Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

arkadaşlar 18.gün 36,5 kahverengi akıntım var,çikolata kisti yapabiliyormuş ama reglime daha 9 gün var hep 2-3 gün öncesinde böyle akıntı olurdu.iyice dengem bozuldu sanırım.keşke bu rahme yerleştiği için gelen kan damlacığı olsa....ooof oooofsenağlama

hayırlı zamanda hayırlı evlat dualarıma devam ediyorum benimle birlikte herkese.

NUR NAPTIN GELEN GİDEN VARMI YA MERAK ETTİM CANIM :))

nurcum bence 16-17.gun yumurtlamıssın. yumurtlamanın ustune 12 gun koyuunca kanda cıkıyomus yani senin 29.gun filan cıkması gerek ama emin olmak için biraz bekleyelim bence meleğin geldi bu ay canım hadi inşşşş

insallah canım ya bugunkü ateşim de 36.6 ydı.ama test için 2 gün daha beklemeye karar verdim.insallah dediğin gibi melegim gelmiştir bu kez.

kızlar ya az önce idrar testi yaptım.ikinci çizgi çıktı.ama o kadar silik ki güç bela görülebiliyor.o da pencere kenarında gün ısıgında bakınca.bu kadar silik cıkıpta hamile olabilir mıyım?yoksa gözlerim beni yanıltıyor mu.çok merak ettim.

EVT CANIM BU ŞEKİLDE HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENENLER VAR VE BÜYÜK İHTİMAL İLE HAMİLESİN... BENCE HEMN KAN TESTİ YAPTIR....a.s.

EVT CANIM BU ŞEKİLDE HAMİŞ OLDUĞUNU ÖĞRENENLER VAR VE BÜYÜK İHTİMAL İLE HAMİLESİN... BENCE HEMN KAN TESTİ YAPTIR....a.s.

canım inşallah dediğin gibidir.hep içimde şimdiye kadar olmadı şimdi mi olacak hissi var.bir tarafım inanmıyor bir tarafım kıpır kıpır.çok karısık hissediyorum kendimi.bakalım yarın sabah idrarıyla tekrarlayım.yine bu sekılde cıkarsa ilk iş kan testine gıtmek olacak.haberdar ederım kesın sonuctan canım.

İNŞ. CANIM BU ARADA BELİRTİN VARMI NELER? PAYLAŞIRMISIN?...

canım ben de ilk belirti göğüs uçları oldu.önce kaşıntı oldu sonrasında yanma hissi oldu.yumurtlama gününden beri hala da devam ediyor.göğüslerde öyle pek agrı yok bastırınca hafif oluyor.zaten adetten öncede hiç agrı olmazdı.göğsün siyah kısmında beyaz kabartılar çıktı.kasıklarımdaki ağrı bu ay farklı gibi.adet agrısından farklı daha cok kasıkta küçük bir kısım sızlıyor.bazen sol tarfta bazen sag da agrı.genelde solda ama.beyaz akıntım var cok az ama.bu kadar belirtiler.

nur büyük ihtimalle hamişsin canım hadi hayırlısı haberlerini bekliyoruz benimde ısım sabitlendi sanırım ama tabi son ana kadar belli olmaz hayırlısı bende bekliyorum işte yinede bilgi açısından paylaşayım ısılarımı

10.gün................36.2
11.gün................36.3
12.gün................36.1
13.gün................36.3
14.gün................36.1
15.gün................36.3
16.gün................36.1
17.gün................36.4
18.gün................36.3
19.gün................36.4
20.gün................36.4
21.gün................36.4

gidişat nasıl dersiniz kızlar?

öncelikle sagol canım.ısın su anda ıyı gıdıyor sabitlenmiş.17. gün yumurta çatlamış.insallah bu ay hepimiz bebişlenicez.

1.gün 36.6
2.gün 36.6
3.gün 36.8
4.gün 36.2
5.gün 36,2
6.gün 36.3
7.gün 36.2
8.gün 36,3
9.gün 36.4
10.gün 36,3
11.gün 36.4
12.gün 36,5
13.gün 36.3
14.gün 36.5
15.gün 36.5
16.gün 35.2
17.gün 36.0
18.gün 36.4
19.gün 36.4
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.7
23.gün 36.8
24.gün 36.5
25.gün 36,9

Şimdi bu tablo iyimi kötümü :uhm:
Bazıları ateş yükseldiği zaman yumurtlama oluyomus diyolar.Şimdi ben yenimi yumurtluyorum o zaman CADIARZU Kızlar yardım edin :enbuyukkk:

kızlar ateş ölçmeye güvenmeyin derim yada şöyle diim adetinize yakın yumurtlama tekrar edebilir karşı komşum adetine 4 gün kala hamiş kaldı aklınızda bulunsun.o ateş ölçmeyi denemiyordu ama 4 gün var kalmam diye korunmamış ama bi günde kapmış bebeği...

canım benim bu konu hakkında pek bilgim yok bende bilgili arkadaşlara danışıyorum ama tabloya şöyle bi baktımda sanki 17.gün yumurtan çatlamış geldi bana hayırlısı olsun canım dilerim hamişsindira.s.

bana 16.gun catlamıs 24.gunde 3 derecelik dusus var ya belki imp. dususudur kac gundebir regl oluyosun

nurcum hamişsin sen tebriklerrrrrrrrr:teytey:

Nurcum, hadi hayırlısı inşallah öyledir. Regl günün geçti mi peki?
Bana da belirtiler hamilelik gibi geldi:teytey::teytey::teytey:

yaa benımde kabarcıklar var 26. günümdeyim sabah ateşim 36,9 du bilmiyorum ya kenimide tuhaf hisediyorum birde göğüslerim acıyorrrrrrrr sol kasığım pıt pıt ediyor ağzımın içi bi tuhafff ayy kendimide kaptırmak istemiyorum cumartesiye kadar adet olmazsam ve ateşim düşmezse test yapacam ama erken yapmayacam bu sefer:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…