Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

reglimden beriki değerlerim böyle arkadaşlar..
1 GÜN: 35,9
2.GÜN:36,0
3 GÜN:36,0
4.GÜN:35,9
5 GÜN:36,0
6 GÜN:36,0
7 GÜN.:36,0
8 GÜN:36,0
9 GÜN:35,9
10 GÜN:36,2
11,gün:36,0
12.gün:36,0
13.gün:36,1

alala hala yumurtlama gözükmüyor.. akıntımdan belli.. yakın ama daha olmadıı.. sanırım 15 .gün yumurtlucam ben.. hayırlsıı artık..

inşallah hamişsindirde bu strese değer canım. talcid veya renei tarzı mide ilacı al iyi geliyor canım.

tinycim, senin sanki 12.gün yumurtlama olmuş, umarım değerlendirmişsinizdir.
Bol şanslara.s.

Armağancım, eğer 15. gün diyorsan, bence şimdiden başlayın çalışmalar aksatmadan. Yumurtlamadan önceki 2 gün ve sonraki 2 güne kadar değerlendirmek lazım.a.s.

1.GÜN 36,5
2.GÜN 36,7
3.GÜN 36,4
4.GÜN 36,2
5.GÜN 36,0
6.GÜN 36,2
7.GÜN 36,3
8.GÜN 36,2
9.GÜN 36,4*
10.GÜN 36,3*
11.GÜN 36,3*
12.GÜN 35,9*
13.GÜN 36,0
14.GÜN 36,0
15.GÜN 36,1
16.GÜN 36,3*
17.GÜN 36,2
18.GÜN 36,2
19.GÜN 36,1*
20.GÜN 36,1
21.GÜN 36,3*
22.GÜN 36,4
23.GÜN 36,4*
24.GÜN 36,5
25.GÜN 36,7
26.GÜN 36,3
27.GÜN 36,4*
28.GÜN 36,6
29.GÜN 36,6
30.GÜN 36,6

benim ateste henüz düşme yok.ama kasıklarımda şişkinlik ve agrı var uzun süredir.2 gündür arttı.eğilip dogrulurken batıyor resmen.sol taraf özellikle.gecen ayda böyle gecikti.33.gün adet oldum.3 gün daha beklicem.gelmezse o zaman test yaparım.
benim son zamanlarda adetlerim gecıkmeye basladı arkadaslar ya.önceden 28.gün hiç şaşmazdı.dr.kist falan yok gayet iyi görünüyor dedi en son gidişimde.neden olabilir acaba bu gecikmeler.

Nurcum nerelerdesin? Merak ettim durumun nedir canım? Bu arada ben adet tarihlerimi de not alıyorum buna göre adet döngüm baya garip çıktı:))

10.12.2007
11.01.2008---33--gün

11.01.2008
08.02.2008---29--gün

08.02.2008
05.03.2008---27--gün

05.03.2008
03.04.2008---30--gün

03.04.2008---buda son adet tarihim buna göre 30. günüm ne yani buay 33 e geri mi dönüyorum acaba?

nurcum bende senin gibi düşünüyorum ama bu ay herzamankinden farklı olarak göğüs ağrım daha doğrusu sızım çoktu şuan hala benim de sol kasığımda ara ara kasılmalar oluyo. Benim telaşım yarın annemler yazlıklarına gitmek istiyor tabi biz götürecez ve tamamen toplanan ev yerleştirilecek bir de 4-5 saatlik araba yolculuğu var. Acaba diyorum bişey varmıdır? varsa da zaten bu olacaklardan sonra allah korusun kalmaz diye korkuyorum(

Ay çenem düştü ama şimdi telden öğrendim kuzenim hamileymiş ve tek belirti 2 gün gecikme ve şimdiye kadar hiç olmayan göğüs ağrılarısının bu ay olmasıymış nurcum ve diyorki bu ay belkide yanliızca 2 kez ilişki oldu:)) veren allah veriyor kızlarrr:)))

ben tarihlerimi kaydetmedim canım.sadece gece ayı kaydettim.ama son zamanlarda gecıkmeli olmaya basladı.hep 28.gün olurdum saati bile şaşmazdı dıyebilirim.dr 35 günü geçmezse normal dedi ama niye oluyor merak edıyorum.

valla durumum da bildiğin gibi canım kırmızıları bekliyorum.
bu arada canını sıkma canım ısında öyle pek düşüş yok :)))

ayyy...kuzenin adına çok sevindim canım ya.tebrik ederim.umutsuz olmamak lazım demekki.
haklısın oldu mu oluyor işte:)))
sen de dikkat et canım belki de bebişin gelmiştir.yorma kendini fazla..

biz de her belirti olsun diye bekliyoruz.bazıları birsey hissetmediği halde hamile oldugunu ögreniyor.benım eltim de mesela sadece adetim gecıktı belirti yoktu diyordu.insallah hayırlısıyla gelir bebişler bizim de

biz de her belirti olsun diye bekliyoruz.bazıları birsey hissetmediği halde hamile oldugunu ögreniyor.benım eltim de mesela sadece adetim gecıktı belirti yoktu diyordu.insallah hayırlısıyla gelir bebişler bizim de

Amin canım tek dileğim valla:)) ama bizde adetimizi kestiremiyoruz ki gecikiyomu normal döngümü bir türlü anlayamadım. Dediğim gibi şu yolculuk olmasaydı hiç takmazdım bu kadar ama karnımın içi gurul gurul ya çok gaz var yada hastalanacam bilmiyom artık:))) Düşünmekten ateş bastı yüzüm yanıyoooo (eşime söyledim bugün test alacak biliyorum henüz çok erken ama yolculuk öncesi yapayım dedim)

evet canım ben de gecikip gecikmediğini kestiremediğim için bekleyebildiğim kadar bekleyeyim diyorum.testleri hazırladım h.sonu için.eczane beni tanır oldu ya offf.ona da canım sıkılıyor.birsey demeden daha elime vermeye basladılar .bır an önce hamiş kallsam bari.test almak da zulüm oldu artık çünkü.
ben de heyecan yaptım adına.yarın haber ver testi yapınca canım.tamam mı?insallah vardır birseyler .

merhaba arkadaşlar ben ateş ölçmeyi hiç denemedim.bişi sorcam.bugün adet olmam gerekiyor.normalde adetten 2gün önce akıntıyla birlikte pembe lekeler gelirdi ve kasıklarım her an adet olcakmış gibi agrırdı.ama bugün hafif kasıklarım agrıyor ve ateşim 36.7 adet olması gereken birinde bu derece normal mi ?yada eger gebelik varsa kaç derece çıkması gerekirdi?

canım ateşini ne zaman ölçtün sabah uyanır uyanmaz ölçülen ateş önemli birde yapı meselesi herkesin ateşi farklı oluyor...

canım kızlar diyorlarki idrar için çok erken çıkmayabilir en iyi kan testi yaptır. İyice karıştı kafam. Olacaksamda olsam bari bunca teraneye gerek kalmasa:))

canım kızlar diyorlarki idrar için çok erken çıkmayabilir en iyi kan testi yaptır. İyice karıştı kafam. Olacaksamda olsam bari bunca teraneye gerek kalmasa:))
sorma canım ya aynen.
peki ya canım en geç ne zamana kadar belli olur idrarda.ben yarını adet günü baz alarak ona göre test yapmayı düşünüyorum.kafam çok karıstı valla.pazar günü test yaparım.p.tesiye kadar gelmezse de dr a öyle giderim diye düşünüyorum da.pazar erken mi dersin.:uhm:

panoracım 12.günü değerlendirdim canım. sağ kasığımda ağrı vardı öyle hissettim .benim zaten sağ kanal açık . umarım bu ay tutar.
sağol cevabın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…