu ay 3. kez grip oluyorum öğrencilerden mi geçiyor ne ??
bu arada nevetnanın dediği ateş grafiğimi yaptım 15. gün yumurtlamışım ...

ateşin iyi gidiyo canım sabitlenmiş gibi inş hamişsindir kaç gün daha beklicez asıl günü sabırsızlanıyorumdadelikafadulden

cansencim saol canımmmm inşallahhhh benim tarih 20 kasım 5 gün daha var anlıycannn :bbo:laelaelaelaelae

canım inşallah yerleşme düşüşüdürr.. siz de bırakmışsınız çalışmayı artık , valla biz de bi bıraktık başlayamadık sonra, zaten yine grip gibiyim
kocama geçmesin diye çok temkinliyim aynı eve iki hasta çok geliyor yerimseniben

sen de çok tatlısın yengeç annesi , canım senin ateşin ovulasyondan kaç gün sonra düştü ??

hayırlısı canım hani bu topicte herkes diyor 'yeni ay yeni umut ' inşallah bebeğin çok bekletmeden gelir ..

canım ya aynı dertten muzdaribiz ama veren Allah beklicez çaresiz... bizim de tammm 15 ay oldu biliyo musun benimle beraber evlenen arkadaşlarım hep doğurdu . bütün testler yapıldı hem eşime hem bana , rahim filmi çekildi çok şükür hiç bir rahatsızlığım yok sadece bekliyoruz ...annem her tel. konuşmamızda benden mutlu haberi duymak istiyo ama henüz yok tabii mutlu haber dilerim Allahımdan bu ay bana bebeğimi getirir.. öle işte canım 'bebişler hemencecik gelsin inşallah...':1hug:

canım valla değerin süper artmış, aslında sen seninkine benzeyen idrar testini bi daha koysan da tekrar baksak ikinciyle aynı koyulukta çıkmazmış ki genelde ...

canım ben diyorum ki çalışma süper alkisalkisalkis ama sanırım henüz çatlamamışsın ..

kızlar bu ay ılk defa tablo yaptım her sabah 8.30. ıle en gec 9 da olcuyorum ...yorum yaparmısınız

bu ay kür yapıcaktın sanırım canım başladın mı b-t-ç ye ???
yeni ayın hayırlı olsun canım inşallah bu sefer bu sefer bebişin gelir ve hiç gitmez :CüvCüv:

ateşin iyi gidiyor tatlım eh 15. gün çatladıysan değerlendirmişsiniz günü inş hamişsindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…