Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

unutmusum ovulasyon testini canım kaydirigubbakcemile3 tamam ozman hadi hayırlısıyla inşalllah tutunur bebişin :Saruboceq::Saruboceq:

bir kac gun öyle cıkıyor canım sonra yavas yavas siliklesiyor :1hug: inşallah tutunur canım melegin :Saruboceq::Saruboceq:

• 1.GÜN====36.7
  • 2.GÜN====36.8
  • 3.GÜN====36.7 (geç ölçtüm)
  • 4.GÜN====36.0 (sabah çok üşümüşken)
  • 5.GÜN====36.4
  • 6.GÜN====36.5
  • 7.GÜN====36.4

ateşim yine geçen ayki gibi.ancak bu günlerde kasıklarımda ağrı var kist olabilme ihtimali korkutuyor beni inşallah yoktur.bide neden regl olacağım zaman değil de reglmin 3-4 üncü günleri düşüp normale dönüyor ateşim anlamadım.regl olacağım günde sıcak olduğumdan tam anlayamıyorum.en fazla 2 derece oynuyor

yerim ben o minik seyi ya allahım esirgesin :Saruboceq::Saruboceq: herseyin yolunda gittigine cok sevindim canım Şenizopuyorumnanaktan

ayyy yeriz biz onu kıssss ii bak bebişimize annesii bide bizleride unutma taktikleri iletecektin bekliyoruzzz canımmmm

canım aynı anda akıntı kontrolüde yap o zaman daha ii yorumlanıyor

çok sevindim tiffcım..Allahım sağlıkla gelmesini de nasip etsinn! çok süper bi duygu olsa gerek..darısı başımıza inşallah!!

bir kac gun öyle cıkıyor canım sonra yavas yavas siliklesiyor :1hug: inşallah tutunur canım melegin :Saruboceq::Saruboceq:

sağol canım inşallah tutunacak bir yer bulurr :Saruboceq:

ooh ohhh süper şekercim inşallah hayırlı uğurlu olurrrrrrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

ayyyyyyyyyyy sonunda duydunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ayyy maşallah maşallahhhhhhh yavrum benimmmmmmm tebrik ederim canımın içiiiiiiiii ayy allahım sağlıcaklan tamamına erdircek tatlım benim tüm dualarımda varsın aşkım benimmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan teyze olmama az kaldıııııııııııııııııııııııııııııııııııı alkisalkisalkis

inşallah canım kist mist yoktur tatlım gönlünü ferah tut emii herşey gönlünce olsun inşallah bu ayy opuyorumnanaktan

slm kızlar maşalllah yiğenimize ALLAH tamamına erdirsin inşaallah bu güzel duyguyu bizlerde tadarız

kıslaaaar hepsinize çok teşekkür ediyorum fstone a biri taktikleri anlatıversin ben çıkıom şimcik kızlaaarrr hadi bakam fikfik işini size bıraktık, aratmayın beniiiiiiii...
hehehhehehee
lmaz:alkisalkisalkisdelikafaduldenlaelaelaelaelae

ya kızlar geçen ay çook silikte olsa ikinci çizgi çıkmıştı hatta eşimde var gibi demişti sonraki testlerdede sonradanda olsa çıkıyodu kan testi yaptırmama fırsat kalmadan hastalanmıştım dün belki diye test yaptım ikinci çizgi çıkmadı hiç 1gün geçince bile çıkmadı acaba geçen ay varmıydı bişeymafoldumben

Canım kımyasal gebelık olabılır bu ay bendede aynısı oldı Çok Çok sılık Çıktı gerÇı hala reglı olmadım ama sılık Çıkandan sonra yaptıĞımda negatıftı.pekı sılık Çızgıden sonra reglı olmuŞsunya eĞer bebek varsa aŞırı sancı ıle baŞlıyor reglın benım Öle dÜŞmÜŞtÜ sancıdan yÜzÜm bembeyaz olmuŞtu ve dayanılması Çok gÜÇ bı sancıydı sonra bı rahatlama sıcaklık derken 1-2 parÇa bıŞıy geldı sonra kanamam baŞladı bunlar olmadıysa test hatasıdır tatlımm bu ay benım testte olduĞu gıbı herhalde rutubet falan aldı dıye dÜŞÜndÜm ben

fstone ağrı oldu kanama başlamadan öncede kanama varkende çok aşırı değildi ama diğer aylara nazaran felaket yoğundu önceki düşüğümde bende hissetmiştim bebeğimin gidişini hemşire anlayamzsın kanamayla gider dediği halde anladım et parçası gelmişti çünkü bu kanamada pıhtıda geldi arada ben senden ümitliyim inşaallah bebeğin seninledir bayramdan sonramı yapıcan testi benim dün çok ağrım oldu azcık uzayan aakıntı geldi değerlendirdim bende inşaallah gelir bebişlerimiz

bide benim önceki düşüğümde ağrı bebek gittikten sonra olmuştu oda rahim kendini toparlamaya çalıştığı için oluyomuş

canım ya bendede kaç kere çift çıktı ama regli oldum merak etme yoktur öyle bişey bu etstler yanıltabiliyor insanı en güzeli kan testi yaptırmak canım üzme kendini hayırlısı bebem yaa opuyorumnanaktan

amin canım :Saruboceq::Saruboceq: tebrikler canım a.s.:1hug:

Kızlar çok teşekkür ederim, Rabbim tez vakitte size de nasip etsin inşallah.

Amin canım çok teşekkür ederim. Allah ikimize tüm bebek bekleyen ve isteyenlere sağlıkla bebeklerimize kauşmayı nasip etsin inşallah.

canım benim tebrik ederim...profilinin yanındaki yazıyı değiştir artık..dileğin gerçek oldu..opuyorumnanaktan:dance::teytey::teytey:

Canım çok teşekkür ederim. Çok şükür Rabbim dileğimi kabul etti. Değiştirdim:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…