Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım çok sağol ya çok sıkıntılıyım gelecekse gelsin şu reglim çıldırıcam
bu sefer neden böyle oldu bilmem kendimi çok yıprattığımında farkındayım
benim bugün çatlama iğnesinin 17.günü eğer bugün regl olmazsam ya hamileyim yada nurtopu gibi kistlerim var çok endişeliyim

cnmm tablom çok güzel inş bebişin seniledir beklenmeyen relg nezaman ...

kızlar ben kesin kimyasal gebelik falan yaşıyorum.. gögüslerim hala kafam kadar:) ateş yüksek:) ve acayip kanamam var. amaaaaaaaaan çokda tındı:)
iyiki kan testi yaptırmamışım. stres olurdum daha çok üzülürdüm... bütün belirtiler vardı bu ay ben kafama takmamak için hiç buraya yazmadım. belki de sağlıksız bir gebelikti ve atıyor kendini. belkde bilememki... hayırlısı ya.... başka baharlara kaldı desenize

inşallah kuşum olur tabi ama yarın sabah ateşin yükselmişse eğer hemen fikfikleyin derim sabahtan şansınız olursa eğer ateş çıkmamışsa akşamıda fikirdeseniz olurr yarın bir gün yiğenim gelincede anlatırım kuzucm ben annenlerin fikfik danışmanıydım senin gelmende en az onlar kadan benimde çabalarım var deyinnn heheheheheee kaydirigubbakcemile3

canım ya sana kendi yöntemimi anlatayım
dün artık dedim ki regl geleceksen gel artık, eğer hamileliğim yoksa bu gecikme zamanımdan ömrümden çalıyor diye düşündüm ve biraz rahatlamak için gündüz uyksuna uyudum. başımda çok ağrıyordu kafamda sadece gebelik vardı.1 de uyudum 3 de kalktım bi baktım regl oldum. inan hamdettim ve rahatladım. olacaksa stres yapıp bekletmenin bi anlamı yok çünkü..
sen test yapmışmıydın yaptıysan zihnini dinlendirmeyi dene canım hatta biraz uyu inan iyi gelecek

ne güzel herkes burda.. hamiş olsam da şu an size müjde veriyor olsam ne güzel olurdu hep birlikte halay çekerdik......

DamlaUmut, ayseyildirim, cicekcik+, citkirildim, Dark, Gulus_ss, muruvvet, nila70, ozlemimben, seyyal, Tuba373

merak etme kuşum senin içinnnn her daim halay çkerim benn ki sen ver o müjdeyi bizee amuda bile kalkarım vallaaaaaaaaaaaaa inşallahhh vericeksin o günlerde yakın canımm ben inanıyorummmmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

ehehhe. tamam sevgili danışmanıım,anlaşıldıı! uygulayacam bu dediklerinii kaydirigubbakcemile3
yegenin gelirse anlatıverirsin anlastııkk kaydirigubbakcemile3

bitanem hayırlısı olsun üzülme önümüzde çok zaman var bir daha deneyecegiz olmazsa umudumuzu kaybetmeden ben 5 senelik evliyim ne bir düşük nede kimyasal hiçbir şey yok ama azımle devam ediyorum zaten dr 2ay hada dene dedi sonra direk tüp bebek yada mikroenjeksiyon deneyecek onun kararını bize bırakıyor çünkü eşimdede bendede hiç bir sorun yok gözüküyor ama bebiş olmuyor ...üzülme ve denemeye devam et bitanemmm

canım çok sağol bende öyle diyorum ama

normalde öğlene kadar uyuyan ben sabahın köründe hortluyorum

test yaptım negatiff beklemedeyim

cnm inş allahım izniyle bize bu güzel haberi vereceksin ve hepbirlikte halayda çekeriz horunda teperiz ama sen horun tepme bebişimize birşe olur allah korusun...

yani biz burdayız seni bekleriz ne zaman bebişim geliyor dersen biz başlarız halayahihoyyyt hihoyyyt :teytey: :teytey: :dance: :dance::sm_cool: :sm_cool:

canm bana göre beklnmyn regli 26 ekım ıntrnet takvmne göre 23 ekim

allahım inş hamilesindir :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

kizlar gunaydin herkese buda benim bugunku tablom

1. gun 35.4
2. gun 35.3
3. gun 35.3
4. gun 35.3 bal, tarcin, corek otuna basladim (6 Ekim)
5. gun 35.9
6. gun 35.2 xxxx ov test hic cizgi yok. (8 Ekim)
7. gun 35.1 ov test hic cizgi yok kasiklarda agri (9 Ekim)
8. gun 35.9 xxxx ov testi silik cigi kasiklarda agri sefaf akinti (10 Ekim)
9. gun 35.9 xxx ov testi kalin cigi ama henu control cizgisi kadar degil, koyu kivamli akinti (11 Ekim)
10. gun 34.9 xxx ov testi ayni kalinlikta cift cizgi (12 Ekim)
11. gun 35.6 xxx .
12.gun 35.7 xxx
13. gun 35.9 (15 Ekim)
14. gun 35.6
15. gun 35.6 xxx (17 Ekim)
16. gun 35.5 2 saat
17. gun 35.3 xxxx
18. gun 35.2 ov testinde cizgi yok (20Ekim)
19. gun 35.2 xxxx (21 Ekim)
20. gun 35.8kafamçokkarıştı

Herkeslere günaydınn:)
Arkadaşlar bence biz kendimizi çok kasıyoruz hep bu sebeple gebe kalamıyoruz.çok yakın bi arkadaşım 2.5yıl gebe kalamadı en son artık tüp bebeğe karar veriyolar nasıl olsa bizim çocuğumuz olmuyo diye salıyolar ve o ay çocukları oluyo ilginç ama gerçek kendini şartlayınca olmuyo demekki ama şahsen benim elimde değil
buarada adetime yaklaşık 6 gün var ateşim dün 36,7 iken bu sabah 36,5e düşmüştü sizce nedemek şimdi bu?

gunaydin canim, cok dogru kafaya takmamayi bir basarabilsek zaten gerisi gelecek fakat elimizde degil:umursamaz:atesinin niye dustugu konusunda maalesef bir bilgim yok henuz bende ogrenme asamasindayim bu takip olayini.:1hug:

günaydın kızlarrrrrrrr.....
nasılsınız 2 gündür pek giremiyorummm.tubacım senden çok umutluydum inşallah bi dahaki sefere olur canım hakkında hayırlısı.nilacım inşallah senden güzel haberleri bekliyoruzz.damlaumutcuğum inşallah vereceğin güzel haberlerle halayları çekeriz inşallah canımmmm öpüyorum hepiniziiiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hepimizin Allah yardımcısı olsun.tez vakitte Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallahhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…