Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım eğer teste silik çizgi çıktıysa hamilesindir çünkü benim ilk hamileliğimde öyle olmuştu bi kaç gün sonra tekrar yaparsan koyulaştığını görücektin hadi hayırlı olsun canım Allah nazarlardan saklasınöpüyorumm opuyorumnanaktan

cnm benım coook sevındım ınsallah gusel haber verıcen bıze gercı sılıkte olsa cıkmış ıste ayyy cnm bnmyaaa

sağol canım inşallah. dün 2.kere yaptım evet daha koyuydu yarın sabah tekrar yapacağım eğer o da pozitifse bir doktor arastırmasına girerim umarım hepiminin gönlüne göre olur opuyorumnanaktan

cnm benım coook sevındım ınsallah gusel haber verıcen bıze gercı sılıkte olsa cıkmış ıste ayyy cnm bnmyaaa
inşallah tatlım ya ailelerimizden önce biz yani topic dekiler öğreniyor hamile miyiz değil miyiz diye değil mi:))) umarım seninde son tablon olur tabi benimde:))

forever cigim atesin cok gidiyor hadi bakalimzemuszemus

cicekcigim masallah hadi bakalim bu atesin ustune artik yarin guzel haberi verirsin bizlere de bizde bayram yapariz:sm_cool::sm_cool:

asmecigim bence sen hamileeeesiiiiiiiiiin :dance:
yarin sende cicek te HAMILEYIIIIIIIIIIIIIIIIM diyeceksiniz bize bayram yapacagiz:dance::dance:

bu ayın hamişleri asme ve çiçekcik :lepi: yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz, devamında sıra bizdedir inşallah :Saruboceq:

evet pellicigm seninle ayni fikirdeyim, sonrada sira bize gelecek, fakat diger hamile topiclarine bakiyorum birde buraya baktim, burasi en fazla hamile veren topic sanirim her ay en az 1 kisi hamile kaliyor bu topicte, cok ugurlu bir topic bence

tablona göre 6 ve 7 gunler atesin düşüşe gecmiş 8 gunde buyuk artıs olmus sanki yumurtlama olmus gibi CADIARZU fakat testte yapıyormussun ozman daha yumurtlama olmamıs canım testte ve 2 gunde bir calısmalarada devam et canım bir kac gun icinde yakalarsın pozitifi opuyorumnanaktan

canim cok sagol yorumun icin ben daha bu ates olayini henuz cok iyi anlayamadim anlayana kadar basinizi agritirim:1hug

guluss cugum senin atesin de benim gibi fazla yukselmiyor benim de hep dusuk, burada bir arkadas vardi TIFF o da 36.2 le hamile kaldigini soylemistim, sen kac gunde bri regl oluyorsun?opuyorumnanaktan

guluss cugum senin atesin de benim gibi fazla yukselmiyor benim de hep dusuk, burada bir arkadas vardi TIFF o da 36.2 le hamile kaldigini soylemistim, sen kac gunde bri regl oluyorsun?opuyorumnanaktan

gulus ün en düşük vücut ısısıda 35.5 bu yüzden ben umutluyum .. bakalım yarın kaç olacak

ben nette okumustum yumurtlama dönemi 2 evreye ayırıyorlar tabı yanılma payını düşünerek +3-^3 günde sen ekleyebilirsin :)

eğer 26 gün ise 1 evre 5. gün ikinci evre 15.gün
eğer 28 gün ise 1.evre 7 .gün 2 evre 17 gün ama artı 3 eksi 3 gün sen koy yinede

bu değerlere göre 5 .gün yumurtlamadın çünkü arkasından ateşin düşmüş yükselmesi gerekirdi ama sen 7-8-9 .günlerine dikkat et sonraki ateş durumuna göre yine bakarız zaten sende 6. günde ödevini yapmışsın 7 günü kurtarmışsın:)
son olur inşallah canımopuyorumnanaktan

arkadaşlar ben regl oldum.yeni tarihim 10 kasım liste için söylemek istedim.ateşim son hafta 36.8 ve 36.9 lardaydı son iki gün birer derece düştü ve 36.6 ile regl oldum.nihayet vücudumun verdiği sinyalleri hissetmeye başladım zemuszemus

bnm yarın adet günüm haa atesm düsmedi insallah düsmezde artık bnm atesim de 37

çiçekcik canım inşallah hamilesindir hayırlı haberlerini bekliyoruz.
saol canım yaa inşallahh opuyorumnanaktan

inşallah dediğin gibidir canımmm.ama sen kesin hamilesin canımm süppperr bi tablo seninki.yarın bebişin sana merhaba diyecekk inşalllahhhhhhopuyorumnanaktan
keşkeee inşallahhhh bakalım az sonra çıkıcam evden kan tetsine gidicem tekrar inşallah sende hamişsindir tatlım yaaa allahım hepimziin gönlüne göre verir inşallahh opuyorumnanaktan

valla çiçem yapsanda olur yapmasanda teyze olduk biz biliyozzemuszemus
hahahaa keşkemmm kızzz keşkemm de ne bilim dün test silikti az önce sabah yani yine yaptım dünkünden daha silik çıktı yani acaba varsada bişey kimyasalmı ne bilim yaa bu testlerede hiç ama hiç güvenmiyorum adamı boşuna heveslendirebiliyorlar tatlım yaa daha önceden demiştim ya iki kez yanılttı benii

ayyy süper tablon inşallahh sende vericeksin süper haberler canım benimm opuyorumnanaktan

bu ayın hamişleri asme ve çiçekcik :lepi: yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz, devamında sıra bizdedir inşallah :Saruboceq:

kızlar yaa inşallahhh ne bilim yaa ben acuk umudum kaybettim amaa

cicekcigim masallah hadi bakalim bu atesin ustune artik yarin guzel haberi verirsin bizlere de bizde bayram yapariz:sm_cool::sm_cool:

saol canım benim inşallahhh opuyorumnanaktan

hepinizin iyi dilekleri için çok ama çok teşekkür ederim kızlar bakalım kan testinde ne çıkıcak çok umutlu değilim ama hayırlısı bakalımmm

1 36,3
2 36,3
3 36,2
4 36,2
5 36,5
6 36,3
7 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
8 36,3 * silik çizgi ovulasyon testinde
9 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
10 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
11 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
12 36,3 koyu silik çizgi ovulasyon testinde
13 36,2 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
14 36,4 * silik çizgi ovulasyon testinde
15 36,8 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
16 36,6
17 36,8 *
18 36,7
19 36,7 * geç kalkmıştım
20 36,8
21 36,9 *
22 36,9
23 36,9
24 36,7
25 36,7
26 36,7
27 36,9
28 36,9
29 36,9 silik gebelik testinde çıktı
30 37 dahada silik ((((

kızlar ateşim çok iyi ama sabah yani şimdi bi idrar testi daha yapam dedim dünkünden daha açık çıktı yokla var arası gibi anlamadım acaba kimsayal gebelikmi yoksa reglim fenamı geciktii oof yaa sinir oldum kan testine gidip gitmemekte terettütlerim var ama gidicem sanırım şimdi evden çıkıcam ne bilim pek iannasım gelmiyor benim mutlaka bi iş vardır bu işin içinde gibi hissediyorumm artık herşeyin hayırlısıı yanımda her zaman olduğunuz için çok teşekkür ederimmmm kızlar iyiki varsınızz

tatlım aynı marka testle mi yaptın ayyy kıyamam ben sana:teselli:kimyasal gebelik falan yoktur inşallah güsel haberlerle döneceksin tatlım buraya. bekliyoruz seni.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…