Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

arkadaslar dun gece yazmıstım adet gunum dundu bugun ıkıncı gecıkme gunum...atesım son uc gundur fazla..dun sabah olctum 36.9 koltuk altı 37.1 dıl altı bu sabah yıne aynı dayanamadım test yaptım ıkıncı cızgı acık renk ve sılık..test bozukmu acaba..sanırım en ıyısı kan tahlılı

arkadaslar dun gece yazmıstım adet gunum dundu bugun ıkıncı gecıkme gunum...atesım son uc gundur fazla..dun sabah olctum 36.9 koltuk altı 37.1 dıl altı bu sabah yıne aynı dayanamadım test yaptım ıkıncı cızgı acık renk ve sılık..test bozukmu acaba..sanırım en ıyısı kan tahlılı

silikte olsa 2. çizgiyi gördüysen hamilesindir canım.. :sm_cool: hadi gözün aydın!!! :) ateşinde güzelmiş. delikafadulden 2 günlük geçikmeye silik çıkması normal bence.. en kısa zamanda hcg yaptırmanı tavsiye ederim.. bizede dua et canım hamişlerin duası kabul oluyo:)

AsoKa tesekkur ederım sevınmek ıcın bıraz erken aslında nısandan berı beklıyorum.. dısarda cok yagmur ve fırtına var kan vermeye cıkamadım..ptesı yaptırım sonucuda buraya yazarım..aczane yakın bı tane daha alcam sabah yaparım

inşallah hamilesindir canım çizgi silikte olsa pozitif diye biliyorum hayırlısı...

ezel22 tesekkur ederım test aldım ıkı tane bırını sabah yapcam sımdı yaptım ıkıncı cızgı yıne sılık cıktı ama ıkı tane cızgı cıktı yanı soyle anlatayım koyu cızgyı ortadan sılmıssınde ortası bos yanlarda belırgın cızgı cıktı yanı coplam uc cızgı gıbı gozukuyo sabahkındende bıraz daha belırgın p tesı bellı olur artık

kızlar bişey danışıcam hani şu sümüksü uzayan akıntı varya yumurtlamaya işaret olan bugün benim reglimin 8.günü öyle akıntım var yumurtluyor olabilirmiyim

28ekim 36.4 R.baslangici (1.gun)
29ekim 36.2 R.2.gun
30ekim 36.2 R.3.gun (bitiyo gibi sanki)
31ekim 36.1 R.4.gun (sadece peceteyle sildigimde bide oksurgumde geliyo)

bundan sonra kafama hic takmicam zaten okulla ugrasiyorum allah ne zaman isterse ozaman versin elimden geldigince takip etmemeye calisicam yumurtlama donemlerini zaten adetlerim iyice sasti 1 ay icinde 2 kere yumurtlandigini duymustumda 1 ay icinde 2 kere adet olundugunu ilk defa kendimde gordum delikafadulden son iki adet tarihim 9 ekim 28 ekim,,,sanirim sinavi cok stres yaptigim icin boyle oldu diye dusunuyorum,,,

bugünkü tablom..

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik) Şeniz
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )
9- 35.9(ovülasyon testinde 2. çizgi dünkünden silik)
10- 35.4(ovülasyon testinde 2. çizgi çok az koyulaştı) Şeniz
11- 35.9(ovülasyon testinde 2 çizgi hala silik :KK43:( sanırım koyu çizgi olmayacak )
12- 34.4(ovülasyon testinde 2 çizgi çok silik ) Şeniz
13- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi çok az koyulaşmış)
14- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi biraz daha koyulaşmış) Şeniz
15- 34.9(ovülasyon testinde 2. çizgi 1. çizgiyle aynı koyulukta) Şeniz
16- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
17- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
18-36.1
19-35.8( mafoldumben )

neden düştü ateşim anlamadım. mafoldumben

yorumlar mısınız arkadaşlar..

Çok düşmemiş ki. Sen zaten 34.9la yumurtlamışsın, 35.8 hala yüksek senin bünyen için. Öyle 36.1 diye aynen devam edecek ya da sürekli yükselecek diye bir kural yok ki. Herkesin bünyesi farklı, di mi canım. Sen şimdi ayağına giy patiklerini, bebişin yola çıkmıştır rahmine doğru inşallah. Stres yapma bak gelecek, Rabbim çok büyük.

SAOL CNMYA BEN BıR ARKADAŞIMDA BU ADAÇAYI YAĞINIM RAHıMDEKı ıLTAHABLARI TEMıZLEDıĞıMı DUGMUŞTUM AMA BıLMıYORUM RAHıMı TEMıZLEMESıDE BÖYLE BıRŞEY HARHALDE AMA DEDıĞıN GıBı ZARALIDA OLABıLıR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ALLAH YARATMASIN DERLERYA DOĞRYMUŞ BEBıŞ ARAMAK ÇOK ZORMUŞ ALLAH KıMYEYE ARATMASIN ıSTEYEN HERKESE VERSıN :Saruboceq: :Saruboceq:

Kızlar, ben bilmiyorum ama koymayın öyle adaçayı yağı falan. Rahim, rahim ağzı çok hassas. Ya o yağlar spermin geçmesini sağlayan, doğurgan akıntınızı, şu yumurta beyazını benzeyene zararlıysa Allah muhafaza. Doktorunuza sorun derim. Vajinal duş falan yasak. Hatta bebek için çabalarken tampon bile kullanmayın regl zamanı diyorlar.

AsoKa tesekkur ederım sevınmek ıcın bıraz erken aslında nısandan berı beklıyorum.. dısarda cok yagmur ve fırtına var kan vermeye cıkamadım..ptesı yaptırım sonucuda buraya yazarım..aczane yakın bı tane daha alcam sabah yaparım

Tebrikler tebrikler :)))):lepi: Galiba ateş ölçüp en hızlı hamile kalan sensin NPSL (!). Silik de olsa hamilesindir. İnşallah bchg değerlerin hemen katlar, hadi bakalım, hayırlı olsun :)

kızlar bişey danışıcam hani şu sümüksü uzayan akıntı varya yumurtlamaya işaret olan bugün benim reglimin 8.günü öyle akıntım var yumurtluyor olabilirmiyim

Olabilir Ayşe. Ama bazen o akıntı iki-üç gün sürüyor. Değerlendir derim. Test yapmıyor musun?

Kızlar ben de bugün yarın yumurtlayacağım sanırım. Sol yanımda bi batma var. Ama bugün uzayan akıntıyla çok az taze kan geldi, çok çok az. Biraz korktum ama sonra araştırınca yumurtanın çıkmasıyla oluyormuş böyle. Benzer bir durum yaşadınız mı?

nevetna tesekkur ederım ınsallah kan tahlılım ıyı cıkar ..ates olcmek daha once aklıma gelmedı hamıle bı arkadasım vucudumun sıcak oldugunu soyleyınce denemek ıstedım...umut ıste ınsallah hamıleyımdır erken sevınmek ıstemıyorum..bı tane daha testım var onuda sabah kalkınca yapcam sabah yazarım yıne

canım üzülücek bişey yokk bunda 19. gün adet olamıycağına göre havalardan falan olabilirrr.. ben de çok üşüyerek uyandım bugünn.

üzme tatlı canını zaten yumurtlama sonrası çıkan ateşine geri dönmüş bi sıkıntı yok yarın belki yine çıkar belki aynı olur..belli olmaz opuyorumnanaktan

Çok düşmemiş ki. Sen zaten 34.9la yumurtlamışsın, 35.8 hala yüksek senin bünyen için. Öyle 36.1 diye aynen devam edecek ya da sürekli yükselecek diye bir kural yok ki. Herkesin bünyesi farklı, di mi canım. Sen şimdi ayağına giy patiklerini, bebişin yola çıkmıştır rahmine doğru inşallah. Stres yapma bak gelecek, Rabbim çok büyük.
ARKADŞLAR UMUT VERıCı YORUMLARINIZıÇıN ÇOK TEŞEKKÜR EDERıM.. opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
29 Ekim
1.Gün--------------36.3 R
2.Gün--------------36.5 R
3.Gün--------------36.5 R
4.Gün--------------36.3 R

1.gün......19 ekim......------
2.gün......20 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
3.gün......21 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
4.gün......22 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
5.gün......23 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
6.gün......24 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
7.gün......25 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
8.gün......26 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
9.gün......27 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
10.gün....28 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
11.gün....29 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
12.gün....30 ekim......36.0bal tarçın çörekotu karışımı
13.gün....31 ekim......36.0
ooh ohhh süper tablooo canım benim daha yumurtan çatlamamış çatlamış olsaydı anlarıdk siz fikfiklemeye devam edinn inşallah son tablon olur canım benimmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

selam kızlarrrr...bugünkü tablomm şöyleeeeee :
6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5 pozitif
13. gün 15 ekim...36.5
14. gün 16 ekim...36.7
15. gün 17 ekim...36.7
16. gün 18 ekim...36.7
17. gün 19 ekim...36.7
18. gün 20 ekim...36.7
19. gün 21 ekim...37.0
20. gün 22 ekim...36.9
21. gün 23 ekim...36.8
22. gün 24 ekim...36.9
23. gün 25 ekim...36.9
24. gün 26 ekim...36.9
25. gün 27 ekim...36.9
26. gün 28 ekim...36.9
27. gün 29 ekim...36.9
28. gün 30 ekim...36.7
29. gün 31 ekim...36.7

ben bu tablodan bişey anlamadım..son 2 aydır ateşimin düştüğü güne 17 eklediğim gün regl olmuşum..
bu da bu aya göre demek oluyor ki 27. gün adet olmam gerekk.gelen giden yok!

ama son 3 aydır hep 30 gün sürüyordu ama o zaman 14.gün ateşim düşüyordu...
acaba yine adetimi 30 günden mi hesaplamalıyım ay kafam karıştı akannehir

27. gün test yaptım negatif :KK43: herhalde gecikmeli gelicek..anlamadım kiii :sinifsinif:

kuşum yaaa süper gidiyorrr hadi hayırlısı bugün kaç acabaaaaaaaaaaaaa inşallah yükselmiştirrrr inşallahhhhh delikafadulden

29 Ekim

canım yeni dönemin hayırlı uğurlu olur inşallahhhhhhhhh opuyorumnanaktan

nevetna tesekkur ederım ınsallah kan tahlılım ıyı cıkar ..ates olcmek daha once aklıma gelmedı hamıle bı arkadasım vucudumun sıcak oldugunu soyleyınce denemek ıstedım...umut ıste ınsallah hamıleyımdır erken sevınmek ıstemıyorum..bı tane daha testım var onuda sabah kalkınca yapcam sabah yazarım yıne

canım tebrik ederim inşallah allahım gönlüne göre verir canım opuyorumnanaktan

Günaydın herkese. Herkes fosur fosur uyuyor galiba :))) İşte tablom

1-16 Ekim 36.5
2-17 Ekim 36.3
3-18 Ekim 36.2
4 - 19 Ekim 36.2
5 - 20 Ekim 36.2
6 - 21 Ekim 36.1
7-22 Ekim 36.2
8-23 Ekim 35.9 Negatif test Şeniz
9-24 Ekim 36.2
10-25 Ekim 36.1 Negatif test
11-26 Ekim 36.3 Negatif test
12-27 Ekim 36.1 Negatif test
13-28 Ekim 35.9 Negatif test
14-29 Ekim 36.2 Çok silik ikinci çizgi
15-30 Ekim 36.1 İkinci çizgi daha koyu Şeniz
16-31 Ekim 35.9 Hafif kanlı yumurtamsı akıntı Şeniz
17-1 Kasım 36.2 Şeniz :kedi:

Galiba benim yumoş dün çatladı. Sol yanımda batma vardı. O çok az kanlı akıntı da yumurta atılınca oluyormuş. Bu akşam kocam gene iş için gidiyor. İnşallah değerlendirmişizdir. Yarın da yüksek çıkarsa dün yumurtladığıma inanıcam ama düşerse bilmiyorum, çatlamadı demektir :KK43:
Kızlar sizde de bu ovulasyon nişanı geldi mi hiç?

Bu arada benim beklenmeyen tarih 11 değil 13 Kasım olacak, çünkü geç yumurtladım.

29 Ekim

Pelly hayırlı olsun bakalım. İnşallah bir Cumhuriyet Bayrami bebesi geliyor desene :))Benim Cumhur diye bi arkadaşım vardı, belki onun annesi de Cumhuriyet Bayramında hamile kalmış veya doğurmuştu. İnşallah son çizelgen olacak :)

Günaydın Nevetna, bence de dün çatlamış yumurtan ve iyi değerlendirmişsiniz. Eşinde sperm sorunu yoktu sanırım. ınşallah bu ay tutar.
Bende hiç yumurtlama günü kanama olmadı ama dediğin gibi bazı kadınlarda olurmuş. Yarın da ateşin yüksek çıkacak bence :))

Teşekkürler çiçeğim, nevetna inşallah bu ay son tablom olur.
Dün eşimin spermiyogramı da güzel geldi. 2 ayda sperm sayısı 13 milyondan 24 milyona çıktı. ıleri hareketlilik te %10'dan %63'e yükseldi. Aktarın hazırladığı karışım işe yarıyor. Geçen gün şekerkız'a cevaben yazmıştım içindekileri. Sperm sayısı ve hareket yüzünden hamile kalamayanlar arkadaşlar mutlaka kocalarına yedirsin. Gelecek ay 30 milyonu geçeceğimizi umuyorum. Spermler 3 ayda bir kendini yenilermiş çünkü...

Günaydın herkese. Herkes fosur fosur uyuyor galiba :))) İşte tablom

1-16 Ekim 36.5
2-17 Ekim 36.3
3-18 Ekim 36.2
4 - 19 Ekim 36.2
5 - 20 Ekim 36.2
6 - 21 Ekim 36.1
7-22 Ekim 36.2
8-23 Ekim 35.9 Negatif test Şeniz
9-24 Ekim 36.2
10-25 Ekim 36.1 Negatif test
11-26 Ekim 36.3 Negatif test
12-27 Ekim 36.1 Negatif test
13-28 Ekim 35.9 Negatif test
14-29 Ekim 36.2 Çok silik ikinci çizgi
15-30 Ekim 36.1 İkinci çizgi daha koyu Şeniz
16-31 Ekim 35.9 Hafif kanlı yumurtamsı akıntı Şeniz
17-1 Kasım 36.2 Şeniz :kedi:

Galiba benim yumoş dün çatladı. Sol yanımda batma vardı. O çok az kanlı akıntı da yumurta atılınca oluyormuş. Bu akşam kocam gene iş için gidiyor. İnşallah değerlendirmişizdir. Yarın da yüksek çıkarsa dün yumurtladığıma inanıcam ama düşerse bilmiyorum, çatlamadı demektir :KK43:
Kızlar sizde de bu ovulasyon nişanı geldi mi hiç?

Bu arada benim beklenmeyen tarih 11 değil 13 Kasım olacak, çünkü geç yumurtladım.
merhaba canım dün çatlamış olabilir yarın ve sonraki günlerin gidişine bağlı tabi inşallah çatlamıştır ve inşallah tutunmuştur meleğin sanaa zaten iyi değerlendirmişiniz ateş yükselmeden bi gün önceki çalışmalar bence daha sağlammmm hihoyyyt

sol yanımda ağrı oldu demişin ben son doktora gittimde benim sağdan yumurtladığımı söyledi bu ay için ama hep sol tarafım ağrıdı yumurtlama zamanı şaşırdım bende sağda çok az oldu ağrım acaba bu ağrılar yanıltıcımı kafam karıştı benim

lekelenme çok kişide olmasada bazı bayanlarda yumurtlama zamanı oluyor bununla ilgli çok şey okumuştum hatta bazı doktorlar böyle lekelenmesi olan bayanlara çok şanslı olduklarını söylüyormuş

ben 5 ay önce soğan kürü yapmıştım bi kere 10 günlük süreyle kanamalar yapmıştı ben ara ara sonraki ay yapmadığım halde tam yumurtlama zamanı kanamam olmuştu doktorun önündeki 3 gün önemli dediği zamanda kanamam gelmişti ama ilk kez ve son kez olmuştu o zaman araştırmıştım zaten ama benimki leke değildi soğan kürü bünyeme ters etki yaptığı için kanama şeklinde olmuştu yani olabiliyor bence endişelenmee

X