Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Tatlım gÜnaydın bayram sabahı kırmızı kartı yedİm ve bayram İĞrenÇ geÇtİ
günaydın canım ya üzüldüm kırmızılara tatlım ya hayırlısı olsun ne diyelim her ay aynı terane oof allahım bize sabır versin tatlım opuyorumnanaktan

sen şimdi yumurtladınmı tatlım ya silik çizgiylenn yanii allah allahh kafam karıştı benimm kafamçokkarıştı

kızlar günaydın
benim bugün 25. günüm regle son 3 4 gün var
belirtiler hat safhada kendimi frenleyemiyorum test yapmak istiyorum ama varken çıkmazsa çok üzülürüm
sizce silikte olsa çıkarmı

merhaba canım hosgeldin:1hug: inşallah en kısa zmanda melegine kavusursun :Saruboceq: yumurtalar icinincir kürü yap yada bol bol incir ye canım bircok kişi faydasını görüyor belki seninde işine yarar :1hug:

hadi güzel haber ver bize canım ya :Saruboceq:

merhaba canım opuyorumnanaktan atesin güzel gidiyor inşallah hep böyle devametsinnnnn :Saruboceq::Saruboceq:

benimde dünkü cok silik cıktı çiçegim kaydirigubbakcemile3 hala yumurtlama yok belli bir kac gun sonra kızarırsın buyuk ihtimalle :1hug:

bende öyle dusundum fakat ovulasyon testi cok silik cıktı birgun önceki daha belirgindi bakalım bekleyip görecegiz benim muhtemelen 16. gunde falan olur daha önce öyle olmustu :1hug:

Moralİm Çok bozuldu sİnİrİmden dÜn eŞİmle evİ badana yaptık halada hızımı alamadım varsa yapılacak İŞİn geleyİm İŞ yaparken Öfkem dİnİyor azda olsa

Tatlım gÜnaydın bayram sabahı kırmızı kartı yedİm ve bayram İĞrenÇ geÇtİ

cok üzüldüm canım ya :çok üzgünüm: pis kırmızıların gelmesi icin doktorun yok demesimi gerekiyormus neyse inşallah bu son kırmızı kartın olur canım :Saruboceq::Saruboceq:

yok daha yumurtlamadım canım ya dun soguktu sanırım ondan böyle oldu atesim kaydirigubbakcemile3

kızlar günaydın
belirtiler hat safhada kendimi frenleyemiyorum test yapmak istiyorum ama varken çıkmazsa çok üzülürüm

merhaba canım :1hug: bence adet gunune kadar bekle canım erken oldugu icin cıkmayabilir testte negatif sonuc insanı acayip etkiliyor sürekli yaptıgım halde hala alısamadım tek cizgiye insan bir umut bekliyor iştekaydirigubbakcemile3 cıkmayıncada o testleri nasıl sinirle atıyorum bir bilsen sanki bütün sinirimi ondan cıkarıyorum kaydirigubbakcemile3 inşallah melegin seninledir :Saruboceq::Saruboceq:

kızlar günaydın

günaydın canım biraz daha sabret tatlım yaa az kalmış yapabilirsin ama negatif çıkarsa üzülürsün şekercim opuyorumnanaktan

kittycikk o zaman yakında kızarır canım seninki 4-5 gün sonra..hadi bakalım hayırlısıyla kızarsın testler çıksın ateşleeerrr

walla sorma kadın bi kurcaladı sabahına oldumm sinirde oldummm bide eşime üzüldümmmm dedim kırmızı kartı gördüm suratı düştü çok kötü bi bayramdı ama seni yanlız bırakmadım en azından bi dahaki aya beraberiz inş.

Bu arada kızlar yeni regli tarihim 19 ekimmmm listeye ekleyinnn canımm

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkürler. Öğlen doktoruma mesaj attım, morlaim bozuk böyle böyle oldu diye. O da istersen gel 5dk bakalım dedi. Eğer monitörde 3. çizgiyi gördüysen mutlaka çatlamıştır dedi. Akşam gideceğim, içim rahat etsin. Çatladıysa bir umut var bu ay, yoksa önceden bilmiş olurum direk kırmızıları beklerim..

kittycikk o zaman yakında kızarır canım seninki 4-5 gün sonra..hadi bakalım hayırlısıyla kızarsın testler çıksın ateşleeerrr

gecen ay fazla yukselmedi bakalım bu sefer ne olacak canım :Şenizopuyorumnanaktan

üzülme bidenem :teselli:Şenizopuyorumnanaktangelecek en kısa zmanda meleklerimiz burayı melekler topigine cevirecegiz allahın izniyle :1hug:

inşallah guzel haberlerle gelirsin canım :teselli:

HAYIRLISI OLSUN CANIM BENDE HAMİLE OLDUGUMDA ATEŞİM SENİNKİNE BENXİYORDU AMA ADET DÜZÜNİN DEGİŞİK SENİN BİLEMİYORUM İNŞALLAH MELEGİN SENİNLEDİR...:lepi:

herkese merhaba:)) bayram seyran da bitti bayadır girememiştim baya yazışılmış:) sevgili hatunsultan ne oldu şimdi teyze miyiz?

yarın bende yazayım ateşimi size biraz biriksin demiştim :))

1 36,3
2 36,3
3 36,2
4 36,2
5 36,5
6 36,3
7 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
8 36,3 * silik çizgi ovulasyon testinde
9 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
10 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
11 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
12 36,3
stabil gidiyoruz bakalımmm :)))

dün gittim doktoruma, yumurta çatlamış, rahim de kalın, bekleyeceğiz dedi. içim rahatladı valla :) ateşim hala 36,5. hiç belirtim yok. Bugünle birlikte 8 gün kaldı..

arkadaşlar çiçeeemmmm silik çizgi dediğiniz günler ovulasyon günleri işteeeeee!! asla öyle tam net koyu çizgi çıkmıyor yani ben hamile kaldığım ay kontrol çizgisi kadar koyu değildi çizgim benim. gözünle görüyor musun? tamamdır! ovulasyon başlamıştır! hemen fikfiklere başlayın sizde.:lepi:
bu arada ben dün geceyi acilde geçirdim arkadaşlar. dün gece kanamam oldu maalesef. düşük tehditi tehlikesiyle yatak istirahati verdi doktor. progestanı tıkıp yatıyorum öleee.. ufaklık beni pek sevmedi galibaaa.. dualarınıza ihtiyacım var..
:a015:

aşkım yaaaaaaaaaaa dinlennn yat burda ne işin varrr tatlım ya dualarım seninlee ya dün gece rüyamda seni gördüm hayrıdır inşallah yaa ama anlatmıycamm seni çok seviyorum tatlım dinlen bolcana doktorun dediklerini yap okula mokula gitme rapor neyim al tatlım yaaa :1hug:

canım çok geçmiş olsun
senin ufaklık seni sevmez olurmu hemde çok seviyor ama biraz nazlı galiba
bana daha fazla ilgi göster diyor inşallah bi daha kötü bişey olmaz
kendine çok dikkat et

QUOTE=cicekcik;9253559]aşkım yaaaaaaaaaaa dinlennn yat burda ne işin varrr tatlım ya dualarım seninlee ya dün gece rüyamda seni gördüm hayrıdır inşallah yaa ama anlatmıycamm seni çok seviyorum tatlım dinlen bolcana doktorun dediklerini yap okula mokula gitme rapor neyim al tatlım yaaa :1hug:[/QUOTE]

eşim rapor almaya gitti zaten, kaç gün verecek doktor hiç bilmiyorum. yat yat bunaldım, az sona annem geçcek zaten pc ye sonra buldunsa otur valla..

canım benimmmm iyi çok sevindim rapor olayına düşünme hjiçbişeyy gelicekte nazlanıyor eşşekkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…