Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yani bu donemlerde hala ilsikiye girmemizin bir yarari olur mu, yani 21. gunden sonraki iliskiden hamile kalabilirmiyim?ben nasil olsa bu aya gecti diye esimin dokunmasina bile izin vermiyorum artik.

Normalde yok ama regline 1-2 gün kala hamile kalanları da duydum. sonuçta doktorum bana regl olana kadar günaşırı devam diyor. geç döllenme olabiliyor ya da sonradan atılan 2. bir yumurta olabilir. imkansız demek yanlış olur. sen elinden geleni yap ta olmazsa keşke deme. hem daha stressiz ve güzel bir ilişki olur. kocalarımıza da yazık. damızlık muamelesi yapıyoruz her ay , 1 hafta hadi diyoruz sonra aman yok yaklaşma. Biz de önemli günlere dikkat ediyoruz ama öncesinde ve sonrasında da zevk için birlikte oluyoruz. bebek tabi önemli ama evliliği de yıpratmamak lazım Şeniz Şeniz Şeniz

Canim verdigin bilgiler icin cok tesekkurler.Aslinda cok haklisin nerdeyse bir gorev haline geliyor artik surekli acaba hamile kaldim mi yi dusunmekten artik hicbirsey den zevk alamiyorum, cok dogru onlara da yazik.:1hug::1hug:

Umud etmekten baska caremiz yok ben de 33 yasindayim, bir mol gebelik gecirdim simdi de hamile kalmaya ugrasiyorum.Benim bir arkadasim 40 yasinda hamile kaldi ev cok saglikli bir kizi var simdi.Bir baska arkadasim da 4.5 yildir ugrasiyordu simdi tup bebek denediler ve suanda 2 aylik hamile.Yani hicbirzaman bilemiyorsun denemekten pozitif olmaktan baska caremiz yok.opuyorumnanaktan

her ay ilk 15 gün umut doluyum, neşeli, şen şakrak. ovülasyondan sonra belirti peşinde neşem azalıyor, son hafta zaten malum, adet öncesi sendromu. Dışardan bakan biri beni manik-depresif falan sanır... sonra sil baştan. 36 aydır bu böyle.

sen tam pozitifi bugün görüceksin bence...yarında ateşin 36,6-36.7 falan olur..hadi bakalım hayırlsıısı

olur canım birsey degişmiyor yataktan kalkmadan ölctukten sonra opuyorumnanaktan az kaldı sincapım yaw inşallah melegin tutunmustur :Saruboceq::Saruboceq:

sağol canım artık 5.30da kalkıorum hafta içi..inşallah tutunmuştur bebişim umudum yok ama..hayırlısı..

senin yumurtlamadan sonra ateşin yaklaşık kaça çıkıo??sanki daha olmamış gibi..belki çiçekim gibi olur seninde 1-2 gün içinde düşer sonra çıkar..hatırlıyorsan benmde bu ay öyle olmuştu baştan koyuydu sonradan açılınca erken yumurtladım sandım.. seninde öyle olabilir canımmm opuyorumnanaktan

1. gün 3 eylül.. . 36.6
2. gün 4eylül... 36.5
3. gün 5 eylül... 36.3
4. gün 6 eylül .. 36.6
5. gün 7 eylül... 36.6
6. gün 8 eylül... 36.4
7. gün 9 eylül... 36.5
8. gün 10 eylül.. 36.4
9. gün 11 eylül.. 36.6
10.gün 12 eylül... 36.4
11.gün 13 eylül... 36.5
12.gün 14 eylül... 36.4
13.gün 15 eylül... 36.5
14.gün 16 eylül... 36.4 ovulasyon testinde 2çizgi de birbirine çok yakın
15.gün 17 eylül... 36.7 1. çizgi 2.sinden daha koyu –sanırım bugün yumurtladım-
16.gün 18 eylül... 36.7
17.gün 19 eylül... 36.7
18.gün 20 eylül... 36.7
19.gün 21 eylül... 36.8
20.gün 22 eylül... 36.8
21.gün 23 eylül... 36.9
22.gün 24 eylül... 36.7 -saat 6.30da ölçtüm-
23.gün 25 eylül... 36.7

bir an önce geçsiin şu günleerr!!

kızlar uzun zamandır giremiyorum yeni hamiş var mı şu listeyi koyabilirseniz mutlu olurum Şeniz

yavru kuşum inşallah hep böyle gider yaaa süperr bir tablo olcek inşallah sonundadaaaaa ayy az kaldı geçicek merak etme sen içini ferah tut tatlımmmmmmm opuyorumnanaktan

işte benmde ateş tablom

1. 6 eylül Regl başlangıç
2. 7 eylül
3. 8 eylül
4. 9 eylül
5. 10 eylül
6. 11 eylül
7. 12 eylül Regl bitiş 36,3
8. 13 eylül 36,3
9. 14 eylül 36,3*
10. 15 eylül -
11. 16 eylül 36,3* ov (-)
12. 17 eylül 36,4 beyaz ov(-)
13. 18 eylül 36,4*yapışkan uzayan şefaf Olmayn akıntı ov (-)
14. 19 eylül 36.3 şeffaf akntı
ov (-)Hafif bel agrısı
15. 20 eylül 36,2
16. 21 eylül 36,3 ov (hafif slik)
17. 22 eylül 36,4* ov (hafif slik)
18. 23 eylül 36,3* karın agrısı belrtı flan yok Ov (test baya belrgın bırıncıyeYakın )
19. 24 eylül 36,3* akıntı beyaz ama yapışkan yogun şekilde ov(belirgin baya)
20.25 eylül 36,5 ov (belirgin)
Eki Görüntüle 24921
Eki Görüntüle 24923
Eki Görüntüle 24922

yavru kuşum inşallah hep böyle gider yaaa süperr bir tablo olcek inşallah sonundadaaaaa ayy az kaldı geçicek merak etme sen içini ferah tut tatlımmmmmmm opuyorumnanaktan

ne biliyiiim çiççeeeem hiiç umudum kalmadıbeniim! bugün karamsar günümdeyim galibaaa senağlama

Kızlar hevesinizi kırmak istemem ama hamile kalmak bir dert olsa da hamile olmak apayrı bir dertmiş. İnanın bunu düşük yapma ihtimalim olduğu için söylemiyorum o bulantı devresi cidden insanı canından bezdiriyor ve 3 ayın kolay geçmesi şans meselesi cidden. Hamile kaldıktan sonra bulantılar başlayınca canımdan bezdim hemde bulantıları 1 hafta falan çektim, sonrası düşük tehditi malum.. 1 hafta bile bana keşke hamile kalmasaydım dedirtti ki anaçlığıma sonsuz güvenmeme rağmen. Belki psikolojim bozuk şuan ne yazdığımı ne söylediğimi bilmiyorum ama bebeksiz günlerinizin tadını çıkarın derim ben.. Hayattan keyif almaya çalışın, zor günler sizi bekliyor çünkü..benneyaptımki

ooh ohhhh olmuş yumurtlamaaa galibaaaa canım benim inşallah tutarrr ateşin yükselebilir yarın dan sonra herhaldeee hayden hayırlısııı opuyorumnanaktan

ne biliyiiim çiççeeeem hiiç umudum kalmadıbeniim! bugün karamsar günümdeyim galibaaa senağlama

çık tatlım o moddannn olmaz bakkkk lütfen herşey allahtan tatlım yaaa sabır göstericez iştee başka yolu yok yoksa toptan kafayı yerizz tatlım yaaa opuyorumnanaktan

canım benimmmmmm öyle deme tatlım yaa geçicek inşallah hayırlısıylan bu süreçtee tatlım yaa o kadar beklerken gösterdiğin sabrın nerde canım arkadaşım benim opuyorumnanaktan
merak etme ben yatarken hep dua ediyorum hiçbişeyler olmuycak yeğenimee benimm sen yeterki canını sıkmaa lütfen bu demoralize olmuş durumundan da lütfen çık olmaz ama böyle
senin gibi hayat dolu birisine hiç yakışmıyor tatlımmm dinlen sen yatt takma kafana hiçbirşey lütfennn bak seni çok seviyorummmm canım benimmm üzme kendini böyle şeyler düşünerekkkk :1hug:

ahhh be tiff im böyle deme. kendini de bebişini de üzme. geçecek bu süreç. sayılı gün çabuk geçiyor canım benim. en fazla 3 ay çekeceksin. bu bebek için ne kadar uğraştığını düşün. düşük tehlikesini düşünme şimdi aklına bile getirme. bulantılar da bebeğinin cilveleri katlanacaksın. sen annesin ve kendi anneni örnek al. anneler çocukları için kendilerini feda etmezler mi.. sen de güçlü olacaksın. bu yazdıklarını okuyunca da neler demişim ben diyeceksin. üzme kendini ve bebişini hepsi geçecek biraz sabır...

çık tatlım o moddannn olmaz bakkkk lütfen herşey allahtan tatlım yaaa sabır göstericez iştee başka yolu yok yoksa toptan kafayı yerizz tatlım yaaa opuyorumnanaktan

haklısın canım benim,sağolasın.. tek dileğim o zaten Allah sabır versinnn hepimizee!

TIFF cım nolur üzme kendini.. sen iyi ol ki bebişin de iyi olsun..hamileliğin ilk dönemlerinde olur böyle sıkıntılar ama sen içini ferah tut ki güzel şeyler olsun! bulantı tüm hamişlerde oluyor az çok.. annem bana hamileyken 9 ay boyunca hep bulantı çekmiş serumşlarla geçirmiş hamileliğini. bak seninki kısa sürmüş :1hug: böyle örnekler çok.. sen bol bol dinlen canım ve kötü şeyler düşünmee bi süre sonra geçicek bu sıkıntıların hepsii merak etme a.s.

arkadaşlar ateşimiz o ay yükseldiyse yumurtlamış oluyoruz değilmi? peki çatlama dedikleri olayda oluyormu

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
arsivist......................26.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09
gülay.30....................31.08.09 :CüvCüv:

TIFF...........................31.08.09 :CüvCüv:
xara..........................14.09.09 :CüvCüv:
gulcangulcan..............15/.09.09 :CüvCüv: :hooray: turkbayragi

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

fersoy............26/eylül
naz3306.........26/eylül
ayrederya........27/eylül
pelly1..............1/ekim
sincap_...........2/ekim
kamyas...........2/ekim
cosmopoli........6/ekim
çiçekçik............8/ekim
loveli...............8/ekim
aabeyazmelek.8/ekim
renkly............12/ekim
dalia..............13/ekim
fstone............19/ekim
kittycat
scuba
aymes
BurcuMucizeihtisam
ayşeyildirim
Asme
tlyvz
gelevera
muruvvet
suhenza
hatunsultan
tuanam0225.....22/ağustos :uhm
ozlemimben .14-16/eylül
aslica.............15/eylül
esemos..........20/eylül

Son düzenleme:
kızlar listeci başınız geldi... ama hamiş haberi yok gördüğüm kadarıyla kısmet böyleymiş hatunsultan üzülme canım.. kızlar atlamış olabilirim hızlı geçitm yazdıklarınızı yeni tarihler ve yeni gelen arkadaşlarıda ekleyelim listeye.... hepinizi özledim. biz eşimle tatildeyiz.. istanbulu geziyoruz. pek giremiyorum. ama aklım sizde.... özledim sizleri...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…