Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1. gün 3 eylül.. . 36.6
2. gün 4eylül... 36.5
3. gün 5 eylül... 36.3
4. gün 6 eylül .. 36.6
5. gün 7 eylül... 36.6
6. gün 8 eylül... 36.4
7. gün 9 eylül... 36.5

işte bu ayın başlangıç tablosu..bu ay ovulasyon testi de yapıcam...artık korksun benden yumurtaalaaaaaaaaaarrr sositososito

çiçekçik ve kittyciik sizden güzel haberler bekliyoruz artıkııın! kaydirigubbakcemile2

çiçekçik ve kittyciik sizden güzel haberler bekliyoruz artıkııın! kaydirigubbakcemile2

budur şekerimmmmmmmmmmmmmmmm korksunlarrrrrrrrrrrrr fikfiklereee devammmmmmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

bebiş yoksa gelecekse gelsede kurtulsam artık canım yaŞenizopuyorumnanaktan orkidden alt tarafımda orkid agacı cıkacak :roflol::roflol:

yaww varyaaaa gelmeyecekk işteee ben büyü yaptım ateş süper belirteçler süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa klava:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kız orkid koyup koyuppp tafriş etme orları, daa lazım olcek sana imalathane allam yaaaaaa. :roflol: hem daha orkidle beklemek için erken anacum yaaa delüüüüüüü...
accuk daha bekle şöle 5 gün felan daha yeni yımırtladın sennnn :teselli:

çiçeeeemmmm annemle barıştık, sakinleştim geldimmm.. iyiyiz şimcik bebişimle ben..
:CüvCüv:

yavru kuşummmmmmmmmmmm çok sevindimmmmmmm eferin sanaaaaaaaaaaaaa canım benim bak gerekirse hormonlarını döferimmmmm klava:

inşallah pozitifi hem ovulasyon testinde sonrasındada gebelik testinde görürsün canım:Saruboceq::Saruboceq:

merhaba canım varmı guzel haberin Şenizopuyorumnanaktan

eweett var kaydirigubbakcemile3 test yaptımmmmmm veeeeeeeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3 negatif sırnaşık şey sırnaşık şey kendime ceza verdim 1 hafta test yapmıcam sabah yapcaktım ilk idrarla dayanamadım çatlasamda yapmıcam zemuszemus

28 ağustos 1. gün 36.9
29 ağustos 2. gün 36.7
30 ağustos 3. gün 36.7
31 ağustos 4. gün 36.7 reglim bitti *******
01 eylül 5. gün 36.6
02 eylül 6. gün 36.6 *******
03 eylül 7. gün 36.6
04 eylül 8. gün 36.5
05 eylül 9. gün 36.7 ******* ov.testinde çok net aynı koyulukta çift çizgiyi yakaladım
06 eylül 10.gün 36.9 *******aynı koyulukta çift çizgi ve ben de farkettim kendimde zaten
07 eylül 11.gün 36.6 *******
08 eylül 12.gün 36.9
09 eylül 13.gün 37.0

iyi geceler kızlar, benim bugün çökelek gibi bir akıntım var, geldiğinde sanki idrarımı kaçırıyormuşum gibi hissediyorum,,, ben korunmayı bıraktığımdan beri kupkuruydum, nereden çıktı bu akıntı şimdi mantar desem daha on gün önce jinekolojik muayene olmuştum hiçbir şey yoktu tertemizdi sizce bebiş mi geliyor acaba?

allahım ya bende tam sevinecektim kaydirigubbakcemile3 yapma canım yapma bende yapa bıktım artık tek cizgiyi görmekten kaydirigubbakcemile3

ama gelecek gibi agrıyor canım ya sanki kapıda ha geldi ha gelecek yüzsüz sey kovuyorum yine geliyor laftan anlamıyorki :roflol::roflol:

benden umut yok canım bos gecirdim o gunleri yumurtladıgımı dusunerek :roflol:

hadi bakalım hayırlı ve ugurlu olsun canım opuyorumnanaktanŞeniz al canım ovulasyon testide al gebelik testide al biz bagımlıyız almadan test yapmadan duruamıyoruz cunku :roflol: şaka bir yana ovulasyon testini al canım ben bu ay kullanmadıgıma cok pişman oldum onunla takip etmek daha iyi oluyordu :1hug:

işte o kadar ateşlerimi ölçe ölçe ölçeeeeeeeeeeee gelcekler bebişlerimizzzzzzzzz

baska şansaları yok ya gelecekler ya gelecekler :roflol::roflol:

kızlar merhaba
benim adetim düzensiz yumurtladığımı nasıl anlayabilirim
birde yumurtlama günümü yumurtanın çatladığı günmü önemli

kızlar merhaba
benim adetim düzensiz yumurtladığımı nasıl anlayabilirim
birde yumurtlama günümü yumurtanın çatladığı günmü önemli

merhaba canım hosgeldin :1hugvulasyon testi yada ates ölcumu yaparak ögrenebilirsin canım hatta ikisini birden yaparsan daha iyi olur :1hug: yumurtlama gunu önemli canım ogun birlikte olursan ertesi gun yumurtan catladıgında ikisinin bulusması gerekiyormus :1hug:

canım çok saol cevabın için
ben biraz mahrumiyet bölgesinde yaşıyorum(malesef)
bırak ovülasyon testini derece bile bulamadım
bu ayı bi değerlendireyim olmadı netten sipariş vericem artık(umarım gerek kalmaz)

akıntını kontrol et canım ozman uzayan sefaf akıntının oldugu gun yumurtlama gunleri oluyor ogunleri degerlendir yada en garantilisi adetten sonra 2 gunde bir calıs hicbirseyi kacırmamıs olursun :1hug:

kittycat çim, iyi geceler güzelim benim mesajımı okudun mu, nedir sence bu akıntı olayı?

akıntını kontrol et canım ozman uzayan sefaf akıntının oldugu gun yumurtlama gunleri oluyor ogunleri degerlendir yada en garantilisi adetten sonra 2 gunde bir calıs hicbirseyi kacırmamıs olursun :1hug:

ben ikincisini yapmaya çalışıyorum
adetim düzensiz sat 30 ağustos 6 eylülde reglim bitti
çalışmalara başladık:)
ramazan ve eşimin işi dolayısıyla 2 gün çalşıp birgün ara veriyoruz
inşallah tutar

kittycat çim, iyi geceler güzelim benim mesajımı okudun mu, nedir sence bu akıntı olayı?

merhaba canım yeni gördüm kusura bakma opuyorumnanaktan daha yeni yumurtladın sen canım yumurtlamadan olan akıntıdır yada bos durmyoruz calısıyoruz ya onların fazlalıkları atılıyor olmasın iceriden

kızlar size bişey danışıcam,
erken gebelik testleri hakkında bilginiz varmı?

merhaba kızlar herkeslere günaydınnnnnnnnnnnn

erken gebelik testlerine çok güvenme canım yaa bazen hatalar verebiliyor en güzeli reglini bekle gelmezse test yaptır canımcım.

kızlar minik miniminnacık ateş tablommmm kaydirigubbakcemile3

16 36,4
17 36,6
18 36,6
19 36,8
20 36,7
21 36,9
22 36,7
23 36,7
24 36,7
25
26 akmııııı kırmızımıııııııııııııııııııı görcezzzzzzzzz heheheeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…