Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ktg anlaşıldı senin durumun. doğum kontrol hapını bir gün bile bıraksan kanama olabilir. Zaten doğum kontrol hapı kullanırken adet olacağın güne gelince hap bitiyor boş hapları içiyorsun ve adet görüyorsun ya. Hap kullanırken hamile kalmak yüzde 1 ihtimalden bile düşük. Çünkü haptaki hormonlar yumurtlamayı bastırıyor, içlerindeki hormonla döngüyü taklit ediyorlar. Yani adet görünce gerçekten yumurtayı atmış olmuyorsun. Sen hapa devam edersen kanaman biter canım. Neden bıraktın ki 19. günde? Doktor mu dedi?

hayır cok yordu beni bide cabucak bitsin adet olayımda artık cocuk için calısayım istiyorum kist gittyse klomene baslıycaz gecen ay baslayacaktık durduk yere kıst cıktı

Canım benim üzülme diycem ama biliyorum yaşadığın hayalkırıklığını. Şöyle düşün önünde yeni ay ve yeni umut var. Gençsin, güzelsin, eşin de yanında maşallah. Bu yolda beraber ilerleyeceğiz ve çok geçmeden bizim de bebişlerimiz olacak. Benim de bütün belirti dediklerim şu anda yok oldu, sıfır. Vücudum benimle sıkı dalgasını geçiyor. Neyse buna da şükür en azından yumurtlamayı tespit edebildik.

Kızlar ben regl oldum :gitme:

cnm benım hayırlsıı olsun yenı ay yenı umut hep dedıgımız gıbı bu ay bende cok umutluydum ama adet oldum.nasıp zamanımız var demekkı.en azından yumurtlaman gerceklesıyo adetın duzenlı bunlar ıcın sukret bırde esın kontrolden gectımı cnm

günde ne kadar içeceksin canım..levotiron mu kullanıyorsun? sonucun aşırı yüksek değil canım ben 23 leri gördüm.. biran önce normal değerlerine düşer de bebişine kavuşursun inşllah..

Hazır kuşum üstelik 4 tanesi birden hazır :)))) Ama hiç inanasım yok. Daha doğrusu ne umutluyum ne umutsuz öyle nötr nötr takılıyorum. Asıl sen kendine bak :))) Şimdiden düşün bakalım babaya haberi nasıl vereceksin :) Yani seni gaza getirmek istemem ama hem belirtilerin hem ateşin öyle paralel ki maşallah sen de hamiş değilsen biz gidelim bu diyarlardan

inşallah çift çizgi bekleyen herkez çıkartır çizgileriiiiii :Saruboceq:
waaayyy 4 test kaydirigubbakcemile3
sabah erkenden gelmeye çalışıcam. ama eşim bu sabah zorla yaptırtıcaktı kaydirigubbakcemile3 elinden zor kurtuldum. yarın sabah başımda bekler :roflol:
ama mutlaka haber vericemmmm
bayramımız olur inşallahhh :sm_cool:
benim tabloma göre varsa çıkar hemi??

16 Ekim --- 1.gün ---regl başlangıç
17 Ekim --- 2.gün ---
18 Ekim --- 3.gün --- regl bitiş
19 Ekim --- 4.gün --- ***
20 Ekim --- 5.gün ---
21 Ekim --- 6.gün --- ***
22 Ekim --- 7.gün ---
23 Ekim --- 8.gün --- ***
24 Ekim --- 9.gün ---
25 Ekim --- 10.gün --- ***
26 Ekim --- 11.gün ---
27 Ekim --- 12.gün --- ***
28 Ekim --- 13.gün --- 36.1 --- ***
29 Ekim --- 14.gün --- 36.1 ---
30 Ekim --- 15.gün --- 36.2 --- ***
31 Ekim --- 16.gün --- 36.1 ---
01 Kasım -- 17.gün --- 36.4 --- şeffaf uzayan akıntı
02 Kasım -- 18.gün --- 36.2 --- *** ***
03 Kasım -- 19.gün --- 36.3 --- *** akıntı arttı
04 Kasım -- 20.gün --- 36.5 --- *** akıntı arttı
05 Kasım -- 21.gün --- 36.5 ---
06 Kasım -- 22.gün --- 36.5 --- ***
07 Kasım -- 23.gün --- 36.6 --- akıntı fazla
08 Kasım -- 24.gün --- 36.4 --- akıntı devam
09 Kasım -- 25.gün --- 36.6 --- akıntı devam
10 Kasım -- 26.gün --- 36.5 --- bulantı çok
11 Kasım -- 27.gün --- 36.7 --- akıntı devam

Evet bence çıkar :)))))) Maşallah tablonu örnek tablo seçicem topikte. Zaten testi yapar yapmaz sabahın köründe bekliyorum haaaa

ben gittim belki gece girerim gene. iyi ki koca buralarda değil yoksa boşardı beni bu kadar çok buralarda geziniyorum diye PPP

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…