Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1. gün 3 eylül.. . 36.6
2. gün 4eylül... 36.5
3. gün 5 eylül... 36.3
4. gün 6 eylül .. 36.6
5. gün 7 eylül... 36.6
6. gün 8 eylül... 36.4
7. gün 9 eylül... 36.5
8. gün 10 eylül.. 36.4
9. gün 11 eylül.. 36.6
10.gün 12 eylül... 36.4
11.gün 13 eylül... 36.5
12.gün 14 eylül... 36.4

ay artık yumurtlasam tam süper olacakkk zemuszemus çok fena yumurtlayasım vaaaaar laelaelaelaelae yumurtayla kafayı bozdum ben kızlaar!yumurta yerken bile kendi yumurtacıığım geliyor aklıma yaa..valla deliricem mi acaba?! :uhm:

üzülme canım ya ozman cıktıysa tekrar cıkar yarın sabah tekrarlarsın testi inşallah ama inşlalahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hamişsindir :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

buda kim demeyin kızlar ben beeennn listeci başıııııı :)) nickim değişti... haberiniz olsun.

listeye bakarken anladım zaten senin oldugunu canım Şenizopuyorumnanaktan

1 36,3
2 36,3

hayde arkideşler yeni ateş listesi uğurlu gelir inşallahhhh vatana milleteeeeeeeeeee

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh cicegim inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: fakat ne ilginctirki benimde aynı 36.3 le kırmızlar geldi sabahta 36.3 du acaba aynımı gidecez böyle hep :roflol:

Kİttycİmm
adetİmİn;
6.gÜn=36.4
7.gÜn=36.3
8.gun=36.6
9.gÜn=36.4

simdi olmus cosmosum Şenizopuyorumnanaktan geldimi testlerin canım zemuszemus

aklına kötü seyler getirme canım ya:teselli: inşallahhhhhhhhhhhhh gelmicekkkkkkkkkkkkkkk :Saruboceq:

alemsin sincapım yaw :roflol::roflol: testleri yapıyormusun ne alemde canım?

testlere devamm hala 2. çizgi silik..birazdan tekrar yapıcam.hayırlısı artıık! sen test almayı düşünüyor musun bu ay için kiitycikiimm??

aslında almayı dusunmuyordum canım ama bu ay böyle olunce almaya karar verdim birde gebelik testimde bitti oda olmazsa olmaz dimi mecbur alacaz :roflol::roflol: sabırlı ol canım ya yakalarsın pozitifi inşallah en kısa zmanda :Saruboceq:

haklısın canım bu ay seninki şaşırdı biraz..almanda fayda var. çok kolaylık bu testler hakikaten..şimdi yaptım bende testi hala pozitif yok.zaten vücudumda da bi belirti yok aslında.bu bebek işi sabır işiymiş meğerr :çok üzgünüm:

Merhaba kızlar, eski ateşçilerden biri olarak bugün bunu buraya eklemeden yapamayacağım:lepi: Rabbim'e şükürler olsun. Henüz kan testi yaptırmadım, yarın sabah hastaneye gideceğim. İnşallah Rabbim sağlıkla bebeğime kavuşturur.

Eklentiler

• $Resim 012.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 24
Bu ay ateşimi düzgün ölçemedim ama son 1 haftadır 36.7'nin altına düşmedi hiç.

ayy çoook sevindim canım..Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah! :Saruboceq: kaç aydır korunmuyordunuz?

Canım çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese tez zamanda nasip etsin inşallah. Biz geçen sene ağustos gibi korunmayı bırakmıştık ama ara verdiğimiz oldu sanırım 11. ayımda geldi meleğim. Çok şükür Ya Rabbim.

bayaa olmuş sizin korunmayı bırakalı..ne güzel sabırla beklemişsin opuyorumnanaktan Allah'ım bize de nasip eder inşallah! :Saruboceq:

Canım bilsen ne kadar üzüldüğüm, ağladığım zamalar oldu, kaç kere doktora gittik, hiçbir sebep yoktu. Hatta haziran ve temmuzda klomen ve çatlatma iğnesi bile oldum, tam zamanında ilişkiye girdik ama nasip olmamştı. Bu ay 3 gündebir ilişki oldu, çok fazla takmadım kafaya, zamanı bellidir Rabbim nasip eder inşallah dedim. Çok dua ettim. Olmazsa bayram sonrasında aşılama için görüşmeye gidecektim ama inşallah bebeğimi görmeye giderim şimdi. Rabbime hamdolsun.

Amin canım çok teşekkür ederim Allah sizlere de tez zamanda nasip etsin, ben de bebeğime sağlıkla kauşayım inşallah.

demek hepimiz yaşıyoruz bu durumları..her ay negatifi gördükten sonra 1 günümü alıyor kendime gelmem.. bazen kafaya takmamak işe yarıyor galibaa.bunu becerebilmek de bi marifet ama kaydirigubbakcemile3 Allah dualarını kabul etmiş ne güzel şimdi bebişini görüceksin süper bişey ya..herkese yaşatsın Allah'ım bu duyguyu..

Amin canım. Tüm kalbimle dua ediyorum Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın, hepimize ana baba olma mutluluğunu yaşatsın inşallah.

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
arsivist......................26.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09
gülay.30....................31.08.09 :CüvCüv:

TIFF...........................31.08.09 :CüvCüv:
xara..........................14.09.09 :CüvCüv: :hooray: turkbayragi

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

fstone............5/eylül
dalia............13/eylül
ozlemimben .14-16/eylül
gulcangulcan..15/eylül
aslica.............15/eylül
esemos..........20/eylül
hatunsultan.....20/eylül
fersoy............26/eylül
ayrederya.......27/eylül
sincap_...........2/ekim
kamyas...........2/ekim
cosmopoli........6/ekim
çiçekçik............8/ekim
renkly............12/ekim
kittycat
scuba
aymes
BurcuMucizeihtisam
ayşeyildirim
tuanam0225.....22/ağustos :uhm

canım dur bakalım yarın tekrar bir denersin umutsuzluğu kapılma.... bekleyip görelim..

Ayy canım çok teşekkür ederim, ismimi orada görmek çok güzel. İnşallah bir problem olmadan bebeğime kavuşurum. Darısı başına olsun, Allah tez zamanda sana da nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…