Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sekerkız..... arkadaşım çatlatma inesinin adı bumu diye soracaktım ve o ineden önce hangi hapı kullanıyosun .... Pregnyl 5000 İ.Ü.......

cnmm ben bu iğneyi kullanıyorum ama adetin 5 gün klomen diye bir ilaç var onu kullamıyorum kabalım bu ay ne olcak bekliyoruz..

seyyal.....ewt bende çok kullandım bunları ama bana mıh bile demedi taş oldu yumurtalarım ama çok arkadaşım hamile kaldı ben hep negatif ıNŞALLAH tez zamanda hamile kalırsın bunlar çok güçlü ineler haplar klomen yumurtlatma inede çatlatma hep aynı haplar ineler inşellah güzel haberlerini alırız

günaydın....
22. gün 36.4
23. gün 36.5
24. gün 36.7
25. gün 36.8
26. gün 36.6
27. gün 36.7
28.gün 36.7
29. gün 36.7 (regl günü)
30. gün 36.8
31. gün 36.7 (bugün)

sekerkız... çok tşk ederim canımcım çok şükür bu günümüze :))... bu gün ovulasyon teslerimi alıcam daha yeni ismarladım bide dijital eateş ölçe sizin kervanınıza bende üyeyim kabul ederseniz

NEDEMEK CNM HERZAMAN CNM TABLON BU AY SANA UGUR GETIRIR INSALLAH :1hug:

sekerkız ... çok pardon seni kullaniyo zannettim ama seyyal cevapladı merak ettim değişik ineler çıktımı diye ben tedaviyi bırakalı 5 yıl oldu.. ama şimdi ovulasyon takip edecem

ewt hayırlısı inş hamileliği çok yaşamak istiyorum o duyguyu hiç tatmadım ne düşük ne bişi hiç olmadı rabbim isteyenlere versin yermesin bizleri

ewt hayırlısı inş hamileliği çok yaşamak istiyorum o duyguyu hiç tatmadım ne düşük ne bişi hiç olmadı rabbim isteyenlere versin yermesin bizleri

AMİN cnm benım amin.bende hıcyasamadım 1 senedır bebek ıstıyoruz nasıp olmadı ınşallah bu ay ıcımde umut var rabbım boşa cıkarmaz ınsallah

bosomm, DamlaUmut, sevgikulubu, seyyal, Tuba373 kıslarr nerdesınız gecmışemı daldınızz

AMİN HEPİMİZİN:Saruboceq: :Saruboceq: HAYIRLISIYLA İNŞŞ CNM

cnm kan testı yapırsana bugun

bekleyeceğim tatlım...
adetlerim düzenlidir ama sadece geçen ay gecikti ve hayal kırıklığına uğradım çnkü ilk kez gecikmişti...
hem geçmiş sayfaları okudum da bazı arkadaşlar ateşi yüksekken bile regl olmuş. ayıca yaklaşık 1 hafta geciktiği halde regl olana kadar ateşi yükseek kalıp da o 1 haftanın sonunda regl olacağı gün ateşi aniden düşen de olmuş.. bunun için ateşe de çok fazla güvenmek istemiyorum

:CüvCüv:::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: AHANDA HEBÖLE OLUN ıNŞALLAH :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceqpuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…