Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın kızlar nasılsınız?
20.07.2009 1. 36.7 regli
21.07.2009 2. 36.8
22.07.2009 3. 36.7
23.07.2009 4. 36.5
24.07.2009 5. 36.5
25.07.2009 6. 36.4*
26.07.2009 7. 36.6
27.07.2009 8. 36.7*
28.07.2009 9. 36.7
29.07.2009 10.36.8*
30.07.2009 11.36.5
31.07.2009 12.36.4 test silik çıktı yine
01.08.2009 13.36.6
02.08.2009 14.....* ölçemedim
03.08.2009 15.36.7 test silik akıntı var
04.08.2009 16.36.4 akıntı var testi yapmadım daha
akıntı başladı ama testlerde bir koyulaşma yok offf. şu testde pozitifi görsem sevinicem çok.

bence bugun göreceksin koyu cizgiyi canım opuyorumnanaktan atesinde düsmüş zaten yerimseniben

bence bugun göreceksin koyu cizgiyi canım opuyorumnanaktan atesinde düsmüş zaten yerimseniben

inşallah canım akşam üzeri yapıcam testi ama hiç koyulaşma yok hep aynı siliklikte. sen bu hafta bize güzel haberi verde keyfimiz yerine gelsin. opuyorumnanaktan

inşallah canım akşam üzeri yapıcam testi ama hiç koyulaşma yok hep aynı siliklikte. sen bu hafta bize güzel haberi verde keyfimiz yerine gelsin. opuyorumnanaktan

bol bol incir ye bu sıralar canım bana yardımı olmustu opuyorumnanaktan ahhhhhhhhhhhhhh keske verebilsem canım ya ama benden hayır yok gibi bu ayda yine herzamanki gibi :kedi:

canım yaa ben senden ümitliyim dur bakalım kırmızılar gelmeden ümidini kesmee inşallah hayırlısı neyse o olsun hem daha 14 gün olmuş ov. olalı bekle azıcık hem ateşin de iyi maşallah :teselli:

canım yaa ben senden ümitliyim dur bakalım kırmızılar gelmeden ümidini kesmee inşallah hayırlısı neyse o olsun hem daha 14 gün olmuş ov. olalı bekle azıcık hem ateşin de iyi maşallah :teselli:

allah razı olsun canım cok tesekkürler sayende moralim düzeldi Şeniz

allah razı olsun canım cok tesekkürler sayende moralim düzeldi Şeniz

teselli için söylemedim birtanem ben 14.gün çatlamıştım 31.gün silik olarak çıktı yani negatif çıkabilir ayrıca çok fazla düşünme rahatla hayırlısı neyse o olur birtanem bak ne güzel adet olmak bile bir artıdır gelecek annesi üzülme a.s.

kittycat cnm ben diger blumleri de dikkatlice okuyorum yazmasamda orda bir iki ornek var adet olmasını beklerken atesi yukselise gecen bencede umidini kaybetme cnm sonucta hakkımızda hayırlısı olsun insallah

tesekkürler kızlar :1hug: biraz önce benim kırmızılar gelmeye basladı :çok üzgünüm: yine olmadı :sm_confused:

slm kızlar kittiycat canımsendemi yarın bekliyosun reglini?kızlar benim yarın gelecek yine kırmızılar bugüne kadar ateşim önceden de belirttiğim gibi 36.9 da devam etti.bugün kalktıktan sonra ölçdüm ayakta 36.7 dedi yarın dahada düşecek biliyorum yine olmadı hayırlısı ama Allahım inş.sizlerden ve isteyen herkezden güzel haberlerinizi duymayı nasip etsin.ben gibi buayıda geçenlerede bidahaki ay kısmet etsin inş. RAMAZANIN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE.:Saruboceq:

tesekkürler kızlar :1hug: biraz önce benim kırmızılar gelmeye basladı :çok üzgünüm: yine olmadı :sm_confused:

ÜZÜLME DİYEMİYORUM SENİ ŞUAN O KADAR İYİ ANLIYORUM Kİ BENİMKİDE GELDİ GELECEK AMA RABBİME ŞÜKREDİP HAYIRLISINI İSTEMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK MALESEF NEYAPALIM BİZİDE ALLAHIM BAYRAMDA SEVİNDİRİR İNŞ CANIM:gitme:a.s.

benimde dün geldi canımcım sıkma canını sağlık olsun, adetlerimiz eşleşti önümüzdeki ay beraber sayarız günleri a.s.

çok tesekkürler :1hug:inşallah senin kırmızılar gelmez canım :Saruboceq::Saruboceq:

benimde dün geldi canımcım sıkma canını sağlık olsun, adetlerimiz eşleşti önümüzdeki ay beraber sayarız günleri a.s.

evet fikfikcibası beraber gun sayarız artık ne yapalım kısmet degilmiş :1hug:

üzülme birtanem demekki hakkında hayırlısı buymuş bundan sonra ki ay inşallah üzülme fazla :teselli:

çok tesekkürler :1hug:inşallah senin kırmızılar gelmez canım :Saruboceq::Saruboceq:

İNŞ. CANIM AMA UMUTLANAMIYORUM BİLE ARTIK UMUDUMU DA YİTİRMEK İSTEMİYORUM.ALLAHIM HER AY BU DUYGULARI YAŞAMAK NE ZORMUŞ MEĞER ALLAHIM KİMSEYİ BÖYLE SINAMA NEOLUR:Saruboceq:

tesekkürler canım :1hug: malesef elden baska birsey gelmiyor üzülsemde sonuc degişmicekki :sm_confused:

canım üzülme bi dahaki ay inşallah gelir bebişin. benim henüz gelmedi kırmızılar ama bu sabah test yaptım beklicem demiştim ama dayanmadım ve sonuç negatif hep negatiff mafoldumben anlamadığım ateşim neden yüksek gidiyo

tamam kızlar toparlanıp geldim hadi bakalım tam gaz yolumuza devamedelim olurmu opuyorumnanaktan

İNŞ. CANIM AMA UMUTLANAMIYORUM BİLE ARTIK UMUDUMU DA YİTİRMEK İSTEMİYORUM.ALLAHIM HER AY BU DUYGULARI YAŞAMAK NE ZORMUŞ MEĞER ALLAHIM KİMSEYİ BÖYLE SINAMA NEOLUR:Saruboceq:

hadi kızlar umutlarınızı yitirmeyelim güclü olmaya calısalım :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…