Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1 36,3
2 36,3
3 36,2
4 36,2
5 36,5
6 36,3
7 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
8 36,3 * silik çizgi ovulasyon testinde
9 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
10 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
11 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
12 36,3 koyu silik çizgi ovulasyon testinde
13 36,2 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
14 36,4 * silik çizgi ovulasyon testinde
15 36,8 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
16 36,6
17 36,8 *
18 36,7
19 36,7 * geç kalkmıştım
20 36,8

benimde ateş tabum bir bir fazla bir bir eksik hayden hayırlsıı kızlarr şafak 6 bakalımmmmm

günaydın herkeseeopuyorumnanaktançiçeeemm nasılsınn ateş tablomu yazdım tekrar ben 26 gunde bı kırmızı kart yıyorumm 17 ekımdede kırmızılar inşşşallah gelmeyecek sankı bana dün yımırtladım gıbı geldii akıntım çok fazlaydı göğüslerim acayip sızladıı
bi bakın bakam kızlarr tablom nasıll
1. gün 36.4
2. gün 36.3
3. gün 36.1
4. gün 36.1
5. gün 35.9
6. gün 36.1
7. gün 36.3
8. gün 36.2
9. gün 36.4
10.gün 36.0
11.gün 36.2

1 36,3
2 36,3
3 36,2
4 36,2
5 36,5
6 36,3
7 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
8 36,3 * silik çizgi ovulasyon testinde
9 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
10 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
11 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
12 36,3 koyu silik çizgi ovulasyon testinde
13 36,2 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
14 36,4 * silik çizgi ovulasyon testinde
15 36,8 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
16 36,6
17 36,8 *
18 36,7
19 36,7 * geç kalkmıştım
20 36,8

benimde ateş tabum bir bir fazla bir bir eksik hayden hayırlsıı kızlarr şafak 6 bakalımmmmm

ayy inşalah ateşin düşmezz eeee bişey kalmamış artık son 6

günaydın herkeseeopuyorumnanaktançiçeeemm nasılsınn ateş tablomu yazdım tekrar ben 26 gunde bı kırmızı kart yıyorumm 17 ekımdede kırmızılar inşşşallah gelmeyecek sankı bana dün yımırtladım gıbı geldii akıntım çok fazlaydı göğüslerim acayip sızladıı
1. gün 36.4
2. gün 36.3
3. gün 36.1
4. gün 36.1
5. gün 35.9
6. gün 36.1
7. gün 36.3
8. gün 36.2
9. gün 36.4
10.gün 36.0
11.gün 36.2
ooh oohh sende benim gibim periyodun yani şekercim yumurtlamışın galiba ama dün düşmüş ateş bugün yükselmeye başlamış yani aslında yükselmeye başladığında çatlıyor yumurta sen fikfiklere devam et bebekk inşallahhh gelicek bu ay bebişinn inşallahhh

4.gün 04 ekim 36.6

dusmesı gerekmıyomuydu adetlıyımsuan
tatlım ya bezen anormallik oluyor böyle bi bakalım bundan sonraki günlerede şekercim

ayy inşalah ateşin düşmezz eeee bişey kalmamış artık son 6

inşallah tatlım bakalım yaa bekliycez artıkınnnn opuyorumnanaktan

1. gün 36.4
2. gün 36.3
3. gün 36.1
4. gün 36.1
5. gün 35.9
6. gün 36.1
7. gün 36.3
8. gün 36.2
9. gün 36.4
10.gün 36.0
11.gün 36.2

GUNAYDIN CNM EVEDUN YUMURTLAMIŞ OLABILIRSIN HADI BAKALIM :1hug:

tatlım ya bezen anormallik oluyor böyle bi bakalım bundan sonraki günlerede şekercim

TESEKKUR EDRIM CNM

]

ooh oohh sende benim gibim periyodun yani şekercim yumurtlamışın galiba ama dün düşmüş ateş bugün yükselmeye başlamış yani aslında yükselmeye başladığında çatlıyor yumurta sen fikfiklere devam et bebekk inşallahhh gelicek bu ay bebişinn inşallahhh

inşallah tatlım bakalım yaa bekliycez artıkınnnn opuyorumnanaktan

kocamın yuzunu görsem fıkfık yapacaz da herifin nöbeti denk geldi aksi gibi yaa:sinifsinif:bu gun artık çalışırızz :jeyyar:

saol canım benim:1hug:
Içim hem sevinçle kıpır kıpır
hem korkuyla huzursuz
karmakarışığım -tatlicadiarzu-
bu ay ayrı bi istek var içimde olmazsa çook üzülcemmafoldumben
bebiş çok istiyorum bu da beni yıpratıyor
nasıl geçecek 14 gün şimdi
geçen ay gecikti sevindim kist çıktı şimdi gecikse de korkucam sevincim içimde kalıcak
rabbim çift çizgiyi görmeyi nasip etsin bize bu ay:saruboceq:

amin cnm rabbım inşallah buay göbişini bebışınle doldurur

Cicekcim acaba sıncap bugun ne olucek ınsallah gelmıycek kırmızılar dua edelımm

kocamın yuzunu görsem fıkfık yapacaz da herifin nöbeti denk geldi aksi gibi yaa:sinifsinif:bu gun artık çalışırızz :jeyyar:
anlaıdm canım olsun bugünde yapılan fikfik kıymetli sonuçta şekercim bugün çatlıycaz zati inşallah tatlımmmm ateşinden anlarız yükselmeye devam ederse yada stabil bugünkü gibim devam edersee inşallahh tatlımm kaydirigubbakcemile2

TESEKKUR EDRIM CNM

]

ne dimek canım benim benim bundan önceki ateşim regliyken daha oynaktı inişli çıkışlı bi bu ay bu kadar düzgün gitti yumurtlama zamanına kadar yani olabiliyor şekercim anormallikler

anlaıdm canım olsun bugünde yapılan fikfik kıymetli sonuçta şekercim bugün çatlıycaz zati inşallah tatlımmmm ateşinden anlarız yükselmeye devam ederse yada stabil bugünkü gibim devam edersee inşallahh tatlımm kaydirigubbakcemile2

ne dimek canım benim benim bundan önceki ateşim regliyken daha oynaktı inişli çıkışlı bi bu ay bu kadar düzgün gitti yumurtlama zamanına kadar yani olabiliyor şekercim anormallikler

anladım cnm zaten bıras hastayım gıbı bu aralar ondanda boyle olmuş olabılır

inşallah canım yaaa öğlen ancak gelir sincapcımmmm inşallah bizi sevindircekkkkkk delikafadulden dua ediyom zaten hepimiz için :saruboceq:

ben bu sıteye gırelı baya oldu ama bu sayfaya gırelı cok olmadı ve herseferınde hamıle haberı aldıgım snkı kendım hamıle kalmışım gıbı sevındım burdakı ortam ne bılıyım kardeslık gıbı arkadaslık gıbı cevrende bunları paylasabılecegın ınsanlar olmayınca gercekten burası ıyı oluyo

iyiyim bitanem sen nasılsın sabh sabah kostur koştur ıse geldım bayada yogunum sayfayıda kapatmakta ıstemıyorum :)

klay gelsın canım gun içinde ugrarım yıne ben de çıkıyorum evı toplıyım bı bugun bosumm görüşürüz kızlarropuyorumnanaktan

anladım cnm zaten bıras hastayım gıbı bu aralar ondanda boyle olmuş olabılır
olabilir tatlım geçmiş olsun yaa dikkat et kendine regliyken bünye daha zayıf düşüyorr zaten

ben bu sıteye gırelı baya oldu ama bu sayfaya gırelı cok olmadı ve herseferınde hamıle haberı aldıgım snkı kendım hamıle kalmışım gıbı sevındım burdakı ortam ne bılıyım kardeslık gıbı arkadaslık gıbı cevrende bunları paylasabılecegın ınsanlar olmayınca gercekten burası ıyı oluyo

ayy canım benim öyle tabi burda rahat rahat konuşuyoruz dışarda çevremizde bu kadar rahat olmuyor ne kadar yakınlarımız varsada bi yerden sonra konuşamıyorsun zaten deli derler adamaaa delikafadulden körler sağırlar birbilerini ağırlar hesabıı şekercimmm opuyorumnanaktan

adetin 11. günü 29 eylül 37.2 akşam
36.5 aynı akşam bi ara tekrar ölçtüm
adetin 12. günü 30 eylül 35.8 akşam
36.3 2 saat sonra tekrar ölçtüm
adetin 13. günü 1 ekim 36.7 sabah 6-30
adetin 14. günü 2 ekim 36.3 sabah 6.30
akşam ölçtüklerimi güvenilir değil diye saymasam bile 2 gün içinde düşüklük var :KK43:(
program 29-30 eylül yumurtlama ihtimali yüksek gösterdi anlamadım bişiy.
normal zamanda ben ateşimi ölçerdim 35 den yukarı olmazdı şimdi bi aşağı bi yukarı ne bu yaa :KK43::-)çok üzgünüm:

adetin 11. günü 29 eylül 37.2 akşam
36.5 aynı akşam bi ara tekrar ölçtüm
adetin 12. günü 30 eylül 35.8 akşam
36.3 2 saat sonra tekrar ölçtüm
adetin 13. günü 1 ekim 36.7 sabah 6-30
adetin 14. günü 2 ekim 36.3 sabah 6.30
akşam ölçtüklerimi güvenilir değil diye saymasam bile 2 gün içinde düşüklük var :KK43:(
program 29-30 eylül yumurtlama ihtimali yüksek gösterdi anlamadım bişiy.
normal zamanda ben ateşimi ölçerdim 35 den yukarı olmazdı şimdi bi aşağı bi yukarı ne bu yaa :KK43::-)çok üzgünüm:

tatlım 14.gün ateşin düşmüş belki yeni yumurtluyorsundur bundan sonraki günler sabah yaptığın ölçümlerde yükselme olursa 15. gün yumurtlamışsın diyebiliriz canım haydi hayırlısı fikfikleri ihmal etmeyin emii

X